opencpn - en to ca_ES translation catalogue (33 entries)

en: WMM Plugin
ca_ES: Connector WMM

en: World Magnetic Model PlugIn for OpenCPN
ca_ES: Connector del Model Magnètic Mundial per a OpenCPN

en: Error, see log.
ca_ES: Error, veure el fitxer log.

en: WMM Preferences
ca_ES: Preferències WMM

en: Magnetic Plot Settings
ca_ES: Paràmetres de traçat magnètics

en: Boat
ca_ES: Vaixell

en: Total Intensity
ca_ES: Intensitat total

en: Horizontal Intensity
ca_ES: Intensitat horitzontal

en: North Component
ca_ES: Component nord

en: East Component
ca_ES: Component est

en: (DIP) - Geomagnetic Inclination
ca_ES: (DIP) - inclinació geomagnètica

en: Vari
ca_ES: Declinació

en: Magnetic Variation
ca_ES: Declinació magnetica

en: Plot
ca_ES: Traçat

en: Enable plot
ca_ES: Permetre el traçat

en: Settings...
ca_ES: Configuració...

en: Extended
ca_ES: Estès

en: Variation only
ca_ES: Només la declinació

en: View
ca_ES: Veure

en: Show Plot Options
ca_ES: Mostra opcions de trama

en: Show also data at cursor position
ca_ES: Mostrar les dades en la posició del cursor

en: Show toolbar icon
ca_ES: Mostra la icona de la barra d'eines

en: Show data in toolbar icon
ca_ES: Mostrar dades en icona de la barra d'eines

en: Window transparency
ca_ES: Transparència de finestra

en: Cancel
ca_ES: Cancel·lar

en: Degrees
ca_ES: Graus

en: Inclination
ca_ES: Inclinació

en: Field Strength
ca_ES: Intensitat del camp

en: Step Size
ca_ES: Mida del pas

en: Pole Accuracy
ca_ES: Precisió de pol

en: About
ca_ES: Sobre

en: Save
ca_ES: Desar

en: Building Magnetic Map
ca_ES: Construir mapa magnètic
