OpenNebula - en to fa_IR translation catalogue (262 entries)

en: PENDING
fa_IR: انتظار

en: DEPLOYING
fa_IR: استقرار

en: WARNING
fa_IR: هشدار

en: DONE
fa_IR: انجام شده

en: Create ACL
fa_IR: لیست کنترل دسترسی بساز

en: This rule applies to
fa_IR: این قانون به این موارد اعمال می شود

en: All
fa_IR: همه

en: User
fa_IR: کاربر

en: Group
fa_IR: گروه

en: Affected resources
fa_IR: منابع تحت تاثیر

en: Hosts
fa_IR: سرورها

en: Clusters
fa_IR: خوشه ها

en: Datastores
fa_IR: فضاهای ذخیره سازی

en: Virtual Machines
fa_IR: ماشین های مجازی

en: Virtual Networks
fa_IR: شبکه های مجازی

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Templates
fa_IR: قالب ها

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Groups
fa_IR: گروه ها

en: Resource subset
fa_IR: زیرمجموعه منابع

en: ID
fa_IR: مشخصه

en: Cluster
fa_IR: خوشه

en: Resource ID
fa_IR: مشخصه منبع

en: Allowed operations
fa_IR: اعمال مجاز

en: Use
fa_IR: کاربر

en: Manage
fa_IR: مدیریت

en: Administrate
fa_IR: نظارت واجرا

en: Create
fa_IR: بساز

en: ACL String preview
fa_IR: پیش نماید سلسله لیست کنترل دسترسی

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Delete
fa_IR: پاک کن

en: ACLs
fa_IR: لیست های کنترل دسترسی

en: Access Control Lists
fa_IR: لیست کنترل دسترسی

en: Applies to
fa_IR: به این موارد اعمال می شود

en: Resource ID / Owned by
fa_IR: مشخصه منبع/متعلق به

en: ACL String
fa_IR: سلسله لیست کنترل دسترسی

en: Group
fa_IR: گروه

en: VM Templates
fa_IR: قالب های ماشین مجازی

en: Please select at least one resource
fa_IR: لطفا حداقل یک منبع انتخاب نمایید

en: Please provide a resource ID for the resource(s) in this rule
fa_IR: لطفا برای منبع (منابع)  موجود در این قانون یک مشخصه منبع ارائه کنید

en: Name
fa_IR: نام

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Cluster name missing!
fa_IR: نام خوشه از قلم افتاده!

en: Cluster information
fa_IR: اطلاعات خوشه

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: id
fa_IR: مشخصه

en: Configuration
fa_IR: پیکربندی

en: User information
fa_IR: اطلاعات کاربران

en: Language
fa_IR: زبان

en: New password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: Change
fa_IR: تغییر بده

en: Change password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Fill in a new password
fa_IR: یک رمز عبور جدید وارد کنید

en: Group ID
fa_IR: مشخصه گروه

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Network
fa_IR: شبکه

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: ERROR
fa_IR: اشتباه

en: ACTIVE
fa_IR: فعال

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Create Datastore
fa_IR: یک محیط ذخیره سازی بساز

en: Wizard
fa_IR: پله به پله

en: Advanced mode
fa_IR: حالت پیشرفته

en: Filesystem
fa_IR: فایل سیستم

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Type
fa_IR: نوع

en: System
fa_IR: سیستم

en: Datastore
fa_IR: محیط ذخیره سازی

en: Shared
fa_IR: اشتراکی

en: Disk type
fa_IR: نوع دیسک

en: File
fa_IR: فایل

en: Block
fa_IR: بلاک

en: Owner
fa_IR: مالک

en: Size
fa_IR: حجم

en: Registration time
fa_IR: زمان ثبت

en: Persistent
fa_IR: ماندگار

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: #VMS
fa_IR: # ماشین مجازی

en: Target
fa_IR: هدف

en: Select cluster
fa_IR: انتخاب خوشه

en: Select the destination cluster:
fa_IR: انتخاب خوشه مقصد:

en: Change owner
fa_IR: تغییر مالک

en: Select the new owner
fa_IR: انتخاب مالک جدید

en: Change group
fa_IR: تغییر گروه

en: Select the new group
fa_IR: گروه جدید را انتخاب نمایید

en: Enable
fa_IR: فعال کن

en: Disable
fa_IR: از کار بیانداز

en: Capacity
fa_IR: ظرفیت

en: Basepath
fa_IR: مسیر پایه

en: State
fa_IR: وضعیت

en: Base path
fa_IR: مسیر پایه

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Context
fa_IR: Contex

en: Kernel
fa_IR: هسته

en: Image location
fa_IR: آدرس تصویر

en: Provide a path
fa_IR: یک مسیر ارائه نمایید

en: Upload
fa_IR: بارگزاری

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Register time
fa_IR: زمان ثبت

en: Filesystem type
fa_IR: نوع فایل سیستم

en: Uploading...
fa_IR: در حال بارگزاری...

en: CPU
fa_IR: پردازنده

en: Memory
fa_IR: حافظه

en: Admin
fa_IR: سرپرست

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: VMs
fa_IR: ماشین های مجازی

en: Apply changes
fa_IR: تغییرات را اعمال کن

en: User name and password must be filled in
fa_IR: نام کاربری و رمز عبور باید پر شود

en: Default (dummy)
fa_IR: پیش فرض (Dummy)

en: Firewall
fa_IR: دیواره آتش

en: 802.1Q
fa_IR: 802.1 Q

en: Custom VNM_MAD
fa_IR: VNM_MAD سفارشی

en: Drivers
fa_IR: درایورها

en: Custom VMM_MAD
fa_IR: VMM_MAD سفارشی

en: Custom IM_MAD
fa_IR: IM_MAD سفارشی

en: Delete host
fa_IR: سرور را پاک کن

en: RVMs
fa_IR: ماشین های مجازی

en: Last monitored on
fa_IR: آخرین زمان نظارت

en: RETRY
fa_IR: سعی دوباره

en: Running VMs
fa_IR: ماشین های در حال اجرا

en: Used CPU
fa_IR: پردازنده مورد استفاده

en: Used Memory
fa_IR: حافظه مورد استفاده

en: IPs
fa_IR: IP ها

en: Start Time
fa_IR: زمان آغاز

en: MAC
fa_IR: آدرس فیزیکی شبکه

en: Cannot contact server: is it running and reachable?
fa_IR: امکان برقراری ارتباط با سرور نیست: آیا سرور عملیاتی و در دسترس است؟

en: Host name missing!
fa_IR: نام سرور از قلم افتاده!

en: Create Image
fa_IR: تصویر بساز

en: Name that the Image will get. Every image must have a unique name.
fa_IR: نامی که به تصویر اختصاص پیدا می کند. هر تصویر باید نامی یکتا داشته باشد.

en: Human readable description of the image for other users.
fa_IR: توضیحات قابل فهم در مورد تصویر برای نشان دادن به کاربران

en: OS
fa_IR: سیستم عامل

en: Select the datastore for this image
fa_IR: محیط ذخیره سازی را برای این تصویر انتخاب نمایید

en: Persistence of the image
fa_IR: ماندگاری تصویر

en: Path to the original file that will be copied to the image repository. If not specified for a DATABLOCK type image, an empty image will be created.
fa_IR: مسیر فایل اصلی که باید به مخزن تصاویر منتقل شود. در صورتی که برای یک تصویر نوع بلوک داده مشخص نشود، بلوک داده خالی ساخته می شود.

en: Size of the datablock in MB.
fa_IR: حجم بلوک داده به مگابایت

en: FS type
fa_IR: نوع فایل سیستم

en: Device prefix
fa_IR: پیشوند دستگاه

en: Prefix for the emulated device this image will be mounted at. For instance, “hd”, “sd”. If omitted, the default value is the one defined in oned.conf (installation default is “hd”).
fa_IR: پیشوند دستگاه شبیه سازی شده ای که این تصویر بر روی آن سوار می شود. به عنوان مثال، "hd" یا "sd". در صورتی که تعریف نکنید، مقدار پیش فرض تعریف شده در oned.conf در نظر گرفته می شود. (مقدار پیش فرض "hd" است).

en: Driver
fa_IR: درایور

en: Specific image mapping driver. KVM: raw, qcow2. XEN: tap:aio, file:
fa_IR: درایور اتصال تصویر مخصوص. KVM raw، qcow2 و در Xen: tap,aio,me

en: Target on which the image will be mounted at. For example: hda, sdb...
fa_IR: هدفی که تصویر بر روی آن سوار می شود. به عنوان مثال hda, sdb ...

en: Custom attributes
fa_IR: ویژگی دلخواه

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Add
fa_IR: اضافه کن

en: Remove selected
fa_IR: انتخاب شده را پاک کن

en: Make persistent
fa_IR: ماندگارش کن

en: Make non persistent
fa_IR: غیر ماندگارش کن

en: Clone
fa_IR: کپی

en: Image
fa_IR: تصویر

en: yes
fa_IR: بله

en: no
fa_IR: نه

en: Custom attribute name and value must be filled in
fa_IR: نام و مقدار صفت دلخواه باید پر شود

en: There are mandatory parameters missing
fa_IR: تعدادی پارامتر الزامی از قلم افتاده

en: Please select a datastore for this image
fa_IR: لطفا یک محیط ذخیره سازی برای این تصویر انتخاب کنید

en: Infrastructure
fa_IR: زیرساخت

en: Marketplace
fa_IR: فروشگاه

en: OpenNebula Marketplace
fa_IR: فروشگاه OpenNebula

en: Publisher
fa_IR: منتشر کننده

en: Arch
fa_IR: معماری

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Appliance information
fa_IR: اطلاعات وسیله

en: Downloads
fa_IR: دانلود

en: This will hold selected pending VMs from being deployed
fa_IR: این عمل باعث میشود ماشین های مجازی منتظر در صف به حالت نگه داشته بروند و پیاده نشوند

en: Hold
fa_IR: در دست بگیر

en: Release
fa_IR: آزاد سازی

en: This will release held machines
fa_IR: این عمل باعث آزاد سازی ماشین های مجازی نگه داشته شده می شود

en: Suspend
fa_IR: تعلیق

en: This will suspend selected machines
fa_IR: این عمل ماشین های مجازی انتخاب شده را معلق میکند

en: Stop
fa_IR: توقف

en: Boot
fa_IR: بالا آمدن

en: Reboot
fa_IR: راه اندازی مجدد

en: This will send a reboot action to running VMs
fa_IR: این عمل باعث رخداد راه اندازی مجدد ماشین های انتخاب شده می گردد.

en: This will perform a hard reboot on selected VMs
fa_IR: این عمل ماشین مجازی انتخاب شده را به صورت سخت افزاری راه اندازی مجدد میکند.

en: Shutdown
fa_IR: خاموش کن

en: This will initiate the shutdown process in the selected VMs
fa_IR: این عمل، باعث می شود روال خاموش شدن در ماشین منتخب آغاز شود

en: This will delete the selected VMs from the database
fa_IR: این عمل ماشین های مجازی انتخاب شده را از پایگاه داده پاک میکند

en: Max VMs
fa_IR: حد اکثر تعداد ماشین مجازی

en: Instantiate
fa_IR: فورا بساز

en: Start time
fa_IR: زمان آغاز

en: Create Virtual Machine
fa_IR: یک ماشین مجازی بساز

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: SUSPENDED
fa_IR: معلق شده

en: Prefix
fa_IR: پیشوند

en: Virtual Network
fa_IR: شبکه مجازی

en: IP Start
fa_IR: IP آغازین

en: CPU architecture to virtualization
fa_IR: معماری پردازنده برای مجازی سازی

en: Device to be mounted as root
fa_IR: دستگاهی که باید به صورت root سوار شود

en: Arguments for the booting kernel
fa_IR: پارامترهای مربوط به بالا آمدن هسته

en: Bootloader
fa_IR: بارگزارِ بالا آمدن

en: Path to the bootloader executable
fa_IR: مسیر اجرایی بارگزارِ بالا آمدن

en: Path to the OS kernel to boot the image
fa_IR: مسیر هسته سیستم عامل برای بالا آمدن تصویر

en: Path to the initrd image
fa_IR: مسیر تصویر initrd

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: خیر

en: Graphics
fa_IR: گرافیک

en: Listen IP
fa_IR: IP مورد استفاده

en: IP to listen on
fa_IR: IP که بر روی آن گوش میدهد

en: Port
fa_IR: درگاه

en: Keymap
fa_IR: keymap

en: Inputs
fa_IR: ورودی ها

en: Mouse
fa_IR: mouse

en: Tablet
fa_IR: tablet

en: Placement
fa_IR: قرارگیری

en: VM Name
fa_IR: نام ماشین مجازی

en: Template updated correctly
fa_IR: قالب به درستی به روز شد

en: Template information
fa_IR: اطلاعات قالب

en: Template
fa_IR: قالب

en: Amount of RAM required for the VM, in Megabytes.
fa_IR: مقدار حافظه مورد نیاز برای ماشین مجازی به مگابایت.

en: Percentage of CPU divided by 100 required for the Virtual Machine. Half a processor is written 0.5.
fa_IR: درصد پردازنده تقسیم بر 100 مورد نیاز ماشین های مجازی. نیمی از یک پردازنده با 0.5 مشخص می گردد.

en: VCPU
fa_IR: پردازنده مجازی

en: Number of virtual cpus. This value is optional, the default hypervisor behavior is used, usually one virtual CPU.
fa_IR: تعداد پردازنده مجازی. این مقدار انتخابی است. رفتار پیش فرض لایه مجازی سازی استفاده می شود که اصولا یک پردازنده مجازی است.

en: Device to map image disk. If set, it will overwrite the default device mapping
fa_IR: دستگاهی که دیسک تصویر به آن متصل میشود. در صورتی که تنظیم شود بر روی تنظیمات پیش فرض نوشته میشود.

en: FS
fa_IR: فایل سیستم

en: Filesystem type for the fs images
fa_IR: نوع فایل سیستم برای این تصویر

en: Request an specific IP from the Network
fa_IR: یک IP به خصوص از شبکه درخواست کن

en: Hardware that will emulate this network interface. With Xen this is the type attribute of the vif.
fa_IR: سخت افزاری که این کارت شبکه را شبیه سازی میکند. به عنوان مثال در Xen نام آن vif است.

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Several templates are selected, please choose prefix to name the new copies
fa_IR: چندین قالب انتخاب شده. لطفا برای کپی های جدید یک پیشوند انتخاب کنید

en: Core
fa_IR: core

en: Authentication
fa_IR: احراز هویت

en: Change authentication
fa_IR: تغییر رویه احراز هویت

en: This will change the main group of the selected users. Select the new group
fa_IR: از این طریق می توانید گروه اصلی کاربران انتخاب شده را تغییر دهید. گرو جدید را انتخاب کنید.

en: Authentication driver
fa_IR: درایور احراز هویت

en: Deploy
fa_IR: پیاده کن

en: Migrate
fa_IR: مهاجرت

en: This will deploy the selected VMs on the chosen host
fa_IR: این عمل باعث پیاده سازی ماشین های مجازی منتخب بر روی سرورهای مشخص شده می گردد

en: This will migrate the selected VMs to the chosen host
fa_IR: این عمل باعث مهاجرت ماشین های مجازی منتخب بر روی سرورهای مشخص شده می گردد

en: This will live-migrate the selected VMs to the chosen host
fa_IR: این عمل باعث میشود ماشین های مجازی انتخاب شده به سرورهای مشخص شده به صورت زنده مهاجرت کنند

en: Reason
fa_IR: دلیل

en: Total time
fa_IR: زمان کلی

en: Prolog time
fa_IR: زمان اختصاص منابع

en: LCM State
fa_IR: وضعیت LCM

en: Deploy ID
fa_IR: مشخصه پیاده سازی

en: hold
fa_IR: در دست بگیر

en: release
fa_IR: آزاد کن

en: No disks to show
fa_IR: هیج دیسکی برای نمایش دادن وجود ندارد

en: Detach
fa_IR: جدا سازی

en: You have not selected a template
fa_IR: شما هیچ قالبی انتخاب نکرده اید

en: VNC connection
fa_IR: ارتباط VNC

en: Loading
fa_IR: بارگزاری

en: Canvas not supported.
fa_IR: از Canvas پشتیبانی نمی شود

en: Bridge
fa_IR: پل ارتباطی

en: VLAN ID
fa_IR: مشخصه VLAN

en: Physical device
fa_IR: دستگاه فیزیکی

en: Network mask
fa_IR: ماسک شبکه

en: Write the Virtual Network template here
fa_IR: قالب شبکه مجازی را اینجا بنویسید

en: Virtual network information
fa_IR: اطلاعات شبکه مجازی

en: Lease management
fa_IR: مدیریت اجاره

en: Leases
fa_IR: اجاره ها

en: Create Virtual Network
fa_IR: شبکه مجازی بساز

en: Virtual Resources
fa_IR: منابع مجازی

en: Confirmation of action
fa_IR: تاییدیه عمل

en: You have to confirm this action.
fa_IR: لازم است این عمل را تایید نمایید

en: Do you want to proceed?
fa_IR: آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: OK
fa_IR: باشه

en: You need to select something.
fa_IR: چیزی را از قلم انداخته اید

en: Network is unreachable: is OpenNebula running?
fa_IR: شبکه در دسترس نیست: آیا OpenNebula در حال اجراست؟

en: Unauthorized
fa_IR: غیرمجاز

en: Please select
fa_IR: لطفا انتخاب کنید

en: Edit
fa_IR: ویرایش
