opencpn - en to is_IS translation catalogue (9 entries)

en: WMM Plugin
is_IS: WMM viðbót

en: Boat
is_IS: Bátur

en: Cursor
is_IS: Kross

en: Settings...
is_IS: Stillingar...

en: View
is_IS: Skoða

en: Cancel
is_IS: Hætta við

en: Degrees
is_IS: Gráður

en: About
is_IS: Um

en: Save
is_IS: Vista
