opencpn - en to cs_CZ translation catalogue (87 entries)

en: N
cs_CZ: S

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Speedometer
cs_CZ: Rychloměr

en: True Compass
cs_CZ: Kompas

en: True HDG
cs_CZ: Skutečný HDG

en: App. Wind Angle & Speed
cs_CZ: Zdánlivý úhel a rychlost větru

en: App & True Wind Angle
cs_CZ: Úhel skutečného a zdánlivého větru

en: App. Wind Speed
cs_CZ: Rychlost větru

en: True Wind Angle & Speed
cs_CZ: Skutečný úhel a rychlost větru

en: Depth
cs_CZ: Hloubka

en: Barometric pressure
cs_CZ: Barometrický tlak

en: Water Temp.
cs_CZ: Teplota vody

en: Air Temp.
cs_CZ: Teplota

en: App. Wind Angle
cs_CZ: Úhel větru

en: True Wind Angle
cs_CZ: Úhel větru

en: True Wind Direction
cs_CZ: Skutečný směr větru

en: True Wind Speed
cs_CZ: Rychlost větru

en: True Wind Dir. & Speed
cs_CZ: Skutečný směr a rychlost větru

en: Rudder Angle
cs_CZ: Výchylka kormidla

en: Cursor
cs_CZ: Kurzor

en: Sunrise/Sunset
cs_CZ: Východ/západ slunce

en: Moon phase
cs_CZ: Fáze měsíce

en: Wind history
cs_CZ: Historie větru

en: Barometric history
cs_CZ: Historie tlaku

en: Sum Log
cs_CZ: Celkový log

en: From Ownship
cs_CZ: Od lodi

en: Pitch
cs_CZ: Houpání

en: Heel
cs_CZ: Náklon

en: Local CPU Clock
cs_CZ: Místní CPU hodiny

en: Local Sunrise/Sunset
cs_CZ: Místní východ/západ slunce

en: Dashboard
cs_CZ: Palubní deska

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
cs_CZ: Doplněk Palubní deska pro OpenCPN

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
    Provides navigation instrument display from NMEA source.
cs_CZ: Doplněk Palubní deska pro OpenCPN
    Poskytuje zobrazení navigačních přístrojů Provides navigation instrumz NMEA zdroje.

en: Up
cs_CZ: Nahoru

en: Down
cs_CZ: Dolů

en: Dashboard preferences
cs_CZ: Možnosti palubní desky

en: show this dashboard
cs_CZ: zobrazit tuto palubní desku

en: Caption:
cs_CZ: Popis:

en: Orientation:
cs_CZ: Orientace:

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: Instruments
cs_CZ: Přístroje

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Fonts
cs_CZ: Písma

en: Title:
cs_CZ: Nadpis:

en: Label:
cs_CZ: Nadpis:

en: Small:
cs_CZ: Malý:

en: Units, Ranges, Formats
cs_CZ: Jednotky, rozsahy, formáty

en: Speedometer max value:
cs_CZ: Rychloměr

en: Speed Over Ground Damping Factor:
cs_CZ: Faktor průměrování rychlosti proti dnu:

en: COG Damping Factor:
cs_CZ: Faktor průměrování kurzu proti dnu:

en: Local Time Offset From UTC:
cs_CZ: Posun místního času od času UTC:

en: Boat speed units:
cs_CZ: Jednotka rychlosti lodi:

en: Honor OpenCPN settings
cs_CZ: Podle nastavení OpenCPN

en: Depth units:
cs_CZ: Jednotky hloubky:

en: Meters
cs_CZ: Metry

en: Feet
cs_CZ: Stopy

en: Fathoms
cs_CZ: Fathomy (Sáhy)

en: Inches
cs_CZ: Palce

en: Centimeters
cs_CZ: Centimetry

en: Distance units:
cs_CZ: Jednotky vzdálenosti:

en: Nautical miles
cs_CZ: Námořní míle

en: Statute miles
cs_CZ: Statutární míle

en: Kilometers
cs_CZ: Kilometery

en: Wind speed units:
cs_CZ: Rychlost větru

en: Add instrument
cs_CZ: Přidat přístroj

en: Select instrument to add:
cs_CZ: Výber přístroj pro přidání:

en: Preferences...
cs_CZ: Předvolby...

en: NE
cs_CZ: SV

en: E
cs_CZ: V

en: SE
cs_CZ: JV

en: S
cs_CZ: J

en: SW
cs_CZ: JZ

en: W
cs_CZ: Z

en: NW
cs_CZ: SZ

en:  true
cs_CZ:  skutečný

en: NNE
cs_CZ: SV

en: ENE
cs_CZ: SV

en: ESE
cs_CZ: JV

en: SSE
cs_CZ: JV

en: SSW
cs_CZ: JZ

en: WSW
cs_CZ: JZ

en: WNW
cs_CZ: SZ

en: NNW
cs_CZ: SZ

en: Max %.1f %s since %02d:%02d  Overall %.1f %s
cs_CZ: Max %.1f %s od %02d:%02d Celkově %.1f %s
