opencpn - en to nl_NL translation catalogue (104 entries)

en: Position
nl_NL: Positie

en: SOG
nl_NL: Grondvaart (Vgr)

en: Speedometer
nl_NL: Snelheidsmeter

en: COG
nl_NL: Grondkoers (GrK, W)

en: Mag COG
nl_NL: Grondkoers (M!)

en: GNSS Compass
nl_NL: GNSS Kompas

en: True Compass
nl_NL: Kompaskoers

en: STW
nl_NL: Vaart door water (V)

en: True HDG
nl_NL: Koers (W)

en: Mag HDG
nl_NL: Voorliggende koers (M)

en: App. Wind Angle & Speed
nl_NL: Schijnbare wind

en: App & True Wind Angle
nl_NL: Sch. & Ware Windhoek

en: App. Wind Speed
nl_NL: Schijnb. windsnelheid

en: True Wind Angle & Speed
nl_NL: Ware wind

en: Altitude
nl_NL: Hoogte

en: Depth
nl_NL: Diepte

en: Barometric pressure
nl_NL: Luchtdruk

en: Water Temp.
nl_NL: Watertemperatuur

en: Air Temp.
nl_NL: Luchttemperatuur

en: App. Wind Angle
nl_NL: Schijnb. windhoek

en: True Wind Angle
nl_NL: Ware windhoek

en: True Wind Direction
nl_NL: Ware windrichting

en: True Wind Speed
nl_NL: Ware windsnelheid

en: True Wind Dir. & Speed
nl_NL: Ware wind

en: VMG
nl_NL: Grondvaart

en: Rudder Angle
nl_NL: Roerstand

en: GNSS in use
nl_NL: GNSS in gebruik

en: GNSS Clock
nl_NL: GNSS klok

en: Sunrise/Sunset
nl_NL: Zon op/onder

en: Moon phase
nl_NL: Maanfase

en: Wind history
nl_NL: Windhistorie

en: Barometric history
nl_NL: Luchtdrukhistorie

en: Trip Log
nl_NL: Verheid trip

en: Sum Log
nl_NL: Verheid totaal

en: From Ownship
nl_NL: Vanaf eigen vaartuig

en: Pitch
nl_NL: Stamphoek

en: Heel
nl_NL: Helling

en: Local GNSS Clock
nl_NL: Lokale GNSS Klok

en: Local CPU Clock
nl_NL: Lokale CPU-klok

en: Local Sunrise/Sunset
nl_NL: Lokale zonsopgang en -ondergang

en: Dashboard
nl_NL: Instrumentenpaneel

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
nl_NL: Dashboard PlugIn voor OpenCPN

en: Dashboard PlugIn for OpenCPN
    Provides navigation instrument display from NMEA source.
nl_NL: Dashboard PlugIn voor OpenCPN
    Geeft navigatie-instrumenten weer op basis van NMEA gegevens.

en: Up
nl_NL: Omhoog

en: Down
nl_NL: Omlaag

en: Stbd
nl_NL: Stuurboord

en: Port
nl_NL: Bakboord

en: Dashboard preferences
nl_NL: Voorkeuren Dashboard

en: show this dashboard
nl_NL: Toon dit paneel

en: Caption:
nl_NL: Naam:

en: Orientation:
nl_NL: Oriëntatie:

en: Vertical
nl_NL: verticaal

en: Horizontal
nl_NL: horizontaal

en: Instruments
nl_NL: Instrumenten

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Delete
nl_NL: Wissen

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Fonts
nl_NL: Lettertypes

en: Title:
nl_NL: Naam:

en: Data:
nl_NL: Gegevens:

en: Small:
nl_NL: Klein:

en: Units, Ranges, Formats
nl_NL: Eenheden

en: Speedometer max value:
nl_NL: Snelheidsmeter max waarde:

en: Speed Over Ground Damping Factor:
nl_NL: Dempingsfactor voor Vgr:

en: COG Damping Factor:
nl_NL: Dempingsfactor voor GrK:

en: Local Time Offset From UTC:
nl_NL: Lokaal verschil met UTC:

en: Boat speed units:
nl_NL: Eenheid voor bootsnelheid:

en: Honor OpenCPN settings
nl_NL: volg OpenCPN-instellingen

en: Kts
nl_NL: knopen

en: km/h
nl_NL: km/u

en: Depth units:
nl_NL: Diepte-eenheid:

en: Meters
nl_NL: meter

en: Feet
nl_NL: voet

en: Fathoms
nl_NL: vadem

en: Inches
nl_NL: inch

en: Centimeters
nl_NL: cm

en: Depth Offset (%s):
nl_NL: Diepte Offset (%s):

en: Distance units:
nl_NL: Eenheid voor afstand:

en: Nautical miles
nl_NL: zeemijl

en: Statute miles
nl_NL: landmijl

en: Kilometers
nl_NL: kIlometer

en: Wind speed units:
nl_NL: Eenheid voor windsnelheid:

en: Temperature units:
nl_NL: Eenheid temperatuur

en: Use N2K & SignalK true wind data over ground.
    (Instead of through water)
nl_NL: Gebruik N2K & SignalK ware wind over de grond.
    (In plaats van door water)

en: Add instrument
nl_NL: Voeg instrument toe

en: Select instrument to add:
nl_NL: Kies toe te voegen instrument:

en: Preferences...
nl_NL: Voorkeuren...

en: Resize...
nl_NL: Formaat wijzigen

en: Undock
nl_NL: Afvaren

en: Choose font
nl_NL: Kies lettertype

en: NE
nl_NL: NO

en: E
nl_NL: O

en: SE
nl_NL: ZO

en: S
nl_NL: Z

en: SW
nl_NL: ZW

en:  true
nl_NL: waar

en:  mag
nl_NL:  magnetisch

en: NNE
nl_NL: NNO

en: ENE
nl_NL: ONO

en: ESE
nl_NL: OZO

en: SSE
nl_NL: ZZO

en: SSW
nl_NL: ZZW

en: WSW
nl_NL: WZW

en: Max %.1f %s since %02d:%02d  Overall %.1f %s
nl_NL: Max. %.1f %s sinds %02d:%02d  Overall %.1f %s
