opencpn - en to nl_NL translation catalogue (98 entries)

en: Catalog is not valid.
nl_NL: Ongeldige catalogus.

en: %s (%s to %s), river miles %3.1f - %3.1f
nl_NL: %s (%s tot %s), riviermijlen %3.1f - %3.1f

en: ChartDownloader
nl_NL: Kaart-downloader

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
nl_NL: Kaart-downloader plugin voor OpenCPN

en: Chart Downloader PlugIn for OpenCPN
    Manages chart downloads and updates from sources supporting
    NOAA Chart Catalog format
nl_NL: Kaart-downloader plugin voor OpenCPN
    Voor het downloaden van kaarten en verbeteringen vanaf bronnen die de NOAA
    kaartcatalogus ondersteunen.

en: Chart Downloader
nl_NL: Kaart-downloader

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Deselect all
nl_NL: De-selecteer alles

en: Invert selection
nl_NL: Selectie omkeren

en: Select updated
nl_NL: Selecteer bijgewerkte

en: Select new
nl_NL: Selecteer nieuwe

en: Charts: %s
nl_NL: Kaart: %s

en:  from
nl_NL:  vanaf

en: Charts
nl_NL: Kaarten

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Out of date
nl_NL: Verouderd

en: Up to date
nl_NL: Bijgewerkt

en: %lu charts total, %lu updated, %lu new
nl_NL: %lu kaarten totaal, %lu bijgewerkt, %lu nieuwe

en: %lu charts total, %lu updated, %lu new, %lu selected
nl_NL: %lu kaarten totaal, %lu bijgewerkt, %lu nieuw, %lu geselecteerd

en: (Please update first)
nl_NL: (Eerst bijwerken aub)

en: Error, the URL to the chart source data seems wrong.
nl_NL: Fout, de URL naar de brongegevens van de kaart lijkt verkeerd.

en: Error
nl_NL: Fout

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download all new and updated charts.
    This may take a long time.
nl_NL: U hebt gekozen voor het bijwerken van alle kaartcatalogi en 
    het downloaden van alle nieuwe en bijgewerkte kaarten. 
    Dit kan lang duren.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only new (but not updated) charts.
    This may take a long time.
nl_NL: U hebt gekozen voor het bijwerken van alle kaartcatalogi en 
    het downloaden van alleen nieuwe (dus niet bijgewerkte) kaarten. 
    Dit kan lang duren.

en: You have chosen to update all chart catalogs.
    Then download only updated (but not new) charts.
    This may take a long time.
nl_NL: U hebt gekozen voor het bijwerken van alle kaartcatalogi en 
    het downloaden van alleen bijgewerkte (dus niet van nieuwe) kaarten. 
    Dit kan lang duren.

en: %d out of %d charts failed to download.
    Check the list, verify there is a working Internet connection and repeat the operation if needed.
nl_NL: %d van de %d kaarten is niet gedownload.
    Controleer de lijst en de internetverbinding en probeer zo nodig opnieuw te downloaden.

en: Directory %s can't be created.
nl_NL: Map %s kan niet worden gemaakt.

en: Downloading file
nl_NL: Downloaden bestand

en: Reading Headers:
nl_NL: Lezen van koppen:

en: Failed to Find New Catalog: %s
nl_NL: Nieuwe catalogus: %s niet gevonden

en: Failed to Download Catalog: %s 
    Verify there is a working Internet connection.
nl_NL: Download van catalogus %s mislukt.
    Controleer of er een werkende internetverbinding is.

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Select None
nl_NL: Selecteer Niets

en: De-select all charts in the list.
nl_NL: De-selecteer alle kaarten in de lijst.

en: Select all charts in the list.
nl_NL: Selecteer alle kaarten in de lijst.

en: No charts selected for download.
nl_NL: Geen kaarten geselecteerd om te downloaden.

en: Abort download
nl_NL: Download afbreken

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: The selected chart '%s' can't be downloaded automatically, do you want me to open a browser window and download them manually?
    
     After downloading the charts, please extract them to %s
nl_NL: De geselecteerde kaarten '%s' kunnen niet automatisch worden gedownload. Wilt u een browservenster openen en handmatig downloaden? 
    
    Na het downloaden van de kaarten deze uitpakken in %s

en: Error, the URL to the chart (%s) data seems wrong.
nl_NL: Fout, de URL voor de kaartgegevens (%s) lijkt verkeerd.

en: Downloading chart %u of %u, %u downloads failed (%s / %s)
nl_NL: Kaart %u van %u wordt gedownload, %u van downloads is mislukt (%s / %s)

en: Downloading chart %u of %u (%s / %s)
nl_NL: Kaart aan het downloaden %u van %u (%s / %s)

en: Download selected charts
nl_NL: Geselecteerde kaarten downloaden

en: Chart download cancelled.
nl_NL: Kaart download geannuleerd.

en: Catalog
nl_NL: Catalogus

en: Released
nl_NL: Uitgegeven

en: Local path
nl_NL: Lokaal pad

en: Do you really want to remove the chart source?
    The local chart files will not be removed,
    but you will not be able to update the charts anymore.
nl_NL: Weet je zeker dat je de kaartbron wilt verwijderen?
    De lokale kaartbestanden worden niet verwijderd,
    maar je kunt de kaarten niet meer bijwerken.

en: Edit Chart Source
nl_NL: Kaartbron bewerken

en: Path %s seems not to be covered by your configured Chart Directories.
    To see the charts you have to adjust the configuration on the 'Chart Files' tab.
nl_NL: Het pad %s maakt geen deel uit van de door u aangegeven kaartmappen.
    Om de kaarten te zien moet u de juiste map toevoegen via 'Optionele Instellingen' - 'Kaarten' - 'Kaartbestanden' - 'Voeg map toe ...'.

en: Installing charts.
nl_NL: Kaarten installeren.

en: You must select one of the predefined chart sources or create one of your own.
nl_NL: U moet één van de voor-gedefinieerde kaartbronnen selecteren of er zelf één toevoegen.

en: The chart source must have a name.
nl_NL: De kaartbron moet een naam hebben.

en: The chart source must have a valid URL.
nl_NL: De kaartbron moet een geldige URL hebben.

en: You must select a local folder to store the charts.
nl_NL: U moet een lokale map selecteren om de kaarten op te slaan.

en: Chart source definition problem
nl_NL: Probleem kaartbrondefinitie

en: Dialog
nl_NL: Dialoogvenster

en: Predefined
nl_NL: Vooraf gedefinieerd

en: Name
nl_NL: Naam

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Proposed chart installation directory
nl_NL: Voorgestelde kaartinstallatiemap

en: Select a different directory
nl_NL: Selecteer een andere map

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Choose Chart File Directory
nl_NL: Kies map voor kaartbestanden

en: Select Catalog...
nl_NL: Selecteer catalogus...

en: Chart Catalogs Available
nl_NL: Kaartcatalogus beschikbaar

en: Add Catalog
nl_NL: Nieuwe catalogus toevoegen

en: Add a new chart catalog.
nl_NL: Nieuwe kaartcatalogus toevoegen.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete the chart catalog. The downloaded charts are not deleted.
nl_NL: Verwijder de kaartcatalogus. De gedownloade kaarten worden niet verwijderd.

en: Edit...
nl_NL: Bewerken...

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Download the current chart catalog and update the data.
nl_NL: Download de huidige kaartcatalogus en werk de gegevens bij.

en: Update All
nl_NL: Alles bijwerken

en: Download all chart catalogs, and then update charts.
nl_NL: Download alle kaartcatalogi en werk vervolgens kaarten bij.

en: Download Charts...
nl_NL: Download kaarten...

en: Date
nl_NL: Datum

en: Chart Description
nl_NL: Kaartomschrijving

en: Select New
nl_NL: Selecteer nieuwe

en: Check all charts that are 'New' in the list.
nl_NL: Selecteer alle kaarten die 'Nieuw' zijn in de lijst.

en: Select Updated
nl_NL: Selecteer bijgewerkte

en: Select all charts that are 'Out of Date' in the list.
nl_NL: Selecteer alle kaarten die 'verouderd' zijn in de lijst.

en: %u charts total, %u updated, %u new, %u selected
nl_NL: %u kaarten totaal, %u bijgewerkt, %u nieuw, %u geselecteerd

en: %u charts total, %u updated, %u new
nl_NL: %u kaarten totaal, %u bijgewerkt, %u nieuwe

en: Default Path to Charts
nl_NL: Standaard pad naar kaarten

en: Select a folder
nl_NL: Selecteer een map

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: After catalog update select for download
nl_NL: Na bijwerken catalogus, selecteren voor downloaden

en: All updated charts
nl_NL: Alle bijgewerkte kaarten

en: All new charts
nl_NL: Alle nieuwe kaarten

en: Allow bulk update of all configured chart sources and charts
nl_NL: Bulk-bijwerken van alle geconfigureerde kaartbronnen en kaarten toestaan

en: Update chart source catalog
nl_NL: Update kaart-bron catalogus

en: Downloading chart sources
nl_NL: Kaartbronnen downloaden

en: Failed to save: %s
nl_NL: Opslaan mislukt: %s

en: Chart downloader
nl_NL: Kaart-downloader

en: Failed to download: %s 
    Verify there is a working Internet connection.
nl_NL: Download mislukt: %s 
    Controleer de internetverbinding.

en: New chart source
nl_NL: Nieuwe kaartbron

en: Chart Downloader Preferences
nl_NL: Voorkeuren Kaart Downloader
