opencpn - en to et_EE translation catalogue (40 entries)

en: 
    World Magnetic Model Plotting allows users to cross reference the magnetic variation values printed on many raster charts.
    
    Variation is the angle between true and magnetic north.
    Inclination or dip, is the vertical angle of the magnetic field.
    	(+- 90 at the magnetic poles)
    Field Strength is the magnetic field in nano tesla from
    	20000 to 66000
    
    The plotted lines are similar to a topographic map.  The space between them can be adjusted; more space takes less time to calculate.
    
    The Step size and Pole accuracy sliders allow a trade off for speed vs computation time.
    
    The World Magnetic Model Plugin was written by Pavel Kalian and extended by Sean D'Epagnier to support plotting.
et_EE: 
    Maailma magneetilise mudeli plaanija võimaldab kasutajatel paljudele rasterkaartidele kantud magnetiliste deviatsioonide ristviitamist.
    
    Kääne on tegeliku ja magnetilise põhja vaheline nurk.
    Kalle on magnetvälja vertikaalne nurk.
    	(+- 90 magnetpoolustel)
    Väljatugevus on magnetiline väli nanoteslades alates
    	20000 kuni 66000
    
    Kujutatud jooned on sarnased topograafilisele kaardile. Nende vahelist vahemaad on võimalik kohandada; suurem vahe võtab arvutamisel vähem aega.
    
    Sammu suuruse ja pooluse täpsuse liugurid võimaldavad kompromissi kiiruse ja arvutuse aja vahel.
    
    Plugin "World Magnetic Model" on Pavel Kalian'i poolt kirjutatud ja täiendatud Sean D'Epagnier poolt kaarditöö toetamiseks.

en: WMM Plugin
et_EE: WMM-plugin

en: WMM_Live_Overlay
et_EE: WMM reaalaja ülekate

en: World Magnetic Model PlugIn for OpenCPN
et_EE: World Magnetic Model plugIn OpenCPN'i jaoks

en: World Magnetic Model PlugIn for OpenCPN
    Implements the NOAA World Magnetic Model
    More information:
    https://www.ngdc.noaa.gov/geomag/WMM/DoDWMM.shtml
    The bundled WMM2020 model expires on December 31, 2025.
    After then, if new version of the plugin will not be released
    in time, get a new WMM.COF from NOAA and place it to the
    location you can find in the OpenCPN logfile.
et_EE: World Magnetic Model plugin OpenCPN'i jaoks
    Kasutab NOAA maailma magnetilist mudelit
    Rohkem informatsiooni: https://www.ngdc.noaa.gov/geomag/WMM/DoDWMM.shtml
    Kaasa pandud WMM2020-mudel kaotab kehtivuse 31. detsembril 2025.
    Pärast seda, kui plugina uut versiooni õigeaegselt
    ei väljastata, hangi NOAA'lt uus WMM.COF ja pane ta asukohta,
    mida sa näed OpenCPN'i logifailis.

en: Error, see log.
et_EE: Viga, vaata logi.

en: WMM Preferences
et_EE: WMM eelistused

en: Magnetic Plot Settings
et_EE: Magnetilise kande sätted

en: Boat
et_EE: Paat

en: Total Intensity
et_EE: Kogutugevus

en: Horizontal Intensity
et_EE: Horisontaalne tugevus

en: North Component
et_EE: Põhja komponent

en: East Component
et_EE: Ida komponent

en: Vertical Component
et_EE: Vertikaalne komponent

en: Incl
et_EE: Sh

en: (DIP) - Geomagnetic Inclination
et_EE: (DIP) - Geomagneetiline kalle

en: Magnetic Variation
et_EE: Magneetiline variatsioon

en: Cursor
et_EE: Kursor

en: Plot
et_EE: Joonesta

en: Enable plot
et_EE: Luba joonestamine

en: Settings...
et_EE: Sätted...

en: Extended
et_EE: laiendatud

en: Variation only
et_EE: ainult variatsioon

en: View
et_EE: Vaade

en: Show Plot Options
et_EE: Näita kande valikuid

en: Show also data at cursor position
et_EE: Näita ka andmeid kursori asukohas

en: Show toolbar icon
et_EE: Kuva tööriistariba ikoon

en: Show data in toolbar icon
et_EE: Näita andmeid tööriistariba ikoonil

en: Window transparency
et_EE: Akna läbipaistvus

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: Variation
et_EE: Variatsioon

en: Degrees
et_EE: kraadi

en: Inclination
et_EE: Kalle

en: Field Strength
et_EE: Väljatugevus

en: Nano Tesla
et_EE: Nanotesla

en: Step Size
et_EE: Sammu suurus

en: Pole Accuracy
et_EE: Pooluse täpsus

en: About
et_EE: Teave

en: Save
et_EE: Säilita

en: Building Magnetic Map
et_EE: Magnetilist kaarti loomas
