opencpn - en to is_IS translation catalogue (13 entries)

en: Select all
is_IS: Velja allt

en: Select new
is_IS: Velja nýtt

en: Charts
is_IS: Kort

en: New
is_IS: Ný

en: Up to date
is_IS: Nýjasta útgáfa

en: Error
is_IS: Villa

en: Downloading file
is_IS: Sæki skrá

en: Unknown
is_IS: Óþekkt

en: Released
is_IS: Útgefið

en: Name
is_IS: Nafn

en: Edit...
is_IS: Breyta...

en: Update
is_IS: Uppfæra

en: Update All
is_IS: Uppfæra allt
