opencpn - en to nl_NL translation catalogue (39 entries)

en: 
    World Magnetic Model Plotting allows users to cross reference the magnetic variation values printed on many raster charts.
    
    Variation is the angle between true and magnetic north.
    Inclination or dip, is the vertical angle of the magnetic field.
    	(+- 90 at the magnetic poles)
    Field Strength is the magnetic field in nano tesla from
    	20000 to 66000
    
    The plotted lines are similar to a topographic map.  The space between them can be adjusted; more space takes less time to calculate.
    
    The Step size and Pole accuracy sliders allow a trade off for speed vs computation time.
    
    The World Magnetic Model Plugin was written by Pavel Kalian and extended by Sean D'Epagnier to support plotting.
nl_NL: 
    De PlugIn 'World Magnetic Model Plotting' stelt gebruikers in staat de magnetische variatie die is afgedrukt op veel rasterkaarten, te controleren.
    
    Variatie is de hoek tussen het ware en het magnetische noorden. 
    Inclinatie is de verticale hoek van de aardmagnetisch veld 
    (+90 of -90 graden ter plaatse van de magnetische polen). 
    Veldsterkte is een waarde van het aardmagnetisch veld in nanotesla (tussen 20.000 en 66.000).
    
    De getekende lijnen zijn lijnen van gelijke variatie, inclinatie of veldsterkte.  De ruimte ertussen kan worden aangepast; meer ruimte vergt minder berekeningstijd.
    
    De schuifregelaars voor stapgrootte en poolnauwkeurigheid maken het mogelijk de verhouding tussen berekeningssnelheid en -tijd te variëren.
    
    Deze PlugIn is geschreven door Pavel Kalian en is uitgebreid door Sean D'Epagnier met  plotfunctionaliteit.

en: WMM Plugin
nl_NL: WMM PlugIn

en: WMM
nl_NL: World Magnetic Model

en: World Magnetic Model PlugIn for OpenCPN
nl_NL: World Magnetic Model PlugIn voor OpenCPN

en: World Magnetic Model PlugIn for OpenCPN
    Implements the NOAA World Magnetic Model
    More information:
    https://www.ngdc.noaa.gov/geomag/WMM/DoDWMM.shtml
    The bundled WMM2020 model expires on December 31, 2025.
    After then, if new version of the plugin will not be released
    in time, get a new WMM.COF from NOAA and place it to the
    location you can find in the OpenCPN logfile.
nl_NL: Deze PlugIn geeft binnen OpenCPN de beschikking over het World Magnetic Model
    van NOAA. Meer informatie op de site: http://www.ngdc.noaa.gov/geomag/WMM/.
    Het huidige WMM2020 model geldt tot 31 december 2025. Als er daarna geen
    nieuwe versie van de PlugIn  beschikbaar is: download het bestand WMM.COF van
    de NOAA site en plaats dit op de locatie waar ook het OpenCPN logbestand staat.

en: Error, see log.
nl_NL: Fout, zie het log.

en: WMM Preferences
nl_NL: Voorkeuren WMM

en: Magnetic Plot Settings
nl_NL: Instellingen voor geomagnetisch plot

en: Boat
nl_NL: Schip

en: Total Intensity
nl_NL: Totale intensiteit

en: Horizontal Intensity
nl_NL: Horizontale intensiteit

en: North Component
nl_NL: Noordcomponent

en: East Component
nl_NL: Oostcomponent

en: Vertical Component
nl_NL: Verticale component

en: Incl
nl_NL: Incl.

en: (DIP) - Geomagnetic Inclination
nl_NL: Geomagnetische inclinatie

en: Vari
nl_NL: var

en: Magnetic Variation
nl_NL: Magnetische variatie

en: Enable plot
nl_NL: Plotten inschakelen

en: Settings...
nl_NL: Instellingen...

en: Extended
nl_NL: Uitgebreide gegevens

en: Variation only
nl_NL: Alleen variatie

en: View
nl_NL: Toon

en: Show Plot Options
nl_NL: Toon plotopties

en: Show also data at cursor position
nl_NL: Toon ook gegevens voor cursorpositie

en: Show toolbar icon
nl_NL: Toon werkbalkpictogram

en: Show data in toolbar icon
nl_NL: Toon gegevens in werkbalkpictogram

en: Window transparency
nl_NL: Venstertransparantie

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Variation
nl_NL: Variatie

en: Degrees
nl_NL: graden

en: Inclination
nl_NL: Inclinatie

en: Field Strength
nl_NL: Veldsterkte

en: Nano Tesla
nl_NL: nanotesla

en: Step Size
nl_NL: Stapgrootte

en: Pole Accuracy
nl_NL: Poolnauwkeurigheid

en: About
nl_NL: Over

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Building Magnetic Map
nl_NL: Isogonenkaart wordt gemaakt
