opencpn - en to he_IL translation catalogue (1190 entries)

en: About OpenCPN
he_IL: אודות OpenCPN

en: OpenCPN Alert
he_IL: התראות OpenCPN

en: OpenCPN AIS Alert
he_IL: OpenCPN התראת AIS

en: Object Query
he_IL: שאילתת אובייקט

en: Center view
he_IL: מרכוז

en: Link Properties
he_IL: הגדרות קישור

en: Waypoint Properties
he_IL: הגדרות נקודת-ציון&

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Print Route Selection
he_IL: הדפסת מסלול נבחר

en: Route Properties
he_IL: מאפייני מסלול

en: Extra Object Info
he_IL: מידע נוסף על אובייקט

en: Send to GPS
he_IL: שלח ל-GPS

en: (Unnamed Track)
he_IL: (ללא שם מסלול)

en: Track properties
he_IL: הגדרות נתיב

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: URL:
he_IL: כתובת URL:

en: Speed:
he_IL: מהירות:

en: Elapsed time:
he_IL: הזמן שחלף:

en: Estimated total time:
he_IL: זמן כולל משוער:

en: Estimated remaining time:
he_IL: זמן נותר משוער:

en: Abort
he_IL: בטל

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Pause
he_IL: השהה

en: Start
he_IL: התחל

en: Close
he_IL: סגור

en: Resume
he_IL: המשך

en: 0 (transfer paused)
he_IL: 0 (העברה מושהית)

en: Connection settings
he_IL: הגדרות חיבור

en: Connection settings used for the transfer:
he_IL: לא הוחזרו נתונים.

en: 0 (transfer completed)
he_IL: 0 (העברה הסתיימה)

en: Downloaded:
he_IL: הורד:

en: Uploaded:
he_IL: העלה

en: Username:
he_IL: שם משתמש:

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: Port:
he_IL: פורט:

en: Proxy settings
he_IL: הגדרות פרוקסי

en: Use proxy
he_IL: תשתמש בפרוקסי

en: Proxy host:
he_IL: מארח ה-proxy

en: Proxy username:
he_IL: שם משתמש ה-proxy

en: Proxy password:
he_IL: סיסמת Proxy

en: Proxy port:
he_IL: יציאת Proxy

en: Dialog
he_IL: תיבת דו שיח

en: License
he_IL: רישיון

en: Help
he_IL: עזרה

en: < Back
he_IL: חזרה

en: The OpenCPN Authors
he_IL:  יוצרים של  OpenCPN:

en: OpenCPN is a Free Software project, built by sailors.
    It is freely available to download and distribute without charge.
he_IL: OpenCPN הינה תוכנה מבוססת קוד פתוח, נבנתה על ידי ימאים והיא חינמית לחלוטין להורדה ולשימוש ללא תשלום נוסף.

en: Want to help?
he_IL: צריך עזרה?

en: Donate
he_IL: תרומה

en: or
he_IL: או

en: get involved!
he_IL: תצטרף אלינו!

en: Logfile:
he_IL: יומן:

en: Config file:
he_IL: קובץ קונפיגורציה:

en: Copy to clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Plugin API:
he_IL: :פלאגין API

en: OpenCPN Website
he_IL: אתר של OpenCPN

en: OpenCPN Help documentation is not available locally.
he_IL: מדריך למשתמש לא זמין כעת ל-OpenCPN.

en: Would you like to visit the opencpn.org website for more information?
he_IL: האם תרצה לבקר באתר opencpn.org למידע נוסף?

en: OpenCPN Info
he_IL: מידע OpenCPN

en: Caution Area: Marine mammals habitat (implies whales NOT observed)
he_IL: זהירות באזור בית הגידול של יונקים ימיים (מרמז על לווייתנים שלא נצפו)

en: Caution Area: Marine mammals in area - reduce speed
he_IL: אזהרה : יונקים ימיים בסביבה - האט

en: Caution Area: Marine mammals in area - stay clear
he_IL: אזהרה : יונקים ימיים בסביבה - שמור מרחק

en: Caution Area: Marine mammals in area - report sightings
he_IL: אזהרה : יונקים ימיים בסביבה - דיווח תצפית

en: Caution Area: Protected habitat - reduce speed
he_IL: זהירות אזור בית גידול מוגן - להפחית את המהירות

en: Caution Area: Protected habitat - stay clear
he_IL: אזור זהירות בית גידול מוגן - הישאר ברור

en: Caution Area: Protected habitat - no fishing or anchoring
he_IL: אזור זהירות בית גידול מוגן - ללא דיג או עיגון

en: Caution Area: Derelicts (drifting objects)
he_IL: אזור זהירות derelicts נסחף אובייקטים

en: Caution Area: Traffic congestion
he_IL: זהירות באזור עומסי תנועה

en: Caution Area: Marine event
he_IL: זהירות באזור האירוע הימי

en: Caution Area: Divers down
he_IL: זהירות אזור צוללנים למטה

en: Caution Area: Swim area
he_IL: אזור זהירות אזור שחייה

en: Caution Area: Dredge operations
he_IL: פעולות חפירה באזור זהירות

en: Caution Area: Survey operations
he_IL: פעולות סקר אזור זהירות

en: Caution Area: Underwater operation
he_IL: זהירות באזור פעולה מתחת למים

en: Caution Area: Seaplane operations
he_IL: זהירות בפעולות מטוס ימי באזור

en: Caution Area: Fishery - nets in water
he_IL: זהירות באזור הדיג - רשתות במים

en: Caution Area: Cluster of fishing vessels
he_IL: זהירות אזור מקבץ של ספינות דיג

en: Caution Area: Fairway closed
he_IL: אזור זהירות נסגר

en: Caution Area: Harbour closed
he_IL: זהירות אזור נמל סגור

en: Caution Area: Risk (define in Associated text field)
he_IL: הגדרת סיכון אזור זהירות (בשדה טקסט משויך)

en: Caution Area: Underwater vehicle operation
he_IL: זהירות באזור פעולת רכב תת ימי

en: (reserved for future use)
he_IL: (שמור לשימוש עתידי)

en: Environmental Caution Area: Storm front (line squall)
he_IL: אזור זהירות סביבתית: חזית סערה (סערת קו)

en: Environmental Caution Area: Hazardous sea ice
he_IL: אזור זהירות סביבתית קרח ים מסוכן

en: Environmental Caution Area: Storm warning (storm cell or line of storms)
he_IL: אזור זהירות סביבתית: אזהרת סערה (תא סערה או קו סערות)

en: Environmental Caution Area: High wind
he_IL: אזור זהירות סביבתית רוח גבוהה

en: Environmental Caution Area: High waves
he_IL: אזור זהירות סביבתית גלים גבוהים

en: Environmental Caution Area: Restricted visibility (fog, rain, etc.)
he_IL: אזור זהירות סביבתית הגביל את ראות (גשם הערפל וכו '.)

en: Environmental Caution Area: Strong currents
he_IL: אזור זהירות סביבתית זרמים חזקים

en: Environmental Caution Area: Heavy icing
he_IL: אזור זהירות סביבתית: ציפוי כבד

en: Restricted Area: Fishing prohibited
he_IL: דיג באזור מוגבל אסור

en: Restricted Area: No anchoring.
he_IL: אזור מוגבל ללא עיגון.

en: Restricted Area: Entry approval required prior to transit
he_IL: נדרש אישור כניסה לאזור מוגבל לפני המעבר

en: Restricted Area: Entry prohibited
he_IL: כניסה מוגבלת לאזור אסורה

en: Restricted Area: Active military OPAREA
he_IL: אזור מוגבל צבאית פעילה OPAREA

en: Restricted Area: Firing - danger area.
he_IL: אזור מוגבל : שטח אש -מסוכן.

en: Restricted Area: Drifting Mines
he_IL: אזור מוגבל : מוקשים צפים

en: Anchorage Area: Anchorage open
he_IL: אזור עיגון : עגינה מאופשרת

en: Anchorage Area: Anchorage closed
he_IL: אזור עיגון: עגינה לא מאופשרת

en: Anchorage Area: Anchoring prohibited
he_IL: אזור עיגון : איסור מוחלט

en: Anchorage Area: Deep draft anchorage
he_IL: אזור עיגון :משיכה עמוקה בעגינה

en: Anchorage Area: Shallow draft anchorage
he_IL: אזור עיגון : משיכה קלה בעגינה

en: Anchorage Area: Vessel transfer operations
he_IL: אזור עיגון : כלי שיט להעברת משאבים

en: Security Alert - Level 1
he_IL: התראת אבטחה רמה 1

en: Security Alert - Level 2
he_IL: התראת אבטחה רמה 2

en: Security Alert - Level 3
he_IL: התראת אבטחה רמה 3

en: Distress Area: Vessel disabled and adrift
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט מושבת ונסחף

en: Distress Area: Vessel sinking
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט טובע

en: Distress Area: Vessel abandoning ship
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט נטוש

en: Distress Area: Vessel requests medical assistance
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט מבקש סיוע רפואי

en: Distress Area: Vessel flooding
he_IL: אזור מצוקה :כלי שיט מוצף

en: Distress Area: Vessel fire/explosion
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט עולה באש\התפוצץ

en: Distress Area: Vessel grounding
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט מקורקע

en: Distress Area: Vessel collision
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט התנגש

en: Distress Area: Vessel listing/capsizing
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט התהפך

en: Distress Area: Vessel under assault
he_IL: אזור מצוקה : כלי שיט תחת מתקפה

en: Distress Area: Person overboard
he_IL: אזור מצוקה : אדם הגזים על הסיפון

en: Distress Area: SAR area
he_IL: אזור מצוקה : איזור SAR

en: Distress Area: Pollution response area
he_IL: אזור מצוקה : איזור מזוהם

en: Instruction: Contact VTS at this point/juncture
he_IL: הוראות: צרו קשר עם ה- VTS בנקודה / צומת זה

en: Instruction: Contact Port Administration at this point/juncture
he_IL: הוראות: צרו קשר עם מינהל הנמלים בנקודה / נקודה זו

en: Instruction: Do not proceed beyond this point/juncture
he_IL: הוראות: אל תמשיך מעבר לנקודה / צומת זה

en: Instruction: Await instructions prior to proceeding beyond this point/juncture
he_IL: הוראות: המתן להוראות לפני שתמשיך מעבר לנקודה / צומת זה

en: Proceed to this location - await instructions
he_IL: המשך למיקום זה - המתן להוראות

en: Clearance granted - proceed to berth
he_IL: האישור הוענק - המשך לעגן

en: Information: Pilot boarding position
he_IL: מידע: נקודת חבירה של נתב

en: Information: Icebreaker waiting area
he_IL: מידע: אזור המתנה לשובר קרח

en: Information: Places of refuge
he_IL: מידע: מקומות מקלט

en: Information: Position of icebreakers
he_IL: מידע: מיקום שוברי הקרח

en: Information: Location of response units
he_IL: מידע: מיקום יחידות התגובה

en: VTS active target
he_IL: יעד פעיל VTS

en: Rogue or suspicious vessel
he_IL: כלי נוכל או חשוד

en: Vessel requesting non-distress assistance
he_IL: כלי שיט המבקש סיוע ללא מצוקה

en: Chart Feature: Sunken vessel
he_IL: תכונת תרשים: עמדת כלי שקועה

en: Chart Feature: Submerged object
he_IL: תכונת תרשים: אובייקט שקוע

en: Chart Feature: Semi-submerged object
he_IL: תכונת תרשים: אובייקט שקוע למחצה

en: Chart Feature: Shoal area
he_IL: תכונת תרשים: אזור צירים

en: Chart Feature: Shoal area due north
he_IL: תכונת תרשים: אזור הצירים צפונה

en: Chart Feature: Shoal area due east
he_IL: מאפיין תרשים: אזור שואלים ממזרח

en: Chart Feature: Shoal area due south
he_IL: מאפיין תרשים: אזור צירים צפוי לדרום

en: Chart Feature: Shoal area due west
he_IL: מאפיין תרשים: אזור שואלים ממערב

en: Chart Feature: Channel obstruction
he_IL: תכונת תרשים: חסימת ערוץ

en: Chart Feature: Reduced vertical clearance
he_IL: תכונת התרשים: פינוי אנכי מופחת

en: Chart Feature: Bridge closed
he_IL: תכונת התרשים: הגשר נסגר

en: Chart Feature: Bridge partially open
he_IL: תכונת תרשים: גשר פתוח חלקית

en: Chart Feature: Bridge fully open
he_IL: תכונת תרשים: גשר פתוח לחלוטין

en: Report from ship: Icing info
he_IL: דיווח מהספינה: מידע על ציפוי

en: Report from ship: Miscellaneous information - define in Associated text field
he_IL: דוח מהספינה: מידע משויך - הגדרה בשדה טקסט משויך

en: Route: Recommended route
he_IL: נתב נתיב מומלץ

en: Route: Alternative route
he_IL: נתב לנתיב חלופי

en: Route: Recommended route through ice
he_IL: נתב לנתיב המומלץ דרך קרח

en: Other - Define in associated text field
he_IL: אחר - הגדרה בשדה טקסט משויך

en: Cancellation - cancel area as identified by Message Linkage ID
he_IL: ביטול - ביטול אזור כפי שזוהה על-ידי מזהה קישור הודעה

en: Undefined (default)
he_IL: לא מוגדר

en: AIS Target Name
he_IL: שם יעד של ais

en: Tanker
he_IL: אוניית מיכל

en: AIS Alert
he_IL: התראת AIS

en: AISTargetAlert
he_IL: התראת יעד AIS

en: &Silence Alert
he_IL: &והתראה שקטה

en: &Jump To
he_IL: &לקפוץ ל-

en: Create Waypoint
he_IL: צור נקודת דרך

en: &Acknowledge
he_IL: &ידיעה

en: At Anchor
he_IL: עוגן

en: Not Under Command
he_IL: לא בפיקוד

en: Restricted Manoeuvrability
he_IL: מוגבל בכושר תמרון

en: Constrained by draught
he_IL: מוגבל על-ידי משיכה

en: Moored
he_IL: עגינה

en: Aground
he_IL: על שרטון

en: Engaged in Fishing
he_IL: מתנגש באזור דייג

en: High Speed Craft
he_IL: כלי שיט ממונע

en: Wing In Ground Effect
he_IL: אפקט כנף בקרקע

en: Power-driven vessel towing astern (regional use)
he_IL: חללית מונעת כוח גוררת אסטרן (שימוש אזורי)

en: Power-driven vessel pushing ahead or towing alongside (regional use)
he_IL: ספינה מונעת כוח דוחפת קדימה או גוררת לצד (שימוש אזורי)

en: Reserved 13
he_IL: שמור 13

en: Reserved 14
he_IL: שמור 14

en: Undefined
he_IL: לא מוגדר

en: AtoN Virtual
he_IL: AtoN וירטואלי

en: AtoN Virtual (On Position)
he_IL: AtoN וירטואלי (מיקום פעיל)

en: AtoN Virtual (Off Position)
he_IL: AtoN וירטואלי (מיקום כבוי)

en: AtoN Real
he_IL: AtoN אמיתי

en: AtoN Real (On Position)
he_IL: AtoN אמיתי (מיקום פעיל)

en: AtoN Real(Off Position)
he_IL: AtoN אמיתי (מיקום כבוי)

en: SAR Helicopter
he_IL: מסוק SAR

en: SAR Aircraft
he_IL: מטוסי SAR

en: Class
he_IL: מחלקה

en: Nation
he_IL: לאום

en: Flag
he_IL: דגל

en: Active
he_IL: פעיל

en: Testing
he_IL: בודק

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Safety Broadcast Message
he_IL: הודעת תדריך בטיחות

en:  (Last Known)
he_IL: (ידוע לאחרונה)

en: Position
he_IL: מיקום

en: Report Age
he_IL: דיווח

en: Report as of
he_IL: דווח כ-

en: Destination
he_IL: יעד

en: Right
he_IL: ימינה

en: Left
he_IL: שמאל

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Course
he_IL: טיול

en: Heading
he_IL: לכיוון

en: Turn Rate
he_IL: קצב פנייה

en: Range
he_IL: טווח

en: Bearing
he_IL: מֵסַב

en: in
he_IL: בתוך

en: Inland Blue Flag
he_IL: פנים הארץ

en: Clear
he_IL: נקה

en: Set
he_IL: קבע

en: Altitude
he_IL: גובה

en:  COG Unavailable
he_IL: COG לא זמין

en: in
he_IL: ב-

en: min
he_IL: דקות

en: Aid to Navigation
he_IL: סיוע לניווט

en: Base
he_IL: בסיס

en: Base Station
he_IL: תחנת בסיס

en: Buddy
he_IL: חבר

en: GPSGate Buddy
he_IL: GPSGate באדי

en: DSC Distress
he_IL: מצוקת DSC

en: DSC Position Report
he_IL: דוח עמדת DSC

en: APRS Position Report
he_IL: דיווח מיקום ARPA

en: Unk
he_IL: לא בסדר

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Azores
he_IL: האיים האזורים

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belarus
he_IL: בלארוס

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Vatican City State
he_IL: עיר ווטיקן

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Georgia
he_IL: גאורגיה

en: Moldova
he_IL: מולדובה

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Spain
he_IL: ספרד

en: France
he_IL: צרפת

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: Faroe Islands
he_IL: האיים פארו

en: Great Britain
he_IL: בריטניה הגדולה

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Greece
he_IL: יוון

en: Croatia
he_IL: קרואטיה

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Ireland
he_IL: אירלנד

en: Iceland
he_IL: איסלנד

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Monaco
he_IL: מונאקו

en: Madeira
he_IL: מאדריה

en: Norway
he_IL: נורבגיה

en: Poland
he_IL: פולין

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Slovak Republic
he_IL: הרפובליקה הסלובקית

en: San Marino
he_IL: סאן מרינו

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ'כית

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: Russian
he_IL: רוסית

en: Macedonia
he_IL: מקדוניה

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Lithuania
he_IL: ליטא

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Alaska
he_IL: אלסקה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Antilles
he_IL: האיים האנטילים

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Bahamas
he_IL: איי בהאמה

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Belize
he_IL: בליז

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Cuba
he_IL: קובה

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Guadeloupe
he_IL: גוואדלופ

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: United States of America
he_IL: ארצות הברית

en: Jamaica
he_IL: ג'מייקה

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he_IL: סנט לוסיה

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Montserrat
he_IL: מונטסראט

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגואה

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Puerto Rico
he_IL: פוארטו ריקו

en: El Salvador
he_IL: המושיע

en: Saint Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקס וקאיקוס

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: וינסנט הקדוש ו ה - גרנידיים

en: British Virgin Islands
he_IL: איי בתולה בריטיים

en: United States Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה של ארצות הברית

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bhutan
he_IL: בהוטן

en: China
he_IL: סִין

en: Taiwan
he_IL: טייוואן

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: India
he_IL: הודו

en: Iran
he_IL: איראן

en: Azerbaijani Republic
he_IL: הרפובליקה של אזרביג'אני

en: Iraq
he_IL: עִירַאק

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Japan
he_IL: יפן

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Korea
he_IL: קוריאה

en: Palestine
he_IL: פלסטין

en: People's Rep. of Korea
he_IL: נציג העם של קוריאה

en: Kuwait
he_IL: כוויית

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Kyrgyz Republic
he_IL: הרפובליקה הקירגיזית

en: Macao
he_IL: מקאו

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Oman
he_IL: עומן

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Qatar
he_IL: קטר

en: Syrian Arab Republic
he_IL: הרפובליקה הערבית הסורית

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות הערביות

en: Tajikistan
he_IL: טג'יקיסטן

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Bosnia and Herzegovina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Adelie Land
he_IL: ארץ אדלי

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Brunei Darussalam
he_IL: ברוניי דרוסלאם

en: Micronesia
he_IL: מיקרונזיה

en: Palau
he_IL: פלאו

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Christmas Island
he_IL: איי חג המולד

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Fiji
he_IL: פיג'י

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: Kiribati
he_IL: קיריבאטי

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Northern Mariana Islands
he_IL: איי מריאנה הצפוניים

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשל

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: Niue
he_IL: ניואה

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: Philippines
he_IL: הפיליפינים

en: Papua New Guinea
he_IL: פפואה גינאה החדשה

en: Pitcairn Island
he_IL: האי פיטקרן

en: Solomon Islands
he_IL: איי סולומון

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Samoa
he_IL: סמואה

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Viet Nam
he_IL: וייטנאם

en: Vanuatu
he_IL: ונואטו

en: Wallis and Futuna Islands
he_IL: איי ווליס ופוטונה

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Algeria
he_IL: אלג'יריה

en: Saint Paul
he_IL: סנט פול

en: Ascension Island
he_IL: האי אסנשן

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Benin
he_IL: בנין

en: Botswana
he_IL: בוטסואנה

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז אפריקאית

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Congo
he_IL: קונגו

en: Comoros
he_IL: איי קומורו

en: Capo Verde
he_IL: כף ורדה

en: Crozet Archipelago
he_IL: ארכיפלג קרוזט

en: Ivory Coast
he_IL: חוף השנהב

en: Comoros (Union of the)
he_IL: קומורו (האיחוד של)

en: Djibouti
he_IL: ג׳יבוטי

en: Egypt
he_IL: מצרים

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Gabonese Republic
he_IL: הרפובליקה הגבונית

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה ביסאו

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kerguelen Islands
he_IL: איי קרגואלן

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: South Sudan (Republic of)
he_IL: דרום סודאן (הרפובליקה של)

en: Libya
he_IL: לוב

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Malawi
he_IL: מלאווי

en: Niger
he_IL: ניז'ר

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Reunion
he_IL: איחוד מחדש

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Sudan
he_IL: סודאן

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Seychelles
he_IL: סיישל

en: Saint Helena
he_IL: סנט הלנה

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה לאונה.

en: Sao Tome and Principe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Eswatini
he_IL: אסוואטיני

en: Chad
he_IL: צ ' אד

en: Togolese Republic
he_IL: הרפובליקה הגבונית

en: Tunisia
he_IL: תוניסיה

en: Tanzania
he_IL: טנזניה

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Argentine Republic
he_IL: הרפובליקה דאגסטן

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Chile
he_IL: צ'ילה

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Ecuador
he_IL: אקוודור

en: Falkland Islands
he_IL: איי פאלקלנד

en: France - Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: Guyana
he_IL: גויאנה

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Peru
he_IL: פרו

en: Suriname
he_IL: סורינאם

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Military Vessel
he_IL: כלי שיט צבאי

en: Sailing Vessel
he_IL: כלי שיט מפרשית

en: Pleasure craft
he_IL: כלי שיט לתענוגות

en: Pilot Vessel
he_IL: כלי שייט פילוט

en: Search and Rescue Vessel
he_IL: כלי שיט חילוץ והצלה

en: Tug
he_IL: גוררת

en: Port Tender
he_IL: מצופי רציף שמאליים

en: Pollution Control Vessel
he_IL: כלי שייט למניעת זיהום

en: Law Enforcement Vessel
he_IL: כלי שיט משמר החוק (משטרה ימית)

en: Medical Transport
he_IL: תחבורה רפואית

en: Passenger Ship
he_IL: אוניית נוסעים

en: Cargo Ship
he_IL: אוניית משא

en: Unspecified
he_IL: לא צוין

en: Reference Point
he_IL: נקודת ייחוס

en: Fixed Structure
he_IL: מבנה קבוע

en: Spare
he_IL: חלופי

en: Light
he_IL: אור

en: Light w/Sectors
he_IL: תאיר סקטורים

en: Leading Light Front
he_IL: תאורה מובילה חזיתית

en: Leading Light Rear
he_IL: תאורה מובילה אחורית

en: Cardinal N Beacon
he_IL: קרדינל צפון עם משואה

en: Cardinal E Beacon
he_IL: קרדינל מזרח עם משואה

en: Cardinal S Beacon
he_IL: קרדינל דרומי עם משואה

en: Cardinal W Beacon
he_IL: קרדינל מערבי עם משואה

en: Beacon, Port Hand
he_IL: ביקון, יד שמאל

en: Beacon, Starboard Hand
he_IL: ביקון, יד ימין

en: Beacon, Preferred Channel Port Hand
he_IL: ביקון, יד נמל ערוץ מועדף

en: Beacon, Preferred Channel Starboard Hand
he_IL: ביקון, ערוץ מועדף יד ימין

en: Beacon, Isolated Danger
he_IL: ביקון, סכנה מבודדת

en: Beacon, Safe Water
he_IL: ביקון, מים בטוחים

en: Beacon, Special Mark
he_IL: ביקון, סימן מיוחד

en: Cardinal Mark N
he_IL: סימון קרדינלי צפון N

en: Cardinal Mark E
he_IL: סימון קרדינלי מזרח E

en: Cardinal Mark S
he_IL: סימון קרדינלי דרום S

en: Cardinal Mark W
he_IL: סימון קרדינלי מעכב W

en: Port Hand Mark
he_IL: סימון לצד השמאל

en: Starboard Hand Mark
he_IL: סימון לצד הימין

en: Preferred Channel Port Hand
he_IL: ערוץ מומלץ לצד השמאל

en: Preferred Channel Starboard Hand
he_IL: ערוץ מומלץ לצד הימין

en: Isolated Danger
he_IL: סכנה מבודדת

en: Safe Water
he_IL: מים בטוחים

en: Special Mark
he_IL: סימון מיוחד

en: Light Vessel/Rig
he_IL: כלי שיט קל

en: GpsGate Buddy
he_IL: GPSGate באדי

en: Position Report
he_IL: דיווח מיקום

en: Distress
he_IL: מצוקה

en: ARPA radar target
he_IL: מטרת מכ"ם ARPA

en: Tow
he_IL: לגרור

en: Long Tow
he_IL: גרירה ארוכה

en: Dredge
he_IL: לגרוף

en: Tender
he_IL: ספינת שירות

en: Port
he_IL: נמל

en: Special
he_IL: מיוחד

en: AIS target list
he_IL: AIS רשימת מטרות

en: Name
he_IL: שם

en: Call
he_IL: שיחה

en: Type
he_IL: סוג

en: Nav Status
he_IL: מצב ניווט

en: Target info
he_IL: מידע על הנקודה

en: Create WPT
he_IL: צור WPT

en: Hide All Tracks
he_IL: הסתר את כול המסלולים

en: Show All Tracks
he_IL: הצג את כל המסלולים

en: Toggle track
he_IL: הפעל מסלול

en: Copy MMSI
he_IL: העתק MMSI

en: AutoSort
he_IL: סינון אוטומטי

en: Limit range: NM
he_IL: הגבל מרחק : NM

en: Target Count
he_IL: כמות המסומנים

en: Record Track
he_IL: הקלטת מסלול

en: The recently captured track of this target has been recorded.
    Do you want to continue recording until the end of the current OpenCPN session?
he_IL: לאחרונה מעקב מסלול הוקלט. האם אתה רוצה להמשיך במסלול עד סיום תרגיל בOpenCPN

en: OK
he_IL: אישור

en: Stop Tracking
he_IL: הפסק מעקב

en: OpenCPN Help is not installed.
    Would you like to install from Google PlayStore now?
he_IL: אפשרות עזרה לא מותקנת בOpenCPN
    האם תרצה להתקין את זה עכשיו מחנות האפליקציות של גוגל פליי?

en: Your android device has an internal GPS, but it is disabled.
                           Please visit android Settings/Location dialog to enable GPS
he_IL: מכשיר האנדרואיד יש GPS מובנה, אבל הוא מבוטל 
    בבקשה בקר בדרך ההגדרות במכשיר בלשונית מיקום והפעל את הGPS מיקום

en: Nothing found
he_IL: לא נמצא כלום

en: Anchorage created
he_IL: מעגן נוצר

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Undo
he_IL: להחזיר לקדמותו

en: Redo
he_IL: לעשות שוב

en: End Route
he_IL: סיים מסלול

en: Measure Off
he_IL: ללא מדד

en: Measure
he_IL: מדד

en: Max Detail Here
he_IL: פירוט מקסימלי כאן

en: Scale In
he_IL: קנה מידה קרוב

en: Scale Out
he_IL: קנה מידה רחוק

en: Drop Mark
he_IL: סמן

en: New Route...
he_IL: נתיב חדש...

en: Move Boat Here
he_IL: הזז סירה לכאן

en: Navigate To Here
he_IL: נווט לכאן

en: Course Up Mode
he_IL: מצב Course Up

en: Heading Up Mode
he_IL: Heading Up מצב

en: North Up Mode
he_IL: North Up מצב

en: Chart Up Mode
he_IL: Chart Up מצב

en: Toggle Full Screen
he_IL: הפעל/הפסק מצב מסך מלא

en: Paste Waypoint
he_IL: הדבק נקודת ציון

en: Paste Route
he_IL: הדבק מסלול

en: Paste Track
he_IL: הדבק נתיב

en: CM93 Offset Dialog...
he_IL: דיאלוג קיזוז CM93 ...

en: Chart Groups
he_IL: קבוצת מפות

en: temporary
he_IL: זמני

en: All Active Charts
he_IL: כול המפות הפעילות

en: Target Query...
he_IL: שאילתת יעד ...

en: Hide Target CPA
he_IL: הסתר מחיר יעד לרכישה

en: Show Target CPA
he_IL: הצג מחיר יעד לרכישה

en: Target List...
he_IL: רשימת יעדים ...

en: Hide Target Track
he_IL: הסתר מסלול יעד

en: Show Target Track
he_IL: הצג מסלול יעד

en: Copy Target MMSI
he_IL: העתק את MMSI היעד

en: Object Query...
he_IL: שאילתת אובייקט ...

en: Show
he_IL: הצג

en: Unnamed Route
he_IL: מסלול ללא שם

en: Layer Route
he_IL: שכבת מסלול

en: Properties
he_IL: מאפיינים

en: Activate Next Waypoint
he_IL: הפעל את נקודת ציון הבאה

en: Deactivate
he_IL: השבת

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Route
he_IL: מסלול

en: Insert Waypoint
he_IL: הכנס נקודת ציון

en: Append Waypoint
he_IL: הוסף נקודת ציון

en: Copy as KML
he_IL: העתק כקובץ KML

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Reverse...
he_IL: הפוך..

en: Send to new GPS
he_IL: שלח ל-GPS

en: Layer Track
he_IL: שכבת מסלול

en: Track
he_IL: מסלול

en: Unnamed Waypoint
he_IL: שרטוט ללא שם

en: Layer Waypoint
he_IL: שכבת נקודת ציון

en: Waypoint
he_IL: נקודת ציון

en: Remove from Route
he_IL: הסר מהמסלול

en: Navigate To This
he_IL: נווט לכאן

en: Clear Anchor Watch
he_IL: נקה שעון עגינה

en: Set Anchor Watch
he_IL: קבע שעון עגינה

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Show Tide Information
he_IL: הראה מידע על גאות

en: Show Current Information
he_IL: הצג מידע נוכחי

en: Temporary GOTO Route
he_IL: מסלול GOTO זמני

en: Here
he_IL: כאן

en: There
he_IL: שם

en: (Unnamed Waypoint)
he_IL: (נקודת דרך ללא שם)

en: Go to
he_IL: לך אל.

en: Rename Waypoints?
he_IL: לשנות שם לנקודת ציון?

en: Are you sure you want to delete this route?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק נתיב זה?

en: OpenCPN Route Delete
he_IL: מחק נתיב OpenCPN

en: Are you sure you want to delete this track?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק מסלול זה?

en: OpenCPN Track Delete
he_IL: מחק מסלול OpenCPN

en: Chart Panel Options
he_IL: אפשרויות פאנל תרשים

en: Navigation Mode
he_IL: מצב ניווט

en: North Up
he_IL: צפון למעלה

en: Course Up
he_IL: קורס למעלה

en: Heading Up
he_IL: לכיוון

en: Look Ahead Mode
he_IL: מצב מבט קדימה

en: Display Options
he_IL: אפשרויות תצוגה

en: Enable Chart Quilting
he_IL: הפעל תרשים Quilting.

en: Show Grid
he_IL: הצגה רישתית

en: Show Chart Outlines
he_IL: הצג גבולות מפה

en: Show Depth Units
he_IL: הצגת נקודות עומק

en: Show AIS targets
he_IL: הצג AIS מטרות

en: Minimize less critical targets
he_IL: למזער מטרות פחות קריטיות

en: Tides and Currents
he_IL: גאות וזרמים

en: Show Tide stations
he_IL: הצג תחנות הגאות

en: Show Currents
he_IL: הצג דף נוכחי

en: Vector Charts
he_IL: מפות ווקטורים

en: Show text
he_IL: הראה טקסט

en: Show depths
he_IL: הצג מעמקים

en: Buoy/Light Labels
he_IL: מדבקות מצוף/אור

en: Lights
he_IL: אורות

en: Light Descriptions
he_IL: תיאורים בהירים

en: Anchoring Info
he_IL: מידע על עגינה

en: Display Category
he_IL: הצגת קטגוריה

en: Standard
he_IL: רגיל

en: All
he_IL: הכל

en: User Standard
he_IL: סטנדרט משתמש

en:  ChartFile:
he_IL: שם המפה:

en:  Name:
he_IL: שם:

en: Scale
he_IL: קנה מידה

en:  Depth Units:
he_IL: יחידות עומק:

en:  Soundings:
he_IL: סביבה:

en:  Datum:
he_IL: נקודת דאטום

en:  Projection:
he_IL: הקרנה:

en:  Updated:
he_IL: מעודכן:

en: OpenCPN Chart Scan....
he_IL:  OpenCPN סריקת מפות..

en: OpenCPN Directory Scan....
he_IL: OpenCPN סריקת תיקייה...

en: OpenCPN Chart Add....
he_IL: OpenCPN הוספת מפה....

en: Show Tides
he_IL: הצג גלים

en: Hide Tides
he_IL: הסתר גלים

en: Hide Currents
he_IL: הסתר Currents

en: Group "
he_IL: קבוצה "

en: " is empty.
he_IL: הוא ריק

en: OpenCPN Group Notice
he_IL: OpenCPN קבוצה התראה

en: " is empty, switching to "All Active Charts" group.
he_IL: "זה ריק, מעביר לקבוצת" כל המפות הפעילות ".

en: Layer Route:
he_IL: שכבת מסלול:

en: (unnamed)
he_IL: (ללא שם)

en: Total Length:
he_IL: אורך כולל:

en:  to
he_IL:  אל

en: From Ship To
he_IL: מהספינה אל

en: Layer Track:
he_IL: שכבת מסלול:

en: Total Track:
he_IL: המסלול כולל:

en: Segment Created:
he_IL: סגמנט נוצר:

en: StatusBar
he_IL: שורת המצב

en: Use nearby waypoint?
he_IL: השתמש בנקודת ציון קרובה?

en: OpenCPN Route Create
he_IL: צור נתיב OpenCPN

en:  shorter than rhumbline.
he_IL: קצר יותר מאשר rhumbline.

en: Would you like include the Great Circle routing points for this leg?
he_IL: האם אתה רוצה לכלול את ה-Great Circle נקודות ניווט עבור ה-leg הזה?

en: Layer
he_IL: שכבה

en: There is an existing waypoint at the same location as the one you are pasting. Would you like to merge the pasted data with it?
he_IL: יש נקודת ציון קיימת באותו מיקום שאתה מדביק. האם אתה רוצה למזג את הנתונים?

en: Answering 'No' will create a new waypoint at the same location.
he_IL: בחירה 'לא' תיצור נקודת ציון חדשה באותו מיקום.

en: Merge waypoint?
he_IL: מזג נקודות ציון?

en: There are existing waypoints at the same location as some of the ones you are pasting. Would you like to just merge the pasted data into them?
he_IL: יש נקודות ציון קיימות באותו מיקום כמו כמה אלה שאתה מדביק. האם אתה רוצה רק למזג את הנתונים?

en: Answering 'No' will create all new waypoints for this route.
he_IL: מענה 'לא' תיצור את כל נקודות הציון החדשות עבור מסלול זה.

en: Merge waypoints?
he_IL: מזג נקודות ציון?

en: MBTile requires OpenGL to be enabled
he_IL: MBTile דורש OpenGL להיות פעיל

en: Meters
he_IL: מטרים

en: Fathoms
he_IL:   לַחדוֹר לְעוֹמֶק

en: OverZoom
he_IL: אובר זום

en: CurrentValue
he_IL: ערך_נוכחי

en: Show all AIS Targets
he_IL: הצג את כול מטרות AIS

en: Attenuate less critical AIS targets
he_IL: הנחת יעדי AIS פחות קריטיים

en: Hide AIS Targets
he_IL: הסתר AIS מטרות

en: Show This Chart
he_IL: הצג מפה זו

en: Hide This Chart
he_IL: הסתר את המפה הזו

en: Cell
he_IL: תא

en: Cell Scale
he_IL: שינוי קנה מידה של תא

en: meters
he_IL: מטרים

en: Console Legend
he_IL: מקרא מסוף

en: Console Value
he_IL: ערך מסוף

en: Full Route
he_IL: מסלול מלא

en: Show Highway
he_IL: הצג כביש מהיר

en: Title
he_IL: נושא

en: Description
he_IL: תיאור

en: Apply this template to return to a known safe configuration
he_IL: לא הוחזרו נתונים.

en: General
he_IL: כללי

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Clear All
he_IL: נקה הכל

en: Add
he_IL: הוסף

en: Send
he_IL: שלח

en: CM93 Detail Level
he_IL: רמת פירוט CM93

en: Reinstall
he_IL: התקן מחדש

en: Downgrade
he_IL: שנמך

en: Waiting for raster chart compression thread exit.
he_IL: ממתין ל-raster chart דחיסת יציאה.

en: Distance from Ownship:  %4.0f NMi
he_IL:  Ownship:  %4.0f NMi מרחק מ-

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: OpenCPN Route
he_IL: נתיב OpenCPN

en: OpenCPN Track
he_IL: מסלול OpenCPN

en: OpenCPN Waypoint
he_IL: נקודת ציון OpenCPN

en: Choose Format for Copy
he_IL: תבחר פורמט להעתקה

en: KML Standard (Google Earth and others)
he_IL: KML סטנדרטי (Google Earth ואחר)

en: KML with extended waypoint data (QtVlm)
he_IL: KML עם הרחבת מידע נקודת ציון  (QtVlm)

en: Link
he_IL: קישור

en: Link description
he_IL: תיאור קישור

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: Local file...
he_IL: קובץ מקומי.

en: Choose a file
he_IL: בחר קובץ

en: Link not complete, can't be saved.
he_IL: הקישור לא מלא ,אין אפשרות לשמור.

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: This waypoint is part of a layer and can't be edited
he_IL: נקודת ציון זו היא חלק משכבה ולא ניתן לערוך

en: Show name
he_IL: להציג שם

en: Icon
he_IL: סמל

en: Links
he_IL: קישורים

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Add new
he_IL: הוסף חדש

en: Extended
he_IL: הרחב

en: Extended Properties
he_IL: מאפיינים מורחבים

en: Show on chart
he_IL: הצג על המפה

en: Show at scale > 1 :
he_IL: הצג בקנה מידה> 1:

en: Show waypoint name
he_IL: הצג שם נקודת ציון

en: Range rings
he_IL: טבעות טווח

en: Number
he_IL: מספר

en: Distance
he_IL: מרחק

en: Color
he_IL: צבע

en: None
he_IL: ללא

en: km
he_IL: ק"מ

en: Tide Station
he_IL: תחנת גאות

en: Arrival Radius
he_IL: רדיוס הגעה

en: Planned Speed
he_IL: מהירות מתוכננת

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy lat/long
he_IL: העתק lat/long

en: Paste
he_IL: הדבק

en: Paste lat/long
he_IL: הדבק lat/long

en: Save some defaults
he_IL: שמור חלק כברירות מחדל

en: Check which properties of current waypoint
     should be set as default for NEW waypoints.
he_IL: בדוק אילו מאפיינים של נקודת ציון הנוכחית  
     צריך להיות מוגדר כברירת מחדל עבור נקודות ציון חדשות.

en: Do use
he_IL: תשתמש

en: Don't use
he_IL: אל תשתמש

en: Show Waypoint Name
he_IL: הצג שם נקודת ציון

en: Arrival radius
he_IL: רדיוס הגעה

en: Show only if
he_IL: הצג רק אם

en: Show always
he_IL: הצג תמיד

en: Show only at scale
he_IL: הצג רק בקנה מידה

en: Tide Station not found
he_IL: תחנה לא נמצאה

en: km/h
he_IL: קמ"ש

en: m/s
he_IL: מי"ש

en: N/A
he_IL: לא זמין

en: Persistent
he_IL: קבוע

en: Export GPX file
he_IL: ייצוא קובץ GPX

en: Overwrite existing file?
he_IL: האם לדרוס קובץ קיים?

en: Import GPX file
he_IL: יבוא קובץ GPX

en: Temporary
he_IL: זמני

en: duplicate waypoints detected during import and ignored.
he_IL: שכפל נקודות ציון אותרו והוכנסו אך התעלם.

en: NMEA Debug Window
he_IL: NMEA מסך בדיקת באגים

en: Enable Tracking
he_IL: הפעל מעקב

en: Auto Follow
he_IL: מעקב אוטומטי

en: Zoom In
he_IL: הגדל

en: Zoom Out
he_IL: הקטן

en: Show Chart Bar
he_IL: הצג תרשים

en: Show ENC text
he_IL: הצג טקסט ENC

en: Change Color Scheme
he_IL: שנה מחלוקת צבע

en: Show AIS Targets
he_IL: הצג AIS מטרות

en: Create Route
he_IL: צור מסלול

en: Drop MOB Marker
he_IL: סימון MOB

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
he_IL: הייתה בעיה בדפוס. \ N אולי המדפסת הנוכחית שלך אינה מוגדרת כהלכה?

en: (Unnamed Route)
he_IL: (מסלול ללא שם)

en: Own ship
he_IL: סירה שלי

en: Route & Mark Manager
he_IL: ניהול נתיב & וסימונים

en: Print Chart
he_IL: הדפס מפה

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: Create a private configuration template based on current settings.
    This template will be saved, and may be selected for further use at any time.
he_IL: צור תבנית תצורה פרטית המבוססת על ההגדרות הנוכחיות.

en: MMSI Extended Properties
he_IL: MMSI מאפיינים מורחבים

en: Tracking
he_IL: מעקב

en: Default tracking
he_IL: מעקב ברירת מחדל

en: Always track
he_IL: תמיד עקוב

en:  Never track
he_IL: לעולם אל תעקוב

en: Ignore this MMSI
he_IL: התעלם מMMSI הזה

en: Convert AIVDM to AIVDO for this MMSI
he_IL: המר AIVDM ל-AIVDO  בשביל MMSI

en: This MMSI is my Follower - No CPA Alert
he_IL: MMSI הזה הוא עוקב שלי - לי התראת CPN

en: An MMSI Id is generally a number of nine digits.
    Please check your entries and cancel if necessary.
he_IL: מזהה MMSI הוא בדרך כלל מספר של תשע ספרות.
     נא בדוק את הערכים שלך ובטל במידת הצורך.

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Always
he_IL: תמיד

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: Edit MMSI Properties
he_IL: ערוך הגדרות MMSI

en: MMSI Properties
he_IL: הגדרות MMSI

en: Track Mode
he_IL: מצב מסלול

en: Ignore
he_IL: התעלם

en: Ship name
he_IL: שם הסירה

en: Follower
he_IL: עוקב

en: New...
he_IL: חדש..

en: Add MMSI Properties
he_IL: הוסף הגדרות MMSI

en: COG Predictor Length (min)
he_IL: אורך מנבא COG (דקות)

en: Heading Predictor Length (NMi)
he_IL: כותרת אורך מנבא (NMI)

en: Ship Icon Type
he_IL: סוג סמל הסירה

en: Real Scale Bitmap
he_IL: מפת סיביות של קנה מידה אמיתי

en: Real Scale Vector
he_IL: וקטור בקנה מידה אמיתי

en: Length Over All (m)
he_IL: אורך מעל הכל (m)

en: Width Over All (m)
he_IL: רוחב מעל הכל (m)

en: Minimum Screen Size (mm)
he_IL: גודל מסך מינימלי (מ"מ)

en: Show range rings
he_IL: הצג טבעות טווח

en: Distance between rings
he_IL: המרחק בין הטבעות

en: Distance Unit
he_IL: יחידת מרחק

en: Nautical miles
he_IL: מייל ימי

en: Kilometers
he_IL: קילומטרים

en: Range Ring Colour
he_IL: טווח טבעת צבע

en: Style
he_IL: סגנון

en: Solid
he_IL: מלא

en: Dot
he_IL: נקודה

en: Long dash
he_IL: מקף ארוך

en: Short dash
he_IL: מקף קצר

en: Dot dash
he_IL: נקודה מקף

en: Black
he_IL: שחור

en: Dark Red
he_IL: אדום כהה

en: Dark Green
he_IL: ירוק כהה

en: Dark Yellow
he_IL: צהוב כהה

en: Dark Blue
he_IL: כחול כהה

en: Dark Magenta
he_IL: מג'נטה כהה

en: Dark Cyan
he_IL: ציאן כהה

en: Light Gray
he_IL: אפור בהיר

en: Dark Gray
he_IL: אפור כהה

en: Red
he_IL: אדום

en: Green
he_IL: ירוק

en: Yellow
he_IL: צהוב

en: Blue
he_IL: כחול

en: Magenta
he_IL: מגנטה

en: Cyan
he_IL: ציאן

en: White
he_IL: לבן

en: Tracks
he_IL: מסלולים

en: Automatic Daily Tracks at midnight
he_IL: מסלולים אוטומטיים מדי יום בחצות

en: Automatic Daily Tracks at
he_IL: אוטומטי מסלולים יומיים ב

en: Computer
he_IL: מחשב

en: Highlight Tracks
he_IL: סימון רצועות

en: Tracking Precision
he_IL: דיוק מעקב

en: Low
he_IL: נמוך

en: Medium
he_IL: בינוני

en: High
he_IL: גבוהה

en: Calculate values
he_IL: חשב ערכים

en: Calculate SOG and COG from position changes
he_IL: חישוב SOG ותג"ג משינויי מיקום

en: Min seconds between updates
he_IL: מינימום שניות בין עדכונים

en: Routes/Points
he_IL: ניתובים/נקודות

en: New Routes
he_IL: נתיבים חדשים

en: Waypoint default icon
he_IL: סמל ברירת מחדל של נקודת ציון

en: Waypoint Arrival Circle Radius (NMi)
he_IL: רדיוס מעגל הגעה של נקודת ציון (NMi)

en: Advance route waypoint on arrival only
he_IL: נקודת ציון של מסלול מתקדם בעת ההגעה בלבד

en: New Waypoints
he_IL: נקודות ציון חדשות

en: Show waypoints only at a chartscale greater than 1 :
he_IL: הצג נקודות ציון רק בציר תרשים הגדול מ- 1 :

en: Override the settings for chartscale based visibility and show always
he_IL: עקוף את ההגדרות עבור ניראות מבוססת קנה מידה של תרשים והצג תמיד

en: Waypoint range rings
he_IL: טבעות טווח נקודות ציון

en: Waypoint Range Ring Colours
he_IL: צבעי טבעת טווח נקודות ציון

en: Control Options
he_IL: אפשרויות בקרה

en: Lock Waypoints (Unless waypoint property dialog visible)
he_IL: נעילת נקודות ציון (אלא אם תיבת הדו-שיח של מאפיין נקודת ציון גלויה)

en: Confirm deletion of tracks and routes
he_IL: אישור מחיקת רצועות ונתיבים

en: Chart Files
he_IL: קבצי מפות

en: Directories
he_IL: תיקיות

en: Add Directory...
he_IL: הוסף תיקייה..

en: Remove Selected
he_IL: מחק מסומן

en: Compress Selected
he_IL: כווץ מסומן

en: Remove
he_IL: הסר

en: Update Control
he_IL: עידכון שליטה

en: Scan Charts and Update Database
he_IL: עדכן מפות וקובץ מסד נתונים

en: Force Full Database Rebuild
he_IL: אלץ בנייה מחדש של מסד נתונים

en: Prepare all ENC Charts
he_IL: הכן את כל מפות ENC

en:  [Modified]
he_IL: [נערך]

en: Templates
he_IL: תבניות

en: Template Status
he_IL: סטטוס תבנית

en: Last Applied Template Title:
he_IL: כותרת תבנית שחלה לאחרונה:

en: Saved Templates
he_IL: תבניות שמורות

en: Create Config...
he_IL: צור קונפיגורציה..

en: Delete Selected Config...
he_IL: מחק קונפיגורציה מסומנת..

en: Apply Selected Config
he_IL: החל קונפיגורציה נבחרת

en: Create Config
he_IL: בנה קונפיגורציה

en: Problem applying selected configuration.
he_IL: בעיה בהחלת קונפיגורציה נבחרת.

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: De-skew Raster Charts
he_IL: ביטול הטיה של תרשימי רסטר

en: Use Accelerated Graphics (OpenGL)
he_IL: השתמש בהאצת גרפית (OpenGL)

en: OpenGL Options
he_IL: הגדרות OpenGL

en: Chart Rotation Averaging Time
he_IL: זמן ממוצע של סיבוב מפה

en: seconds
he_IL: שניות

en: Chart Zoom/Scale Weighting
he_IL: שינוי גודל תצוגה של תרשים/שקלול קנה מידה

en: Raster
he_IL: רשת

en: Vector
he_IL: ווקטור

en: CM93 Detail level
he_IL: רמת פירוט CM93

en: Physical Screen Width
he_IL: רוחב פיזי של מסך

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Manual:
he_IL: ידני:

en: mm
he_IL: מ"מ

en: Chart Display
he_IL: הצגת מפה

en: Show Skewed Raster Charts as North-Up
he_IL: הצג תרשימי רסטר מוטים כצפון-למעלה

en: With a lower value, the same zoom level shows a less detailed chart.
    With a higher value, the same zoom level shows a more detailed chart.
he_IL: עם ערך נמוך יותר, אותה רמת גודל תצוגה מציגה תרשים פחות מפורט.
    עם ערך גבוה יותר, אותה רמת גודל תצוגה מציגה תרשים מפורט יותר.

en: Graphics
he_IL: גרפיקה

en: Vector Chart Display
he_IL: הצגת ווקטור על גבי המפה

en: Mariner's Standard
he_IL: תקן מרינר

en: Depth Soundings
he_IL: עומק בסביבה

en: Chart Information Objects
he_IL: אובייקטי מידע תרשים

en: Buoys/Lights
he_IL: מצופים /אורות

en: Extended Light Sectors
he_IL: סקטורים מוארים מורחבים

en: Chart Texts
he_IL: טקסטים של מפות

en: National text on chart
he_IL: טקסט לאומי במפה

en: Important Text Only
he_IL: טקסט חשוב בלבד

en: De-Cluttered Text
he_IL: טקסט ללא עומס

en: Chart Detail
he_IL: פירוט המפה

en: Reduced Detail at Small Scale
he_IL: הפחת פירוט בקנה מידה קטן

en: Graphics Style
he_IL: סגנון הגרפיקה

en: Paper Chart
he_IL: מפת נייר

en: Simplified
he_IL: פישוט

en: Boundaries
he_IL: גבולות

en: Plain
he_IL: פשוט

en: Symbolized
he_IL: סימל

en: Colors
he_IL: צבעים

en: 2 Color
he_IL: 2 צבעים

en: 4 Color
he_IL: 4 צבעים

en: Shallow Depth
he_IL: עומק רדוד

en: Safety Depth
he_IL: עומק בטיחות

en: Deep Depth
he_IL: עומק עמוק

en: User Standard Objects
he_IL: אובייקטים סטנדרטיים של משתמש

en: Reset to STANDARD
he_IL: אפס לסטנדרט

en: Tides && Currents
he_IL: גאות ושפל וזרמים

en: Active Datasets
he_IL: ערכות נתונים פעילות

en: Add Dataset...
he_IL: הוספת ערכת נתונים...

en: All Available Charts
he_IL: כול המפות הפעילות

en: Remove Chart
he_IL: מחק מפה

en: All Charts
he_IL: כול המפות

en: New Group...
he_IL: קבוצה חדשה..

en: Delete Group
he_IL: מחק קבוצה

en: Preserve scale when switching charts
he_IL: שמירה על קנה מידה בעת החלפת תרשימים

en: Controls
he_IL: פקדים

en: Smooth Panning / Zooming
he_IL: גלילה רציפה חלקה / שינוי גודל תצוגה

en: Zoom to Cursor
he_IL: זום לעכבר

en: Display Features
he_IL: הצגת פיצ'רים

en: Status Bar Option
he_IL: הגדרות שורת מצב

en: Live ETA at Cursor
he_IL: שידור חיי של הזמן הגעה משוער על הסמן

en: Default Boat Speed
he_IL: מהירות סירה המוגדרת כברירת מחדל

en: Canvas Layout
he_IL: פריסת בד ציור

en: Status Bar
he_IL: שורת מצב

en: Units
he_IL: יחידות

en: Statute miles
he_IL: מיילים של חוקים

en: Knots
he_IL: קשר

en: Depth
he_IL: עומק

en: Lat/Long
he_IL: רוחב/ ואורך

en: Degrees, Decimal Minutes
he_IL: מעלות, דקות עשרוניות

en: Decimal Degrees
he_IL: מעלות עשרוניות

en: Degrees, Minutes, Seconds
he_IL: מעלות, דקות, שניות

en: Bearings
he_IL: מיסבים

en: Show true
he_IL: הצג אמת

en: Show magnetic
he_IL: הצג מגנטי

en: Assumed magnetic variation
he_IL: וריאציה מגנטית משוערת

en: deg (-W, +E)
he_IL: מעלות (-W, +E)

en: Show true bearings and headings
he_IL: הצג מיסבים וכותרות אמיתיים

en: Show magnetic bearings and headings.
he_IL: הצג מסבים וכותרות מגנטיים.

en: WMM Plugin calculated magnetic variation
he_IL: וריאציה מגנטית מחושבת של תוסף WMM

en:  To set the magnetic variation manually,
     you must disable the WMM plugin.
he_IL: כדי להגדיר את הווריאציה המגנטית באופן ידני,
     עליך להשבית את תוסף WMM

en: Select Sound File
he_IL: בחר קובץ קולי

en: AIS Targets
he_IL: AIS נקודות

en: CPA Calculation
he_IL: חישוב CPA

en: Warn if CPA less than (NMi)
he_IL: הזהר אם CPA  קטן מ- (NMi)

en: ...and TCPA is less than (min)
he_IL: ... ו- TCPA קטן מ- (מינימום)

en: Lost Targets
he_IL: מטרות אבודות

en: Mark targets as lost after (min)
he_IL: סמן מטרות כאבדות לאחר (מינימום)

en: Remove lost targets after (min)
he_IL: הסר מטרות שאבדו לאחר (מינימום)

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Show target COG predictor arrow, length (min)
he_IL: הצג מטרה COG מנבא, אורך (דקות)

en: Show target tracks, length (min)
he_IL: הצג מסלולי יעד, אורך (דקות)

en: Suppress anchored/moored targets, speed max (kn)
he_IL: לדכא מעוגנים / מעוגנים מטרות, מהירות מקס (KN)

en: Draw AIS realtime prediction, target speed min (kn)
he_IL: צייר AIS בזמן אמת חיזוי, מהירות היעד דקות (KN)

en: Allow attenuation of less critical targets if more than ... targets
he_IL: אפשר attenuation של מטרות פחות קריטיות אם יותר מ ... מטרות

en: Show area notices (from AIS binary messages)
he_IL: הצג הודעות אזור (מתוך הודעות בינאריות AIS)

en: Show AIS targets real size
he_IL: הצג AIS מטרות גודל אמיתי

en: Show names with AIS targets at scale greater than 1:
he_IL: הצג שמות עם מטרות AIS בקנה מידה גדול מ 1:

en: Rollover
he_IL: להתגלגל

en: Enable route/AIS info block
he_IL: הפעל מסלול/ AIS בלוק מידע

en: "Ship Name" MMSI (Call Sign)
he_IL: "שם הספינה" MMSI (סימן שיחה)

en: [Class] Type (Status)
he_IL: [סוג] סוג (סטטוס)

en: CPA/TCPA Alerts
he_IL: CPA/TCPA התראות

en: Show CPA/TCPA Alert Dialog
he_IL: הצג CPA/TCPA התראה דיאלוג

en: Suppress Alerts for anchored/moored targets
he_IL: לדחות התראות למטרות מעוגנות / מעוגנות

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: Language
he_IL: שפה

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Choose Font...
he_IL: בחר גופן.

en: Choose Font Color...
he_IL: שינוי צבע הגופן.

en: Sample
he_IL: דוגמה

en: Toolbar and Window Style
he_IL: סרגל הכלים וסגנון החלון

en: Interface Options
he_IL: הגדרות ממשק

en: Show Status Bar
he_IL: הצגת שורת המצב

en: Show Menu Bar
he_IL: הצג שורת תפריט

en: Show Compass/GPS Status Window
he_IL: הצג מצפן / חלון מצב GPS

en: Enable Toolbar auto-hide
he_IL: הפעל הסתרה אוטומטית בשורה

en: Play Ships Bells
he_IL: השמע צלילי סירות

en: Audio Play command:
he_IL: פקודת הפעל קולית:

en: Unknown device :
he_IL: מכשיר לא ידוע:

en: Sound Device
he_IL: התקן שמע

en: Enable Touchscreen interface
he_IL: הפעל ממשק למסכי מגע

en: Enable Scaled Graphics interface
he_IL: הפעלת ממשק גרפי מורחב

en: Show Zoom buttons
he_IL: הצג לחצני שליטה בזום

en: User Interface scale factor
he_IL: ממשק משתמש בקנה מידה גורם

en: Chart Object scale factor
he_IL: מפת אובייקטים בקנה מידה גורם

en: Ship scale factor
he_IL: פקטור סולם הספינה

en: ENC Sounding factor
he_IL: פקטור נשמע ENC

en: Apply
he_IL: החל

en: Charts
he_IL: מפות

en: Connections
he_IL: חיבורים

en: Ships
he_IL: סירות

en: User Interface
he_IL: ממשק משתמש

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: User set magnetic variation
he_IL: משתמש להגדיר וריאציה מגנטית

en: fathoms
he_IL: לַחדוֹר לְעוֹמֶק (fathom)

en: Add a directory containing chart files
he_IL: הוסף ספריה המכילה קבצי מפות

en: The settings for own ship real size are not correct:
he_IL: ההגדרות עבור הספינה שלך גודל אמיתי אינם נכונים:

en: OpenCPN info
he_IL: מידע OpenCPN

en: OpenCPN Warning
he_IL: אזהרת OpenCPN

en: OpenCPN Compress Charts
he_IL: OpenCPN לדחוס מפות

en: No charts found to compress.
he_IL: לא נמצאו מפות לדחוס.

en: Enter Group Name
he_IL: הזן שם קבוצה

en: New Chart Group
he_IL: קבוצת מפות חדשה

en: Select Tide/Current Data
he_IL: בחר גאות / נתונים נוכחיים

en: Texture Compression
he_IL: דחיסת טקסטורות

en: Texture Compression with Caching
he_IL: דחיסת טקסטורות עם זיכרון מטמון.

en: Texture Compression Caching
he_IL: דחיסת מטמון טקסטורות

en: Texture Memory Size (MB)
he_IL: גדול זיכרון של טקסטורה (ב-מגה בייט MB)

en: Size:
he_IL: גודל

en: Rebuild Texture Cache
he_IL: תייצר מטמון טקסטורה

en: Clear Texture Cache
he_IL: נקה מטמון טקסטורה

en: Show FPS
he_IL: הצג FPS

en: Polygon Smoothing
he_IL: מריחת פוליגונים

en: Line Smoothing
he_IL: מריחת קווים

en: Software OpenGL (restart OpenCPN)
he_IL: תוכנה OpenGL (דרוש הפעלה מחדש של התוכנה)

en: Use Accelerated Panning
he_IL: השתמש בקירוב מואץ

en: Texture Settings
he_IL: הגדרות טקסטורות

en: Texture Cache
he_IL: מטמון טקסטורות

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: Plugin is managed by OpenCPN
he_IL: התוסף מנוהל על ידי OpenCPN

en: Plugin is not managed by OpenCPN
he_IL: התוסף לא מנוהל על ידי OpenCPN

en: Plugin status unknown
he_IL: סטטוס תוסף לא ידוע

en: Update to managed Plugin is available
he_IL: עדכן לתוסף מנוהל הוא זמין

en: New managed Plugin installation available
he_IL: עדכון חדש לתוסף מנוהל זמין

en: Update to installed Plugin is available
he_IL: עדכון לתוסף מותקן זמין

en: Plugin is latest available
he_IL: תוסף זמין בגירסה האחרונה

en: The plugin is not compatible with this version of OpenCPN, and will be uninstalled.
he_IL: התוסף אינו תואם לגירסה הנוכחית של OpenCPN, והוא ימחק.

en: successfully un-installed
he_IL: מחיקה הושלמה בהצלחה

en: Un-Installation complete
he_IL: מחיקה הושלמה

en: Plugin Catalog
he_IL: קטלוג תוספים

en: Update Plugin Catalog
he_IL: עדכן קטלוג תוספים

en: Import plugin...
he_IL: הוסף תוסף חיצוני..

en: Unable to copy catalog file
he_IL: מוגבל להעתיק קובץ מהקטלוג

en: Unable to copy catalog file to cache
he_IL: מוגבל להעתיק מהקטלוג לזיכרון המטמון

en: OpenCPN Plugin Import Error
he_IL: שגיאה בהוספת תוסף לOpenCPN

en: Error processing import plugin metadata.
he_IL: שגיאה בעת עיבוד מטה מידע בתוסף

en: Incompatible import plugin detected.
he_IL: חוסר תאימות בתוסף התגלה.

en: Plugin imported successfully
he_IL: הוספת תוסף התבצעה בהצלחה

en: Active catalog updated.
he_IL: קטלוג פעיל עודכן

en: Plugin may be installed or updated now.
he_IL: התוסף כנראה הותקן או התעדכן עכשיו.

en: OpenCPN Plugin Import Successful
he_IL: הוספת תוסף ל-OpenCPN התבצעה בהצלחה

en: Active Catalog
he_IL: קטלוג פעיל

en: Last Catalog
he_IL: קטלוג קודם

en: Please Update Plugin Catalog.
he_IL: בבקשה עדכן קטלוג תוספים.

en: Enabled
he_IL: אפשר

en: Uninstall
he_IL: הסר התקנה

en: Upgrade to Version
he_IL: שדרוג גרסה.

en: Install...
he_IL: התקן.

en: Update to
he_IL: עדכן ל-

en: Website
he_IL: אתר אינטרנט

en: Routes
he_IL: מסלולים

en: Filter
he_IL: סינון

en: Route Name
he_IL: שם נתיב

en: &Properties
he_IL: &מאפיינים

en: &Activate
he_IL: &הפעל

en: &Center View
he_IL: &מרכוז

en: &Reverse
he_IL: הפוך

en: &Delete
he_IL: &מחיקה

en: &Export selected...
he_IL: ייצא נבחרים ...

en: Export
he_IL: יצא

en: &Delete All
he_IL: &מחק הכל

en: Track Name
he_IL: שם מסלול

en: Length
he_IL: אורך

en: Waypoints
he_IL: נקודות ציון

en: Waypoint Name
he_IL: שם נקודת ציון

en: &New
he_IL: &חדש

en: &Go To
he_IL: עבור/י אל

en: &Send to GPS
he_IL: &שלח ל-GPS

en: Delete All
he_IL: מחק הכל

en: Export All Visible...
he_IL: ייצא כול הנראים...

en: Layers
he_IL: שכבות

en: Layer Name
he_IL: שם השכבה

en: Layer type
he_IL: סוג השכבה

en: Create Temporary layer
he_IL: צור שכבה זמנית

en: Create Persistent layer
he_IL: צור שכבה קבועה

en: Done.
he_IL: סיום.

en: Are you sure you want to delete <ALL> tracks?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל מסלולים?

en: You are trying to delete an active AIS MOB route, are you REALLY sure?
he_IL: אתה מנסה למחוק מסלול AIS פעיל, אתה באמת בטוח?

en: To Waypoint
he_IL: לנקודת ציון

en: Elements to print...
he_IL: אלמנטים להדפסה ...

en: Show Waypoint name.
he_IL: הצג שם נקודת ציון.

en: Show Waypoint position.
he_IL: הצג מיקום נקודת ציון.

en: Show course from each Waypoint to the next one.
he_IL: הצג קורס מכל נקודת ציון למשנהו.

en: Show Distance from each Waypoint to the next one.
he_IL: הצג מרחק מכל נקודת ציון למשנהו.

en: Show Waypoint description.
he_IL: הצג תיאור נקודת ציון.

en: Route Print
he_IL: נתיב הדפסה

en: From
he_IL: מאת

en: To
he_IL: אל

en: Plan speed
he_IL: מהירות התוכנית

en: Enroute
he_IL: בדרך

en: Departure
he_IL:  יְצִיאָה לָדֶרֶך

en: Time
he_IL: זמן

en: Local@PC
he_IL: מקומי @ מחשב-אישי

en: LMT@Location
he_IL: LMT @ Location

en: Default color
he_IL: צבע ברירת מחדל

en: Width
he_IL: רוחב

en: To waypoint
he_IL: לנקודת ציון

en: ETA
he_IL: זמן הגעה משוער ETA

en: Next tide event
he_IL: האירוע הבא

en: Links are opened in the default browser.
he_IL: קישורים יפתחו דפדפן ברירת מחדל.

en: Print
he_IL: הדפס

en: Extend
he_IL: הרחב

en: Split
he_IL: פצל

en: Sunrise
he_IL: זריחה

en: Daytime
he_IL: בשעות היום

en: Sunset
he_IL: שקיעה

en: Nighttime
he_IL: זמן לילה

en: Arrived
he_IL: הגעה

en: Depart From
he_IL: לצאת מ-

en: Total distance
he_IL: סה"כ מרחק

en: Speed (Kts)
he_IL: מהירות (קשר)

en: Departure Time
he_IL: זמן יציאה

en: Time enroute
he_IL: זמן enroute

en: Are you sure you want to remove this waypoint?
he_IL: אתה בטוח שברצונך להסיר נקודת ציון זו?

en: OpenCPN Remove Waypoint
he_IL: מחק נקודת-ציון OpenCPN

en: &Copy all as text
he_IL: העתק הכול כטקסט

en: _plus
he_IL: פלוס_

en: Invalid date/time!
he_IL: תאריך\שעה לא טובים!

en: Unknown station!
he_IL: תחנה לא מוכרת!

en: Local
he_IL: מקומי

en: Links are opened for editing.
he_IL: קישור נפתח לעריכה

en: this file is not available
he_IL: הקובץ לא זמין

en: Period ends:
he_IL: סיום תקופה:

en: Period starts:
he_IL: תחילת תקופה:

en: Date ending:
he_IL: סיום תאריך:

en: Date starting:
he_IL: התחלה תאריך:

en: GPS/Plotter Port
he_IL: פורט של GPS \פלוטר

en: Prepare GPS for Route/Waypoint upload and press Send...
he_IL: הכן GPS עבור העלאת נתיב / נקודת ציון ולחץ על שלח...

en: Progress...
he_IL: התקדמות:

en: It seems you have no tide/current harmonic data installed.
he_IL: נראה שאין לך נתונים הרמוניים גאות / זרם מותקן.

en: Tide
he_IL: גל

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: הבא

en: Reference Station :
he_IL: תחנת ייחוס :

en: Data Source :
he_IL: מקור הנתונים:

en: Today
he_IL: היום

en: Tomorrow
he_IL: מחר

en: Shift to Larger Scale Chart
he_IL: מעבר לתרשים בקנה מידה גדול יותר

en: Shift to Smaller Scale Chart
he_IL: מעבר לתרשים בקנה מידה קטן יותר

en: Hide ENC text
he_IL: הסתר טקסט ENC

en: ToolTips
he_IL: רמזים

en: No, I don't want to hide it.
he_IL: לא, אני לא רוצה להסתיר את זה.

en: No, and permanently remove the option to hide it.
he_IL: לא, ותמחק לצמיתות את האפשרות להסתיר את זה.

en: Yes, hide it.
he_IL: כן,הסתר את זה.

en: The Man Over Board button could be an important safety feature.
    Are you sure you want to hide it?
he_IL: לחצן 'אדם מעל הלוח' יכול להיות תכונת בטיחות חשובה.
    האם אתה בטוח שברצונך להסתיר אותו?

en: Choose Toolbar Icons
he_IL: שנה כפתורי שורה

en: Timestamp
he_IL: חותם זמן

en: Avg. speed
he_IL: מהירות ממוצעת

en: Time Enroute
he_IL: זמן enroute

en: Local @ PC
he_IL: מקומי @ מחשב-אישי

en: Time shown as
he_IL: זמן המוצג כ

en: 1 pixel
he_IL: פיקסל 1

en: 2 pixels
he_IL: פיקסלים 2

en: 3 pixels
he_IL: פיקסלים 3

en: 4 pixels
he_IL: פיקסלים 4

en: 5 pixels
he_IL: פיקסלים 5

en: 6 pixels
he_IL: פיקסלים 6

en: 7 pixels
he_IL: פיקסלים 7

en: 8 pixels
he_IL: פיקסלים 8

en: 9 pixels
he_IL: פיקסלים 9

en: 10 pixels
he_IL: פיקסלים 10

en: To route
he_IL: לניתוב

en: Display parameters
he_IL: תציג פרמטרים

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקה

en: Recorded points
he_IL: נקודות מוקלטות

en: Extend track
he_IL: הרחב רצועה

en: track
he_IL: מסלול

en: Legend
he_IL: מקרא

en: Copy NMEA Debug window to clipboard.
he_IL: העתק את חלון איתור הבאגים של NMEA ללוח.

en: Message accepted
he_IL: הודעה אושרה

en: Input message filtered, output message filtered and dropped
he_IL: הודעת קלט מסוננת, הודעת פלט מסוננת ומושמטת

en: Input Message filtered and dropped
he_IL: הודעת קלט מסוננת ומושמטת

en: Output Message
he_IL: הודעת פלט

en: Information Message or Message with errors
he_IL: הודעת מידע או הודעה עם שגיאות

en: Delete Waypoint
he_IL: מחק נקודת דרך

en: Move Waypoint
he_IL: הזז נקודת ציון
