OpenNebula - en to lt_LT translation catalogue (546 entries)

en: PENDING
lt_LT: LAUKIAMA

en: DEPLOYING
lt_LT: DIEGIAMA

en: RUNNING
lt_LT: VYKDOMA

en: UNDEPLOYING
lt_LT: PAŠALINIMAS

en: WARNING
lt_LT: ĮSPĖJIMAS

en: DONE
lt_LT: ATLIKTA

en: FAILED_UNDEPLOYING
lt_LT: NEPAVYKĘS_PAŠALINIMAS

en: FAILED_DEPLOYING
lt_LT: NEPAVYKĘS_DIEGIMAS

en: SCALING
lt_LT: IŠPLEČIAMAS

en: FAILED_SCALING
lt_LT: KLAIDA IŠPLEČIANT

en: Create ACL
lt_LT: Kurti ACL

en: This rule applies to
lt_LT: Ši taisyklė galioja

en: All
lt_LT: Visi

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Zones where the rule applies
lt_LT: Taisyklės galiojimo zonos

en: Affected resources
lt_LT: Įtakoti ištekliai

en: Hosts
lt_LT: Serveriai

en: Clusters
lt_LT: Telkiniai

en: Datastores
lt_LT: Duomenų saugyklos

en: Virtual Machines
lt_LT: Virtualios mašinos

en: Virtual Networks
lt_LT: Virtualūs tinklai

en: Images
lt_LT: Atvaizdžiai

en: Templates
lt_LT: Šablonai

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: Groups
lt_LT: Grupės

en: Documents
lt_LT: Dokumentai

en: Zones
lt_LT: Zonos

en: Resource subset
lt_LT: sub-Ištekliai

en: Cluster
lt_LT: Telkinys

en: Resource ID
lt_LT: Išteklių ID

en: Allowed operations
lt_LT: Leisti veiksmai

en: Use
lt_LT: Naudoti

en: Manage
lt_LT: Valdyti

en: Administrate
lt_LT: Administruoti

en: Create
lt_LT: Kurti

en: ACL String preview
lt_LT: ACL eilutės peržiūra

en: Reset
lt_LT: Atkurti

en: Delete
lt_LT: Trinti

en: ACLs
lt_LT: ACLai

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Access Control Lists
lt_LT: Prieigos teisių sąrašas

en: Applies to
lt_LT: Taikoma

en: Resource ID / Owned by
lt_LT: Išteklių ID / Savininkas

en: Zone
lt_LT: Zona

en: ACL String
lt_LT: ACL eilutė

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Cluster ID
lt_LT: Telkinio ID

en: VM Templates
lt_LT: VM šablonai

en: Please select at least one resource
lt_LT: Prašoma pasirinkti bent vieną išteklių

en: Please provide a resource ID for the resource(s) in this rule
lt_LT: Prašome nurodykite išteklių ID ištekliui(-ams) šioje taisyklėje

en: Create Cluster
lt_LT: Sukurti telkinį

en: Update Cluster
lt_LT: Atnaujinti telkinį

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: VNets
lt_LT: VNetai

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Cluster name missing!
lt_LT: Nepateiktas telkinio pavadinimas

en: Please select one (and just one) cluster to update.
lt_LT: Prašome pasirinkti tik vieną (vienintelį) telkinį atnaujinimui.

en: Cluster created
lt_LT: Telkinys sukurtas

en: Cluster information
lt_LT: Telkinio informacija

en: Cluster Hosts
lt_LT: Telkinio serveris

en: Cluster Virtual Networks
lt_LT: Telkinio virtualus tinklas

en: Cluster Datastores
lt_LT: Telkinio duomenų saugykla

en: Information
lt_LT: Informacija

en: Attributes
lt_LT: Atributai

en: Configuration
lt_LT: Konfigūracija

en: Conf
lt_LT: Konfig.

en: Quotas
lt_LT: Apribojimai

en: Accounting
lt_LT: Apskaitymas

en: User information
lt_LT: Vartotojo informacija

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Views
lt_LT: Rodiniai

en: Default Table order
lt_LT: Numatyta lentelės tvarka

en: Select group
lt_LT: Pasirinkti grupę

en: Update config
lt_LT: Atnaujinti konfigūraciją

en: Update Password
lt_LT: Atnaujinti slaptažodį

en: New password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: Confirm Password
lt_LT: Patvirtinti slaptažodį

en: Change
lt_LT: Keisti

en: Change password
lt_LT: Keisti slaptažodį

en: Fill in a new password
lt_LT: Įveskite naująjį slaptažodį

en: Passwords do not match
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa

en: Group ID
lt_LT: Grupės ID

en: Secondary groups
lt_LT: Antrinės grupės

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Update password
lt_LT: Atnaujinti slaptažodį

en: Custom Attributes
lt_LT: Individualizuoti atributai

en: Storage
lt_LT: saugykla

en: IMAGES
lt_LT: Diskai

en: USED
lt_LT: Panaudota

en: USERS
lt_LT: Naudotojai

en: GROUPS
lt_LT: Grupės

en: CPU hours
lt_LT: CPU valandos

en: Network
lt_LT: Tinklas

en: USED IPs
lt_LT: UŽIMTI IP

en: TOTAL
lt_LT: Iš viso

en: ON
lt_LT: Įjungti

en: OFF
lt_LT: Išjungti

en: ERROR
lt_LT: KLAIDA

en: ACTIVE
lt_LT: AKTYVU

en: FAILED
lt_LT: NEPAVYKĘS

en: User Quotas
lt_LT: Apribojimai vartotojui

en: There are no quotas defined
lt_LT: Nėra nustatytų apribojimų

en: Group Quotas
lt_LT: Apribojimai grupei

en: Dashboard
lt_LT: Skydelis

en: Create Datastore
lt_LT: Sukurti duomenų saugyklą

en: Wizard
lt_LT: Vediklis

en: Advanced mode
lt_LT: Sudėtingesnė veiksena

en: Presets
lt_LT: Išankstinės parinktys

en: Filesystem
lt_LT: Failų sistema

en: Block LVM
lt_LT: Blokinis LVM

en: Devices
lt_LT: Įrenginiai

en: Custom
lt_LT: Individualizuotas

en: Type
lt_LT: Tipas

en: System
lt_LT: Sistema

en: Files
lt_LT: Failai

en: Managers
lt_LT: Tvarkytojai

en: Datastore
lt_LT: Duomenų saugykla

en: Custom DS_MAD
lt_LT: Individualizuotas DS_MAD

en: Transfer
lt_LT: Perduoti

en: Shared
lt_LT: Bendrintas

en: Custom TM_MAD
lt_LT: Individualizuotas TM_MAD

en: Disk type
lt_LT: Disko tipas

en: File
lt_LT: Failas

en: Block
lt_LT: Blokas

en: Safe Directories
lt_LT: Saugūs katalogai

en: Restricted Directories
lt_LT: Ribotų teisių kanalogai

en: Limit
lt_LT: Limitai

en: Volume Group Name
lt_LT: Tomo grupės pavadinimas

en: Owner
lt_LT: Savininkas

en: Size
lt_LT: Dydis

en: Registration time
lt_LT: Registravimo data

en: Persistent
lt_LT: Pastovus

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Target
lt_LT: Tikslas

en: Datastore created
lt_LT: Duomenų saugykla sukurta

en: Select cluster
lt_LT: Pasirinkti telkinį

en: Select the destination cluster:
lt_LT: Pasirinkti tikslinį telkinį:

en: Change owner
lt_LT: Keisti savininką

en: Select the new owner
lt_LT: Pasirinkti naują savininką

en: Change group
lt_LT: Keisti grupę

en: Select the new group
lt_LT: Pasirinkti naują grupę

en: Enable
lt_LT: Aktyvinti

en: Disable
lt_LT: Deaktyvuoti

en: Capacity
lt_LT: Talpa

en: State
lt_LT: Būsena

en: Please select a cluster for this datastore
lt_LT: Prašome pasirinkti duomenų saugyklą iš sąrašo

en: Create File
lt_LT: Sukurti failą

en: Description
lt_LT: Aprašas

en: Human readable description of the file for other users.
lt_LT: Failo aprašymas matomas kitiems vartotojams.

en: Type of the file.
lt_LT: Failo tipas

en: Context
lt_LT: Kontekstas

en: Kernel
lt_LT: Branduolys

en: Ramdisk
lt_LT: Virtualusis diskas

en: Select the datastore for this file
lt_LT: Prašome pasirinkti duomenų saugyklą

en: Image location
lt_LT: disko atvaizdžio vieta

en: Provide a path
lt_LT: Nurodykite kelią iki direktorijos

en: Upload
lt_LT: Nusiuntimas

en: Path
lt_LT: Kelias

en: Path to the original file that will be copied to the file repository.
lt_LT: Kelias į originalų failą, kuris bus kopijuojamas į repozitoriją

en: File created
lt_LT: Failas sukurtas

en: File renamed correctly
lt_LT: Failo pavadinimas pakeistas sėkmingai

en: Files & Kernels
lt_LT: Failai ir branduoliai

en: SIZE
lt_LT: DYDIS

en: Register time
lt_LT: Registravimo data

en: Filesystem type
lt_LT: Failų sistemos tipas

en: Running VMS
lt_LT: Veikiančios VMS

en: Uploading...
lt_LT: Įkeliama...

en: Please select a datastore for this file
lt_LT: Prašome pasirinkti duomenų saugyklą iš sąrašo

en: Memory
lt_LT: Atmintis

en: Create Group
lt_LT: Sukurti grupę

en: Update Group
lt_LT: Atnaujinti grupę

en: Admin
lt_LT: Administratorius

en: Permissions
lt_LT: Leidimai

en: Allow users in this group to use the following Sunstone views
lt_LT: Leisti šios grupės naudotojams naudoti šias Sunstone svetaines

en: Create an administrator user
lt_LT: Sukurti naudotoją administratorius

en: Allow users to view the VMs and Services of other users in the same group
lt_LT: Leisti naudotojams matyt kitų vartotojų toje pačioje grupėje VM ir Paslaugas

en: Allow users in this group to create the following resources
lt_LT: Leisti šios grupės vartotojams kurti šiuos išteklius

en: VMs
lt_LT: VM

en: Update Quota
lt_LT: Atnaujinti apribojimus

en: Apply changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Group created
lt_LT: Grupė sukurta

en: Admins
lt_LT: Administratoriai

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: User name and password must be filled in
lt_LT: Naudotojo vardas ir slaptažodis turi būti užpildyti

en: Create Host
lt_LT: Sukurti serverį

en: Dummy
lt_LT: Fiktyvus

en: Hostname
lt_LT: Serverio vardas

en: Default (dummy)
lt_LT: Numatytas (fiktyvus)

en: Firewall
lt_LT: Ugniasienė

en: Drivers
lt_LT: Tvarkyklės

en: Virtualization
lt_LT: Virtualizacija

en: Import
lt_LT: Inportuoti

en: Host created
lt_LT: Serveris sukurtas

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Delete host
lt_LT: Trinti serverį

en: Host
lt_LT: Serveris

en: Real CPU
lt_LT: Tikras CPU

en: Allocated CPU
lt_LT: Išskirta CPU

en: Real MEM
lt_LT: Tikros MEM

en: Allocated MEM
lt_LT: Išskirta MEM

en: Last monitored on
lt_LT: Vėliausiai stebėta

en: UPDATE
lt_LT: Atnaujinti

en: Datastore ID
lt_LT: Duomenų saugyklos ID

en: Running VMs
lt_LT: Veikiančios VM

en: MEMORY
lt_LT: Atmintis

en: Used CPU
lt_LT: Panaudoti CPU

en: Used Memory
lt_LT: Naudojama atmintis

en: Start Time
lt_LT: Pradžios laikas

en: TYPE
lt_LT: TIPAS

en: Cannot contact server: is it running and reachable?
lt_LT: Negalima pasiekti serverio: ar jis pasiekiamas ir vykdomas?

en: Template created successfully
lt_LT: Šablonas sukrtas sėkmingai

en: Host name missing!
lt_LT: Nenurodytas serverio vardas!

en: Create Image
lt_LT: Sukurti diską

en: Name that the Image will get. Every image must have a unique name.
lt_LT: Disko pavadinimas. Kiekvienas diskas turi turėti unikalų pavadinimą.

en: Human readable description of the image for other users.
lt_LT: Disko aprašymas matomas kitiems naudotojams.

en: Type of the image.
lt_LT: Disko tipas

en: DATABLOCK
lt_LT: Duomenų blokas

en: Select the datastore for this image
lt_LT: Prašome pasirinkti duomenų saugyklą šiam diskui

en: Empty datablock
lt_LT: Tuščias duomenų blokas

en: Size of the datablock in MB.
lt_LT: Duomenų bloko dydis MB

en: FS type
lt_LT: Failų sistemos tipas

en: Advanced options
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: Driver
lt_LT: Tvarkyklė

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Remove selected
lt_LT: Trinti pažymėtą

en: Image created
lt_LT: Diskas sukurtas

en: Image renamed correctly
lt_LT: Disko pavadinimas pakeistas sėkmingai

en: Clone
lt_LT: Klonuoti

en: Image
lt_LT: Diskas

en: yes
lt_LT: taip

en: no
lt_LT: ne

en: Infrastructure
lt_LT: Infrastruktūra

en: Image Name
lt_LT: Disko pavadinimas

en: Template Name
lt_LT: Šablono pavadinimas

en: Image created successfully
lt_LT: Diskas sukurtas sėkmingai

en: Publisher
lt_LT: Leidėjas

en: Hypervisor
lt_LT: Hipervizorius

en: Tags
lt_LT: Žymės

en: No Images defined
lt_LT: Nėra aprašyto atvaizdžio

en: link
lt_LT: nuoroda

en: Downloads
lt_LT: Parsisiuntimai

en: Catalog
lt_LT: Katalogas

en: OpenNebula Template
lt_LT: OpenNebula šablonas

en: Scale
lt_LT: Išplėsti

en: Release
lt_LT: Išleisti

en: Suspend
lt_LT: Sustabdtyti

en: This will suspend selected machines
lt_LT: Tai sustabdys pasirinktas virtualias mašinas

en: This will resume selected VMs
lt_LT: Tai atstatys pasirinktas virtualias mašinas

en: Stop
lt_LT: Sustabdyti

en: Power Off
lt_LT: Išjungti

en: Shutdown
lt_LT: Išjungti

en: This will initiate the shutdown process in the selected VMs
lt_LT: Tai inicijuos išjungimo proecesą pasirinktai virtualiai mašinai

en: This will delete the selected VMs from the database
lt_LT: Tai ištrins pasirinktas mašinas iš duomenų bazės

en: Recover
lt_LT: Atkurti

en: This will delete the selected services
lt_LT: Tai ištrints pasirinktus servisus

en: Service information
lt_LT: Serviso informacija

en: Strategy
lt_LT: Strategija

en: Roles
lt_LT: Rolės

en: Period
lt_LT: Laikotarpis

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: VM Template
lt_LT: VM šablonas

en: Role
lt_LT: Rolė

en: Min VMs
lt_LT: Min. VM

en: Max VMs
lt_LT: Maks. VM

en: Type of adjustment.
lt_LT: Regyliavimo tipas.

en: Adjust
lt_LT: Pareguliuoti

en: Min
lt_LT: Min.

en: Expression
lt_LT: Išraiška

en: Example: ATT < 20
lt_LT: Pavyzdžiui: ATT < 20

en: Time format
lt_LT: Laiko formatas

en: Time expression
lt_LT: Laiko išraiška

en: Time expression depends on the the time formar selected
lt_LT: Laiko išraiška priklauso nuo pasirinkto laiko formato

en: The VM is ready
lt_LT: VM paruošta

en: Waiting for the VM to be ready
lt_LT: Laukiama kol VM bus paruošta

en: Name for this template
lt_LT: Šablono pavadinimas

en: Description of the service
lt_LT: Serviso aprašymas

en: Network Configuration
lt_LT: Kompiuterių tinklo konfigūracija

en: Add another Network
lt_LT: Pridėti kitą kompiuterių tinklą

en: Add another role
lt_LT: Pridėti vartotojų grupė

en: Role Name
lt_LT: Vartotojų grupės pavadinimas

en: Name of the role
lt_LT: Vartotojų grupės pavadinimas

en: VM template
lt_LT: VM šablonas

en: Template associated to this role
lt_LT: Šablonas siejamas su šia role

en: Network Interfaces
lt_LT: Tinklo sąsajos

en: Parent roles
lt_LT: Tėvinės rolės

en: Advanced Role Parameters
lt_LT: Praplėsti rolių parametrai

en: Role Elasticity
lt_LT: Rolės elastiškumas

en: Service Name
lt_LT: Serviso pavadinimas

en: OneFlow - Templates
lt_LT: OneFlow - šablonai

en: OneFlow - Template
lt_LT: OneFlow - šablonas

en: Start time
lt_LT: Pražios laikas

en: Role
lt_LT: Rolė

en: Create Virtual Machine
lt_LT: Sukurti virtualią mašiną

en: Virtual Machine Name
lt_LT: Virtualio mašinos pavadinimas

en: Select a Template
lt_LT: Pasirinkite šabloną

en: Saved
lt_LT: Išsaugota

en: Unlimited
lt_LT: Neriboti

en: Default
lt_LT: Numatytas

en: Memory (GBs)
lt_LT: Atmintis (GBs)

en: Create User
lt_LT: Sukurti naudotoją

en: Username
lt_LT: Naudotojo vardas

en: Repeat Password
lt_LT: Pakartokite slaptažodį

en: Add User
lt_LT: Pridėti naudotoją

en: Refresh
lt_LT: Perkrauti

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Change Language
lt_LT: Keisti kalbą

en: Update Language
lt_LT: Atnaujinti kalbą

en: Change Password
lt_LT: Keisti slaptažodį

en: New Password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: Change view
lt_LT: Keisti svetainę

en: Update view
lt_LT: Atnaujinti svetainę

en: Add SSH Key
lt_LT: Pridėti SSH raktą

en: Update SSH Key
lt_LT: Atnaujinti SSH raktą

en: Add a public SSH key to your account!
lt_LT: Pridėkite SSH rakto viešąją dalį

en: You will be able to access your Virtual Machines without password
lt_LT: Jūs galėsite prisijungti prie savo virtualios mašinos be slptažodžio

en: Update your public SSH key!
lt_LT: Atnaujinkite savo viešą SSH rakto dalį!

en: Show List
lt_LT: Rodyti sąrašą

en: Saved Templates
lt_LT: Išsaugoti šablonai

en: Filter by User
lt_LT: Grupuoti pagal naudotoją

en: User ID
lt_LT: Naudotojo ID

en: Change Capacity
lt_LT: Keisti talpą

en: Select a Network
lt_LT: Pasirinkite kompiuterių tinklą

en: There are no templates available
lt_LT: Nėra jokių šablonų

en: There are no networks available.
lt_LT: Nėra jokių kompiuterinių tinklų

en: The list of users is empty
lt_LT: Naudotojų sąrašas tuščias

en: There are no Virtual Machines
lt_LT: Nėra virtualių mašinų

en: UNKNOWN
lt_LT: NEŽINOMA

en: SAVING IMAGE
lt_LT: SAUGOMAS DISKAS

en: FAILURE
lt_LT: KLAIDA

en: SAVE
lt_LT: IŠSAUGOTA

en: SHUTDOWN
lt_LT: IŠJUNGTI

en: STOPPED
lt_LT: SUSTABDYTA

en: SUSPENDED
lt_LT: SUSTABDYTI

en: READY
lt_LT: PARUOŠTA

en: LOCKED
lt_LT: UŽRAKINTA

en: CLONE
lt_LT: KOPIJUOTI

en: DELETE
lt_LT: TRINTI

en: DELETING
lt_LT: TRINAMA

en: You can then create a new Virtual Machine using this Template
lt_LT: Jūs galite sukurti naują virtualią mašiną naudodami šį šabloną

en: saved successfully
lt_LT: išsaugota sėkmingai

en: All the information will be lost!
lt_LT: Visi duomenys bus prarasti

en: Power off
lt_LT: Išjungti

en: Power off the machine
lt_LT: Išjungti mašiną

en: ALL
lt_LT: VISI

en: There are no saved templates available
lt_LT: Nėra išsaugotų šablonų

en: Share
lt_LT: Bendrinti

en: The template
lt_LT: Šablonas

en: Share template
lt_LT: Bendrinti šabloną

en: User Virtual Machines
lt_LT: Naudotojo virtualios mašinos

en: User Saved Templates
lt_LT: Naudotojo išsaugoti šablonai

en: Delete User
lt_LT: Ištrinti naudotoją

en: Update User Quota
lt_LT: Atnaujinti naudotojo limitus

en: You have to provide an SSH key
lt_LT: Jūs turite pateikti savo SSH raktą

en: You have to provide a username and password
lt_LT: Turi pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį

en: Virtual Network
lt_LT: Virtualus kompiuterių tinklas

en: IP Start
lt_LT: IP pradžia

en: First IP address
lt_LT: Pirmas IP adresas

en: Number of addresses in the range
lt_LT: Adresų skaičius intervale

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Community
lt_LT: Bendruomenė

en: Add another disk
lt_LT: Pridėti naują diską

en: Features
lt_LT: Požymiai

en: Guest OS
lt_LT: Svečio OS

en: NETWORK
lt_LT: TINKLAS

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en:  Adds a PCI Controller that provides bridge-to-bridge capability, only for VMware.
lt_LT: Įtraukti PCI kontrolerį, kuris suteikia "bridge-to-bridge" galimybę tik VMWare.

en: Listen IP
lt_LT: Klausomas IP

en: Inputs
lt_LT: Įvestys

en: Mouse
lt_LT: Pelė

en: BUS
lt_LT: MAGISTRALĖ

en: Network & SSH
lt_LT: Tinklas ir SSH

en: User Inputs
lt_LT: Naudotojo įvestys

en:   Add SSH contextualization
lt_LT: Įtraukti SSH kontekstualizaciją

en: Public Key
lt_LT: Viešas raktas

en:   Add Network contextualization
lt_LT: Įtraukti tinklo kontekstualizaciją

en: Please select files from the list
lt_LT: Prašome rinktis failus iš sąrašo

en: You selected the following files:
lt_LT: Jūs pasirinkite šiuos failus:

en: KEY
lt_LT: RAKTAS

en: VALUE
lt_LT: REIKŠMĖ

en: Add another attribute
lt_LT: Įtraukti kitą atributą

en: Select Hosts
lt_LT: Rinkitės serverius

en: Select Clusters
lt_LT: Rinkitės telkinius

en: Please select one or more hosts from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti vieną ar kelis serverius iš sąrašo

en: You selected the following hosts:
lt_LT: Jūs pasirinkote pasirinkote serverius:

en: Please select one or more clusters from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti vieną ar kelis telkinius iš sąrašo

en: You selected the following clusters:
lt_LT: Jūs pasirinkote pasirinkote telkinį:

en: Host Rank
lt_LT: Serverio rangas

en: Datastore Rank
lt_LT: Duomenų  saugyklos rangas

en: Keypair
lt_LT: Raktų pora

en: User Data
lt_LT: Naudotojo duomenys

en: Local Disk
lt_LT: Lokalus diskas

en: Operating System
lt_LT: Operacinė sistema

en: SSH Keys
lt_LT: SSH raktai

en: Subnet
lt_LT: Potinklis

en: Virtual Network Name
lt_LT: Virtualaus tinklo vardas

en: VM User
lt_LT: VM naudotojas

en: VM Password
lt_LT: VM slaptažodis

en: Password for VM_USER
lt_LT: VM_USER slaptažodis

en: VM Name
lt_LT: VM pavadinimas

en: Template created
lt_LT: Šablonas sukurtas

en: Template updated correctly
lt_LT: Šablonas atnaujintas sėkmingai

en: Template renamed correctly
lt_LT: Šablonas pervadintas sėkmingai

en: Template information
lt_LT: Šablono informacija

en: Template
lt_LT: Šablonas

en: Create Template
lt_LT: Sukurti šabloną

en: Update Template
lt_LT: Atnaujinti šabloną

en: Description of the template
lt_LT: Šablono aprašymas

en: Logo
lt_LT: Logotipas

en: Logo for the template.
lt_LT: Šablono logotipas

en: Advanced Options
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: User Name
lt_LT: Naudotojo vardas

en: VMWare: Optional
lt_LT: VMWare: papildomai

en: Read Only
lt_LT: Tik skaitymui

en: default
lt_LT: numatytas

en: Size of the new disk
lt_LT: Naujo disko dydis

en: TCP Firewall
lt_LT: TCP ugniasienė

en: UDP Firewall
lt_LT: UDP ungniasienė

en: Drop
lt_LT: Išmesti

en: General
lt_LT: Bendras

en: Input/Output
lt_LT: Įvedimas/Išvedimas

en: password
lt_LT: slaptažodis

en: Public
lt_LT: Viašas

en: Authentication
lt_LT: Autentifikacija

en: Change authentication
lt_LT: Pakeisti autentifikaciją

en: User created
lt_LT: Naudotojas sukurtas

en: Add to group
lt_LT: Priskirti grupę

en: Remove from group
lt_LT: Pašalinti iš grupės

en: Resources
lt_LT: Ištekliai

en: Step 2: Select a template
lt_LT: 2 žingsnis: pasirinkite šabloną

en: Step 3: Fill the required inputs
lt_LT: 3 žingnsis: užpildykite reikalingus laukus

en: Select a Host
lt_LT: Pasirinkite serverį

en: Select a datastore
lt_LT: Pasirinkti duomenų saugyklą

en: VirtualMachine renamed correctly
lt_LT: Virtuali mašina pervadinta sėkmingai

en: VirtualMachine updated correctly
lt_LT: Virtuali mašina atnaujinta sėkmingai

en: success
lt_LT: sėkmė

en: failure
lt_LT: klaida

en: Requirements
lt_LT: Reikalavimai

en: Log
lt_LT: Žurnalas

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: ACTION
lt_LT: Veiksmas

en: TIME
lt_LT: Laikas

en: MESSAGE
lt_LT: Žinutė

en: shutdown
lt_LT: išjungti

en: Done
lt_LT: Atlikta

en: Save as
lt_LT: Išsaugoti kaip

en: Attach disk
lt_LT: Pridėti naują diską

en: in progress
lt_LT: vykdoma

en: Detach
lt_LT: Atjungti

en: YES
lt_LT: TAIP

en: NO
lt_LT: NE

en: Virtual Machine ID
lt_LT: Virtualios mašinos ID

en: Disk ID
lt_LT: Disko ID

en: Image name
lt_LT: Disko pavadinimas

en: Attach new disk
lt_LT: Pridėti naują diską

en: Attach
lt_LT: Pridėti

en: IPv6 Global
lt_LT: Globalus IPv6

en: Timestamp
lt_LT: Laiko žyma

en: You have not selected a template
lt_LT: Jūs nepasirinkote šablono

en: You have not selected a host
lt_LT: Jūs nepasirinkote serverio

en: Loading
lt_LT: Kraunama

en: Open in a new window
lt_LT: Atidaryti naujame lange

en: Addresses
lt_LT: Adresai

en: Description of the Virtual Network
lt_LT: Virtualaus kompiuterių tinklo apibūdinimas

en: Bridge
lt_LT: Tiltas

en: Network model
lt_LT: Tinklo modelis

en: Physical device
lt_LT: Fizinis įrenginys

en: Add another Address Range
lt_LT: Pridėkite kitą adresų intervalą

en: Network address
lt_LT: Tinklo adresas

en: Base network address. For example, 192.168.1.0
lt_LT: Bazinis tinklo adresas. Pavyzdžiui, 192.168.1.0

en: Network mask
lt_LT: Tinklo kaukė

en: Network mask. For example, 255.255.255.0
lt_LT: Tinklo kaukė. Pavyzdžiui, 255.255.255.0

en: Virtual Network created
lt_LT: Virtualus kompiuterių tinklas sukurtas

en: Reserve
lt_LT: Rezervuoti

en: Virtual network information
lt_LT: Virtualaus tinklo informacija

en: Reservation
lt_LT: Rezervacija

en: Leases
lt_LT: Pieskyros

en: Create Virtual Network
lt_LT: Sukurti virtualų kompiuterių tinklą

en: This Network is already a reservation
lt_LT: Šis tinklas jau rezervuotas

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Address Range
lt_LT: Adresų intervalas

en: Start
lt_LT: Pradžia

en: IPv6 Prefix
lt_LT: IPv6 prefiksas

en: Select an Address Range to see more information
lt_LT: Rinkitės adresų intervalą, kad pamatyti daugiau informacijos

en: MAC Start
lt_LT: MAC pradžia

en: Global prefix
lt_LT: Globalus prefiksas

en: IPv6 Link
lt_LT: IPv6 ryšys

en: Ethernet
lt_LT: Ethernetas

en: First MAC address
lt_LT: Pirmas MAC adresas

en: The Adress Range was not found
lt_LT: Nerastas adresų intervalas

en: New Address Range
lt_LT: Naujas adresų intervalas

en: One or more required fields are missing.
lt_LT: Vienas ar keli privalomi laukai neužpildyti.

en: Edit Address Range
lt_LT: Keisti adresų intervalą

en: Reservation from Virtual Network
lt_LT: Rezervacija iš virtualaus tinklo

en: Number of addresses
lt_LT: Adresų skaičius

en: Add to a new Virtual Network
lt_LT: Įtraukti į naują virtualų tinklą

en: Add to an existing Reservation
lt_LT: Įtraukti egzistuojančią rezervaciją

en: You can select the addresses from an specific Address Range
lt_LT: Jūs galite rinktis adresą iš konkretaus adresų rėžio

en: First address
lt_LT: Pirmas adresas

en: IPv4 or MAC
lt_LT: IPv4 arba MAC

en: Please select an Address Range from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti adresų intervalą iš sąrašo

en: You selected the following Address Range:
lt_LT: Jūs pasirinkote šį adresų intervalą:

en: Virtual Resources
lt_LT: Virtualūs ištekliai

en: Create zone
lt_LT: Kurti zoną

en: Create Zone
lt_LT: Kurti zoną

en: Zone Name
lt_LT: Zonos vardas

en: Endpoint
lt_LT: Galinis taškas

en: Zone updated correctly
lt_LT: Zona atnaujinta korektiškai

en: Zone renamed correctly
lt_LT: Zona pervardinta korektiškai

en: Zone information
lt_LT: Zonos informacija

en: Confirmation of action
lt_LT: Veksmo patvirtinimas

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinti

en: You have to confirm this action.
lt_LT: Jūs turite patvirtinti veiksmą.

en: Do you want to proceed?
lt_LT: Ar norite tęsti?

en: OK
lt_LT: Gerai

en: You need to select something.
lt_LT: Jums reikia kažką pasirinkti.

en: You have to confirm this action
lt_LT: Jūs nepatvirtinote šio veiksmo

en: Unauthorized
lt_LT: Neautorizuotas

en: Please select
lt_LT: Prašome pasirinkti

en: Add a new quota
lt_LT: Papildyti nauju apribojimu

en: Edit
lt_LT: Keisti

en: Ownership
lt_LT: Nuosavybė

en: Date
lt_LT: Data

en: End time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: Group by
lt_LT: Grupuoti pagal

en: Filter
lt_LT: Atrinkti

en: Get Accounting
lt_LT: Gauti apskaitą

en: Time range start is mandatory
lt_LT: Laiko intervalo pradžia yra privaloma

en: Time range start is not a valid date. It must be YYYY/MM/DD
lt_LT: Laiko intervalo pradžia nėra validi. Privalo būti YYYY/MM/DD

en: Time range end is not a valid date. It must be YYYY/MM/DD
lt_LT: Laiko intervalo pabaiga nėra validi. Privalo būti YYYY/MM/DD

en: Date UTC
lt_LT: Data UTC

en: Please select a network from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti interneto tinklą iš sąrašo

en: You selected the following network:
lt_LT: Jūs pasirinkote tokius interneto tinklus:

en: Please select a template from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti šabloną iš sąrašo

en: You selected the following template:
lt_LT: Jūs pasirinkote šabloną:

en: Please select a Host from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti serverį iš sąrašo

en: You selected the following Host:
lt_LT: Jūs pasirinkote pasirinkote serverį:

en: Please select a datastore from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti duomenų saugyklą iš sąrašo

en: You selected the following datastore:
lt_LT: Jūs pasirinkote duomenų saugylą:

en: Please select one or more datastores from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti vieną ar kelias duomenų saugyklas iš sąrašo

en: You selected the following datastores:
lt_LT: Jūs pasirinkote duomenų saugyklą:

en: Please select a resource from the list
lt_LT: Prašome pasirinkti išteklį iš sąrašo

en: You selected the following resource:
lt_LT: Jūs pasirinkote išteklį:
