opencpn - en to hu_HU translation catalogue (103 entries)

en: N
hu_HU: É

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Speedometer
hu_HU: Sebességmérő

en: GNSS Compass
hu_HU: GNSS Kompassz

en: True Compass
hu_HU: Valós Kompassz

en: App. Wind Angle & Speed
hu_HU: Látszólagos szél irány és sebesség

en: App & True Wind Angle
hu_HU: Valós szél irány

en: App. Wind Speed
hu_HU: Látszólagos szél sebesség

en: True Wind Angle & Speed
hu_HU: Valós szél irány és sebesség

en: Depth
hu_HU: Mélység

en: Barometric pressure
hu_HU: Légköri nyomás

en: Water Temp.
hu_HU: Víz hőmérséklet

en: Air Temp.
hu_HU: Levegő hőmérséklet

en: App. Wind Angle
hu_HU: Látszólagos szél irány

en: True Wind Angle
hu_HU: Valós szél irány

en: True Wind Direction
hu_HU: Valós szél irány

en: True Wind Speed
hu_HU: Valós szél sebesség

en: True Wind Dir. & Speed
hu_HU: Valós szél irány és sebesség

en: Rudder Angle
hu_HU: Kormánylapát szög

en: GNSS in use
hu_HU: GNSS használatban

en: GNSS Status
hu_HU: GNSS státusz

en: Cursor
hu_HU: Kurzor

en: GNSS Clock
hu_HU: GNSS idő

en: Sunrise/Sunset
hu_HU: napkelte / napnyugta

en: Moon phase
hu_HU: holdfázis

en: Wind history
hu_HU: Szél előzmények

en: Barometric history
hu_HU: Korábbi légnymás

en: Trip Log
hu_HU: Út távolság

en: Sum Log
hu_HU: Öszesített távolság

en: From Ownship
hu_HU: Saját hajótól

en: Pitch
hu_HU: Bólintás

en: Heel
hu_HU: Dőlés

en: Local GNSS Clock
hu_HU: Helyi GNSS idő

en: Local CPU Clock
hu_HU: Helyi CPU idő

en: Local Sunrise/Sunset
hu_HU: Helyi napkelte / napnyugta

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
hu_HU: OpenCPN műszerfal plugin

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
    Provides navigation instrument display from NMEA source.
hu_HU: OpenCPN Műszerfal plugin
    NMEA forrásból navigációs adatokat jelenít meg.

en: Up
hu_HU: fel

en: Down
hu_HU: le

en: Stbd
hu_HU: Steuerbord

en: Port
hu_HU: Backbord

en: Dashboard preferences
hu_HU: Műszerfal beállítások

en: show this dashboard
hu_HU: mutassa ezt a műszerfalat

en: Caption:
hu_HU: Felirat:

en: Orientation:
hu_HU: Orientáció:

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Instruments
hu_HU: Műszerek

en: Add
hu_HU: Hozzáad

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Appearance
hu_HU: Megjelenítés

en: Fonts
hu_HU: Betűtípusok

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Data:
hu_HU: Adat:

en: Label:
hu_HU: Címke:

en: Small:
hu_HU: Kicsi:

en: Units, Ranges, Formats
hu_HU: Mértékegységek, értéktartományok, formátumok

en: Speedometer max value:
hu_HU: Sebességmérő max értéke:

en: Speed Over Ground Damping Factor:
hu_HU: Földfelszíni sebesség (SOG) csillapítási érték:

en: COG Damping Factor:
hu_HU: COG csillapítási tényező:

en: Local Time Offset From UTC:
hu_HU: Helyi idő eltérése UTC-től:

en: Boat speed units:
hu_HU: Hajó sebsség mértékegysége:

en: Honor OpenCPN settings
hu_HU: OpenCPN beállítások betartás

en: Kts
hu_HU: csomó

en: Depth units:
hu_HU: Mélység mértékegységek:

en: Meters
hu_HU: Méter

en: Feet
hu_HU: láb

en: Fathoms
hu_HU: Öl

en: Inches
hu_HU: hüvelyk

en: Centimeters
hu_HU: Centiméter

en: Depth Offset (%s):
hu_HU: Mélység eltolás (%s):

en: Distance units:
hu_HU: Távolság mértékegysége:

en: Nautical miles
hu_HU: Tengeri mérföld

en: Statute miles
hu_HU: Mérföld

en: Kilometers
hu_HU: kilóméter

en: Wind speed units:
hu_HU: Szélsebesség mértékegysége:

en: Temperature units:
hu_HU: Hőmérséklet mértékegység:

en: Fahrenheit
hu_HU: Farenheit

en: Add instrument
hu_HU: Műszer hozzáadása

en: Select instrument to add:
hu_HU: Válaszd ki a hozzáadni kívánt műszert:

en: Preferences...
hu_HU: Beállítások...

en: Resize...
hu_HU: Átméretezés...

en: Undock
hu_HU: Rögzítés feloldása

en: Choose font
hu_HU: Betűtípus kiválasztása

en: NE
hu_HU: ÉK

en: E
hu_HU: K

en: SE
hu_HU: DK

en: S
hu_HU: D

en: SW
hu_HU: DNY

en: W
hu_HU: Ny

en: NW
hu_HU: ÉNY

en:  true
hu_HU:  valós

en:  mag
hu_HU:  mágneses

en: NNE
hu_HU: ÉÉK

en: ENE
hu_HU: KÉK

en: ESE
hu_HU: KDK

en: SSE
hu_HU: DDK

en: SSW
hu_HU: DDNY

en: WSW
hu_HU: NYDNY

en: WNW
hu_HU: NYÉNY

en: NNW
hu_HU: ÉÉNY

en: Max %.1f %s since %02d:%02d  Overall %.1f %s
hu_HU: Max %.1f %s %02d:%02d óta. Összesen %.1f %s
