opencpn - en to he_IL translation catalogue (7 entries)

en: Cursor
he_IL: סמן

en: Extended
he_IL: הרחב

en: View
he_IL: תצוגה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Degrees
he_IL: מעלות

en: About
he_IL: אודות

en: Save
he_IL: שמור
