opencpn - en to et_EE translation catalogue (94 entries)

en: Position
et_EE: Asukoht

en: Speedometer
et_EE: Spidomeeter

en: Mag COG
et_EE: Magn. COG

en: GNSS Compass
et_EE: GNSS-kompass

en: True Compass
et_EE: Tõeline kompass

en: True HDG
et_EE: Tõeline HDG

en: Mag HDG
et_EE: Magn. HDG

en: App. Wind Angle & Speed
et_EE: Näiv tuule nurk ja kiirus

en: App & True Wind Angle
et_EE: Näiva % tegeliku tuule nurk

en: App. Wind Speed
et_EE: Näiv tuule kiirus

en: True Wind Angle & Speed
et_EE: Tõeline tuule nurk ja kiirus

en: Altitude
et_EE: Kõrgus

en: Altitude Trace
et_EE: Kõrguse jälg

en: Depth
et_EE: Sügavus

en: Barometric pressure
et_EE: Õhurõhk

en: Water Temp.
et_EE: Vee temp.

en: Air Temp.
et_EE: Õhu temp.

en: App. Wind Angle
et_EE: Näiv tuule nurk

en: True Wind Angle
et_EE: Tõeline tuule nurk

en: True Wind Direction
et_EE: Tõeline tuule suund

en: True Wind Speed
et_EE: Tõeline tuule kiirus

en: True Wind Dir. & Speed
et_EE: Tõeline tuule suund ja kiirus

en: Rudder Angle
et_EE: Roolinurk

en: GNSS in use
et_EE: GNSS pole kasutusel

en: GNSS Status
et_EE: GNSS olek

en: Cursor
et_EE: Kursor

en: GNSS Clock
et_EE: GNSS-kell

en: Sunrise/Sunset
et_EE: Päikesetõus/-loojang

en: Moon phase
et_EE: Kuufaas

en: Wind history
et_EE: Tuule logi

en: Barometric history
et_EE: Õhurõhu logi

en: Trip Log
et_EE: Reisi logi

en: Sum Log
et_EE: Kogu logi

en: From Ownship
et_EE: Omalt laevalt

en: Pitch
et_EE: Pikiõõtsumine

en: Heel
et_EE: Kreen

en: Local GNSS Clock
et_EE: Kohalik GNSS-kell

en: Local CPU Clock
et_EE: Kohalik CPU-kell

en: Local Sunrise/Sunset
et_EE: Kohalik päikesetõus/-loojang

en: Dashboard
et_EE: Näidikupaneel

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
et_EE: Näidikupaneeli plugin OpenCPN'le

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
    Provides navigation instrument display from NMEA source.
et_EE: Näidikupaneeli plugin OpenCPN'le
    Võimaldab navigatsiooniseadme kuvamise NMEA-allikast

en: Up
et_EE: Üles

en: Down
et_EE: Alla

en: Stbd
et_EE: p/p

en: Port
et_EE: v/p

en: Dashboard preferences
et_EE: Näidikupaneeli eelistused

en: show this dashboard
et_EE: kuva seda näidikupaneeli

en: Caption:
et_EE: Pealdis:

en: Orientation:
et_EE: Orientatsioon:

en: Vertical
et_EE: püstine

en: Horizontal
et_EE: rõhtne

en: Instruments
et_EE: Seadmed

en: Add
et_EE: Lisa

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Appearance
et_EE: Välimus

en: Fonts
et_EE: Kirjamärgid

en: Title:
et_EE: tiitel:

en: Data:
et_EE: andmed:

en: Label:
et_EE: silt:

en: Small:
et_EE: Väike:

en: Units, Ranges, Formats
et_EE: Ühikud, ulatused, formaadid

en: Speedometer max value:
et_EE: spidomeetri max väärtus:

en: Speed Over Ground Damping Factor:
et_EE: Kiiruse põhja suhtes summutamise tegur:

en: COG Damping Factor:
et_EE: COG summutamise tegur:

en: Local Time Offset From UTC:
et_EE: Kohalik UTC-ajavahe:

en: Boat speed units:
et_EE: kaatri kiiruse ühikud:

en: Honor OpenCPN settings
et_EE: austa OpenCPN väärtusi

en: Kts
et_EE: sõlmed

en: mph
et_EE: mp/h

en: Depth units:
et_EE: sügavuse ühikud:

en: Meters
et_EE: meetrid

en: Feet
et_EE: Jalad

en: Fathoms
et_EE: süllad

en: Inches
et_EE: Tollid

en: Centimeters
et_EE: sentimeetrid

en: Depth Offset (%s):
et_EE: Sügavuse nihe (%s):

en: Distance units:
et_EE: vahemaa ühikud:

en: Nautical miles
et_EE: meremiilid

en: Statute miles
et_EE: maamiilid

en: Kilometers
et_EE: kilomeetrid

en: Wind speed units:
et_EE: tuulekiiruse ühikud:

en: Temperature units:
et_EE: Temperatuuri ühikud:

en: Use N2K & SignalK true wind data over ground.
    (Instead of through water)
et_EE: Kasuta N2K & SignalK tegeliku tuule andmeid põhja suhtes.
    (Vee suhtes asemel)

en: Add instrument
et_EE: Lisa seade

en: Select instrument to add:
et_EE: Vali seade lisamiseks:

en: Preferences...
et_EE: Eelistused...

en: Resize...
et_EE: Muuda suurust...

en: Undock
et_EE: Vabasta

en: Choose font
et_EE: Vali täht

en:  true
et_EE: tõel.

en:  mag
et_EE: magn.

en: --- %s
et_EE: ---%s

en: Max %.1f %s since %02d:%02d  Overall %.1f %s
et_EE: Max %.1f %s alates %02d:%02d Üldine %.1f %s
