OpenNebula - en to nl_NL translation catalogue (980 entries)

en: PENDING
nl_NL: WACHTENDE

en: DEPLOYING
nl_NL: AAN HET UITROLLEN

en: RUNNING
nl_NL: DRAAIEND

en: UNDEPLOYING
nl_NL: AAN HET OPRUIMEN

en: WARNING
nl_NL: WAARSCHUWING

en: DONE
nl_NL: KLAAR

en: FAILED_UNDEPLOYING
nl_NL: MISLUKT_OPRUIMEN

en: FAILED_DEPLOYING
nl_NL: MISLUKT_UITROLLEN

en: SCALING
nl_NL: SCHALEN

en: FAILED_SCALING
nl_NL: MISLUKT_SCHALEN

en: COOLDOWN
nl_NL: AFKOELINGSPERIODE

en: Create ACL
nl_NL: Maak ACL aan

en: This rule applies to
nl_NL: Deze regel is van toepassing op

en: All
nl_NL: Alle

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Group
nl_NL: Groep

en: Zones where the rule applies
nl_NL: Zones waar de regel toepassing op heeft

en: Affected resources
nl_NL: Betreffende bronnen

en: Virtual Machines
nl_NL: Virtuele machines

en: Virtual Networks
nl_NL: Virtuele Netwerken

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: Security Groups
nl_NL: Veiligheidsgroepen

en: Resource subset
nl_NL: Systeembron onderdeel

en: Resource ID
nl_NL: Bron ID

en: Allowed operations
nl_NL: Toegestane operaties

en: Use
nl_NL: Gebruik

en: Manage
nl_NL: Beheren

en: Administrate
nl_NL: Beheren

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: ACL String preview
nl_NL: ACL string preview

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: ACLs
nl_NL: ACL's

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Access Control Lists
nl_NL: Toegangscontrolelijst

en: Applies to
nl_NL: Is van toepassing op

en: Resource ID / Owned by
nl_NL: Systeembron ID / Eigenaar

en: ACL String
nl_NL: ACL string

en: Group
nl_NL: Groep

en: VM Templates
nl_NL: VM templates

en: Please select at least one resource
nl_NL: Selecteer minimaal één bron

en: Please provide a resource ID for the resource(s) in this rule
nl_NL: Geef a.u.b.t een systeembron ID voor de betreffende systeembron(nen) in deze regel

en: Create Cluster
nl_NL: Creeër Cluster

en: Name
nl_NL: Naam

en: VNets
nl_NL: VNet

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Cluster name missing!
nl_NL: Clusternaam ontbreekt!

en: Please select one (and just one) cluster to update.
nl_NL: Selecteer aub één (en niet meer dan één) cluster om bij te werken.

en: Cluster created
nl_NL: Cluster gecreeërd

en: Cluster information
nl_NL: Clusterinformatie

en: Cluster Virtual Networks
nl_NL: Cluster Virtuele Netwerken

en: Cluster Datastores
nl_NL: Cluster dataopslagplaatsen

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Conf
nl_NL: Configuratie

en: Quotas
nl_NL: Quota

en: User information
nl_NL: Gebruikersinformatie

en: Language
nl_NL: Taal

en: Views
nl_NL: Weergaves

en: Default Table order
nl_NL: Standaard Tabel volgorde

en: Select group
nl_NL: Selecteer groep

en: Update config
nl_NL: Bijwerken configuratie

en: Update Password
nl_NL: Bijwerken Wachtwoord

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Change
nl_NL: Wijzig

en: Change password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Fill in a new password
nl_NL: Vul een nieuw wachtwoord in

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Group ID
nl_NL: Groep ID

en: Secondary groups
nl_NL: Secondaire groepen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Update password
nl_NL: Bijwerken wachtwoord

en: Custom Attributes
nl_NL: Aangepaste attributen

en: There is no information available
nl_NL: Er is geen informatie beschikbaar

en: Storage
nl_NL: Opslag

en: USED
nl_NL: IN GEBRUIK

en: USERS
nl_NL: GEBRUIKERS

en: GROUPS
nl_NL: GROEPEN

en: CPU hours
nl_NL: CPU uren

en: Memory GB hours
nl_NL: Geheugen GB uur

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: USED IPs
nl_NL: GEBRUIKTE IP's

en: TOTAL
nl_NL: TOTAAL

en: ON
nl_NL: AAN

en: OFF
nl_NL: UIT

en: ERROR
nl_NL: FOUT

en: ACTIVE
nl_NL: ACTIEF

en: FAILED
nl_NL: MISLUKT

en: User Quotas
nl_NL: Gebruiker Quota

en: There are no quotas defined
nl_NL: Er is geen quota gedefinieerd

en: Group Quotas
nl_NL: Groep Quota

en: Create Datastore
nl_NL: Maak datastore aan

en: Advanced mode
nl_NL: Geavanceerde modus

en: Presets
nl_NL: Standaardinstellingen

en: Filesystem
nl_NL: Bestandssysteem

en: Devices
nl_NL: Apparaten

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: System
nl_NL: Systeem

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Managers
nl_NL: Beheerders

en: Custom DS_MAD
nl_NL: Aangepaste DS_MAD

en: Transfer
nl_NL: Overdracht

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: Custom TM_MAD
nl_NL: Aangepaste TM_MAD

en: Disk type
nl_NL: Type schijf

en: File
nl_NL: Bestand

en: Block
nl_NL: Blokkeren

en: Safe Directories
nl_NL: Veilige directories

en: If you need to un-block a directory under one of the RESTRICTED_DIRS
nl_NL: Indien een directory vrijgemaakt moet worden in een van de "RESTRICTED_DIRS"

en: Restricted Directories
nl_NL: Afgeschermde directories

en: Paths that can not be used to register images. A space separated list of paths. This will prevent users registering important files as VM images and accessing them thourgh their VMs. OpenNebula will automatically add its configuration directories: /var/lib/one, /etc/one and oneadmin's home ($HOME).
nl_NL: Paden die niet gebruikt kunnen worden om images te registreren. Een door spaties gescheiden lijst van paden. Dit voorkomt dat gebruikers belangrijke bestanden kunnen registreren als VM images en kunnen benaderen via hun VMs. OpenNebula zal automatisch haar configuratie directories: /var/lib/one, /etc/one en oneadmin's thuis directory ($HOME) toevoegen.

en: Base Path
nl_NL: Basis Pad

en: When needed, the front-end will access the datastores using BASE_PATH (defaults to /var/lib/one/datastores).
nl_NL: Indien nodig zal de front-end de dataopslagplaatsen benaderen middels BASE_PATH (standaard is /var/lib/one/datastores)

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Optional limit, in MB. If set, OpenNebula will only use this amount of storage, instead of the whole free disk.
nl_NL: Optionele limiet, in MB. Indien ingesteld zal OpenNebula alleen deze hoeveelheid opslag gebruiken, in tegenstelling tot de gehele vrije disk.

en: Host Bridge List
nl_NL: Host Bridge lijst

en: Space separated list of Server names or IPs where OpenNebula will be staging the new images into. This server will act as the entry point for new inmages in the datastore.
nl_NL: Door spaties gescheiden lijst van Server namen of IPs waar OpenNebula de nieuwe images zal parkeren. Deze server zal als toegangspunt voor nieuwe images in de dataopslagplaats gebruikt worden.

en: Volume Group Name
nl_NL: Volumegroepnaam

en: Host and port of one (and only one) Gluster server (host:port)
nl_NL: Host en poort van één (en niet meer dan één) Gluster server (host:poort)

en: Gluster volume to use for the datastore
nl_NL: Gluster volume te gebruiken voor de dataopslagplaats

en: Pool Name
nl_NL: Pool Naam

en: Space-separated list of Ceph monitors. Example: host1 host2:port2 host3 host4:port4 (if no port is specified, the default one is chosen) (Required for Libvirt 1.x when cephx is enabled).
nl_NL: Spatie gescheiden lijst van Ceph monitors. Bijvoorbeeld: host1 host2:poort2 host3 host4:poort4 (indien geen poort gespecificeerd is zal de standaard poort worden gekozen) (benodigd voor Libvirt 1.x wanneer cephx ingeschakeld is)

en: Ceph Secret
nl_NL: Ceph geheim

en: A generated UUID for a LibVirt secret (to hold the CephX authentication key in Libvirt on each hypervisor). This should be generated when creating the Ceph datastore in OpenNebula. (Required for Libvirt 1.x when cephx is enabled).
nl_NL: Een gegenereerde UUID voor een LibVirt geheim (om de CephX authenticatie sleutel te kunnen bevatten op iedere hypervisor). Deze zou gegenereerd moeten worden wanneer een Ceph dataopslagplaats gecreeërd wordt in OpenNebula (Benodigd voor Libvirt 1.x wanneer cephx is ingeschakeld).

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Registration time
nl_NL: Registratie tijd

en: Target
nl_NL: Doel

en: Datastore created
nl_NL: Dataopslagplaats gecreeërd

en: Select cluster
nl_NL: Selecteer een cluster

en: Select the destination cluster:
nl_NL: Selecteer het doelcluster

en: Change owner
nl_NL: Wijzig eigenaar

en: Select the new owner
nl_NL: Selecteer de nieuwe eigenaar

en: Change group
nl_NL: Wijzig groep

en: Select the new group
nl_NL: Selecteer de nieuwe groep

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit

en: Basepath
nl_NL: Basispad

en: State
nl_NL: Status

en: Base path
nl_NL: Basis pad

en: Please select a cluster for this datastore
nl_NL: Selecteer aub een cluster voor deze dataopslagplek

en: Create File
nl_NL: Creeër bestand

en: Name that the File will get. Every file must have a unique name.
nl_NL: Naam dat het bestand zal krijgen. Elk bestand moet een unieke naam hebben.

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Human readable description of the file for other users.
nl_NL: Gebruiksvriendelijke omschrijving van het bestand voor overige gebruikers

en: Type of the file.
nl_NL: Bestandstype.

en:  KERNEL & RAMDISK files can be used in the OS Booting section of the Template wizard.
nl_NL: KERNEL & RAMDISK bestanden die gebruikt kunnen worden in de OS booting sectie van de sjabloon wizard.

en:  CONTEXT files can be included in the context CD-ROM, from the Context/Files section of the Template wizard.
nl_NL: CONTEXT bestanden die inbegrepen worden in de context CD-ROM, vanuit de Context/Bestanden sectie van de Sjabloon wizard.

en: Select the datastore for this file
nl_NL: Selecteerde de dataopslagplaats voor dit bestand

en: Image location
nl_NL: Locatie van afbeelding

en: Provide a path
nl_NL: Vul een pad in

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Path
nl_NL: Pad

en: Path to the original file that will be copied to the file repository.
nl_NL: Pad naar het originele bestand dat gebruikt zal worden voor de bestand opslagplaats.

en: File created
nl_NL: Bestand gecreeërd

en: File renamed correctly
nl_NL: Bestand correct hernoemd

en: Files & Kernels
nl_NL: Bestanden & Kernels

en: SIZE
nl_NL: GROOTTE

en: Register time
nl_NL: Registratie moment

en: Filesystem type
nl_NL: Type bestandssysteem

en: Running VMS
nl_NL: Draaidende VM's

en: Please select a datastore for this file
nl_NL: Selecteer aub een dataopslagplaats voor dit bestand

en: Memory
nl_NL: Geheugen

en: Create Group
nl_NL: Creeër een groep

en: Update Group
nl_NL: Bijwerken Groep

en: Permissions
nl_NL: Permissies

en: Allow users in this group to use the following Sunstone views
nl_NL: Sta gebruikers in deze groep toe om de volgende Sunstone weergaves te gebruiken

en: Create an administrator user
nl_NL: Creeër een beheerder

en: Allow users to view the VMs and Services of other users in the same group
nl_NL: Sta gebruikers toe om VM's en diensten van andere gebruikers in dezelfde groep te bekijken

en: An ACL Rule will be created to give users in this group access to all the resources in the same group.
nl_NL: Een ACL regel zal gecreëerd worden om gebruikers in deze groep toegang te geven tot alle systeembronnen in deze groep.

en: Allow users in this group to create the following resources
nl_NL: Sta gebruikers in deze groep toe om de volgende bronnen te gebruiken

en: VMs
nl_NL: VM's

en: Documents are a special tool used for general purposes, mainly by OneFlow. If you want to enable users of this group to use service composition via OneFlow, let it checked.
nl_NL: Documenten zijn een speciaal gereedschap die gebruikt worden voor algemene doeleinden, hoofdzakelijk door OneFlow. Indien gebruikers van deze groep diensten mogen opstellen via OneFlow, moet dit ingeschakeld blijven.

en: Update Quota
nl_NL: Bijwerken Quota

en: Apply changes
nl_NL: Voer wijzigingen door

en: Group created
nl_NL: Groep aangemaakt

en: Admins
nl_NL: Beheerders

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: User name and password must be filled in
nl_NL: Gebruikersnaam en wachtwoord moeten ingevuld worden

en: Create Host
nl_NL: Creeër Host

en: Dummy
nl_NL: Namaak

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: Networking
nl_NL: Netwerken

en: Default (dummy)
nl_NL: Standaard (dummy)

en: Custom VNM_MAD
nl_NL: Aangepaste VNM_MAD

en: Virtualization
nl_NL: Virtualisatie

en: Custom VMM_MAD
nl_NL: Aangepaste VNM_MAD

en: Custom IM_MAD
nl_NL: Aangepaste IM_MAD

en: Get vCenter Clusters
nl_NL: Verkrijg vCenter Clusters

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Host created
nl_NL: Host gecreeërd

en: Allocated
nl_NL: Gealloceerd

en: Real
nl_NL: Echt

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Delete host
nl_NL: Verwijder host

en: Graphs
nl_NL: Grafieken

en: RVMs
nl_NL: RVM's

en: Real CPU
nl_NL: Werkelijke CPU

en: Allocated CPU
nl_NL: Toegewezen CPU

en: Real MEM
nl_NL: Werkelijk geheugen

en: Allocated MEM
nl_NL: Toegewezen geheugen

en: Last monitored on
nl_NL: Laatst gemonitord op

en: RETRY
nl_NL: PROBEER OPNIEUW

en: ALLOCATED CPU
nl_NL: TOEGEWEZEN CPU

en: REAL CPU
nl_NL: DAADWERKELIJKE CPU

en: ALLOCATED MEMORY
nl_NL: TOEGEKEND GEHEUGEN

en: REAL MEMORY
nl_NL: DAADWERKELIJK GEHEUGEN

en: Datastore ID
nl_NL: Dataopslagplaats ID

en: Allocated Memory
nl_NL: Toegewezen Geheugen

en: Real Memory
nl_NL: Geheugen in gebruik

en: Running VMs
nl_NL: Actieve VM's

en: MEMORY
nl_NL: GEHEUGEN

en: Used CPU
nl_NL: Gebruikte CPU

en: Used Memory
nl_NL: Gebruikt geheugen

en: IPs
nl_NL: IP's

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Datacenter
nl_NL: Datacentrum

en: No clusters found in this DataCenter
nl_NL: Geen clusters gevonden in dit DataCentrum

en: Host created successfully
nl_NL: Host succesvol gecreëerd

en: Cannot contact server: is it running and reachable?
nl_NL: Kan geen contact maken met de server: is deze online en bereikbaar?

en: Template created successfully
nl_NL: Sjabloon succesvol gecreeërd

en: Host name missing!
nl_NL: Hostnaam ontbreekt!

en: Create Image
nl_NL: Creëer afbeelding

en: Name that the Image will get. Every image must have a unique name.
nl_NL: Naam dat het image zal krijgen. Elk image moet een eigen unieke naam hebben

en: Human readable description of the image for other users.
nl_NL: Leesbare omschrijving van een image voor andere gebruikers.

en: Type of the image.
nl_NL: Type image.

en:  OS images contain a working operative system.
nl_NL: OS images bevatten een werkend besturingssysteem.

en:  CDROM images are readonly data.
nl_NL: CDROM images bevatten alleen-lezen data.

en:  DATABLOCK images are a storage for data. They can be created from previous existing data, or as an empty drive.
nl_NL: DATABLOCK images zijn opslag voor data. Deze kunnen gecreeërd worden uit bestaande data, of als een lege drive.

en: DATABLOCK
nl_NL: DATABLOK

en: Select the datastore for this image
nl_NL: Selecteer datastore voor deze afbeelding

en: Persistence of the image
nl_NL: Persistentie van het image

en: Empty datablock
nl_NL: Leeg datablok

en: Path to the original file that will be copied to the image repository. If not specified for a DATABLOCK type image, an empty image will be created.
nl_NL: Pad naar het originele bestand welke gekopieerd zal worden naar de image opslagplaats. Indien niet gespecificeerd voor image type DATABLOCK, zal een leeg image gecreeërd worden.

en: Size of the datablock in MB.
nl_NL: Grootte van het datablock in MB.

en: Type of file system to be built.
nl_NL: Type filesysteem dat gemaakt moet worden.

en:  Plain. When the disk image is used directly by the hypervisor we can format the image, and so it is ready to be used by the guest OS. Values: ext2, ext3, ext4, ntfs, reiserfs, jfs, swap. Any other fs supported by mkfs will work if no special option is needed.
nl_NL: Plat. Wanneer het disk image direct gebruikt wordt door de hypervisor is het mogelijk om het image te formatteren, enis het klaar om te worden gebruikt door het gast OS. Waarden: ext2, ext3, ext4, ntfs, reiserfs, jfs, swap. Elk ander filesysteem ondersteund door mkfs zal werken indien geen speciale opties benodigd zijn.

en:  Formatted. The disk image is stored in a hypervisor specific format VMDK or Qcow2. Then we cannot really make a filesystem on the image, just create the device and let the guest OS format the disk. Use raw to not to format the new image. Values: raw, qcow2, vmdk_*.
nl_NL: Geformatteerd. Het disk image is opgeslagen in een hypervisor specifiek formaat VMDK of Qcow2. Dan kan niet echt een filesysteem op het image aangemaakt worden, maar alleen het apparaat zelf. Het gast OS zal zelf de disk moeten formatteren. Gebruik ruw om het nieuwe image niet te formatteren. Waarden: raw, qcow2, vmdk_*.

en: Advanced options
nl_NL: Gevanceerde opties

en: Device prefix
nl_NL: Apparaat voorloop

en: Prefix for the emulated device this image will be mounted at. For instance, “hd”, “sd”. If omitted, the default value is the one defined in oned.conf (installation default is “hd”).
nl_NL: Voorloop voor het te emuleren apparaat aan welk dit image gekoppeld zal worden. Bijvoorbeeld, "hd", "sd". Indien weggelaten, zal de standaard waarde gedefinieerd in oned.conf gebruikt worden (installatiestandaard is "hd").

en: Specific image mapping driver. KVM: raw, qcow2. XEN: tap:aio, file:
nl_NL: Specifiek image koppelings driver. KVM: raw, qcow2. XEN:tap:aio, file:

en: Target on which the image will be mounted at. For example: hda, sdb...
nl_NL: Doel waarop het image gekoppeld zal worden. Bijvoorbeeld: hda, sdb ...

en: Custom attributes
nl_NL: Aangepaste eigenschappen

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Remove selected
nl_NL: Verwijder selectie

en: Image created
nl_NL: Image gecreeërd

en: Image renamed correctly
nl_NL: Image correct hernoemd

en: Make persistent
nl_NL: Maak persistent

en: Make non persistent
nl_NL: Maak niet-persistent

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: yes
nl_NL: ja

en: no
nl_NL: nee

en: Custom attribute name and value must be filled in
nl_NL: Op maat gemaakte attribuut-naam en -waarde moeten zijn ingevuld

en: There are mandatory parameters missing
nl_NL: Er ontbreken verplichte parameters

en: Please select a datastore for this image
nl_NL: Selecteer aub een dataopslagplaats voor dit image

en: Clone Image
nl_NL: Kloon image

en: Infrastructure
nl_NL: Infrastructuur

en: The appliance is not ready
nl_NL: De appliance is niet beschikbaar

en: The following images will be created in OpenNebula.
nl_NL: De volgende images zullen gecreeërd worden in OpenNebula.

en: If you want to edit parameters of the image you can do it later in the images tab
nl_NL: Indien parameters van het image moeten worden aangepast dan kan dit later gedaan worden in het images tabblad.

en: Select the datastore for the images
nl_NL: Selecteer de dataopslagplaats voor deze images

en: Image Name
nl_NL: Image naam

en: The following template will be created in OpenNebula and the previous images will be referenced in the disks
nl_NL: Het volgende sjabloon zal gecreeërd worden in OpenNebula en naar de voorgaande images zal gerefereerd worden in de disks

en: If you want to edit parameters of the template you can do it later in the templates tab
nl_NL: Indien parameters van dit sjabloon aangepast moeten worden dan kan dit later gedaan worden in het sjablonen tabblad.

en: Template Name
nl_NL: Sjabloon Naam

en: Image created successfully
nl_NL: Image succesvol gecreeërd

en: Import Appliance
nl_NL: Importeer Appliance

en: Marketplace
nl_NL: Marktplaats

en: OpenNebula Marketplace
nl_NL: OpenNebula Marktplaats

en: Cannot connect to OpenNebula Marketplace
nl_NL: Kan niet verbinden met OpenNebula Marktplaats

en: Publisher
nl_NL: Uitgever

en: Arch
nl_NL: Architectuur

en: Format
nl_NL: Formatteren

en: Appliance information
nl_NL: Appliance informatie

en: No Images defined
nl_NL: Geen images gedefinieerd

en: Catalog
nl_NL: Catalogus

en: Short Description
nl_NL: Kort Omschrijving

en: OpenNebula Template
nl_NL: OpenNebula Sjabloon

en: Scale
nl_NL: Schalen

en: This will hold selected pending VMs from being deployed
nl_NL: De geselecteerde wachtende VM's zullen worden vastgehouden en niet worden uitegerold

en: Hold
nl_NL: Vasthouden

en: This will release held machines
nl_NL: Dit zal vastgehouden machines vrijgeven

en: Suspend
nl_NL: Onderbreken

en: This will suspend selected machines
nl_NL: Dit zal de geselecteerde machines pauzeren

en: This will resume selected VMs
nl_NL: Dit zal de geselcteerde VMs hervatten

en: Stop
nl_NL: Stoppen

en: This will stop selected VMs
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VM's stoppen

en: This will force the hypervisor boot action of VMs stuck in UNKNOWN or BOOT state
nl_NL: Dit zal de hypervisor forceren om de boot actie uit te voeren op VMs die vastzitten in een ONBEKENDE of BOOT staat

en: Reboot
nl_NL: Rebooten

en: This will send a reboot action to running VMs
nl_NL: Dit zal een herstart commando sturen naar draaiende VM's

en: This will perform a hard reboot on selected VMs
nl_NL: Dit zal een harde reboot uitvoeren van de geselecteerde VM's

en: Power Off
nl_NL: Uitzetten

en: This will send a power off signal to running VMs. They can be resumed later.
nl_NL: Dit zal een uitschakel signaal sturen naar de draaiende VMs. Deze kunnen later hervat worden.

en: This will send a forced power off signal to running VMs. They can be resumed later.
nl_NL: Dit zal een geforceerd uitschakel signaal sturen naar de draaiende VMs. Deze kunnen later hervat worden.

en: Undeploy
nl_NL: Opruimen

en: Shuts down the given VM. The VM is saved in the system Datastore.
nl_NL: Schakel de betreffende VM uit. De VM wordt opgeslagen in de systeem dataopslagplaats.

en: Shutdown
nl_NL: Afsluiten

en: This will initiate the shutdown process in the selected VMs
nl_NL: Dit zal het afsluitproces initiëren van de geselecteerde VM's

en: This will initiate the shutdown-hard (forced) process in the selected VMs
nl_NL: Dit zal een hard (geforceerd) uitschakelproces initiëren voor de geselecteerde VMs

en: This will delete the selected VMs from the database
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VM's verwijderen van de database

en: This will delete and recreate VMs to PENDING state
nl_NL: Dit zal VMs in een HANGENDE staat verwijderen en opnieuw creeëren

en: Reschedule
nl_NL: Opnieuw inroosteren

en: This will reschedule selected VMs
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VMs opnieuw inroosteren

en: Un-Reschedule
nl_NL: Ongedaan maken opnieuw inroosteren

en: This will cancel the rescheduling for the selected VMs
nl_NL: Dit zal het opnieuw inroosteren annuleren voor de geselecteerde VMs

en: Recover
nl_NL: Herstellen

en: This will delete the selected services
nl_NL: Dit zal de geselecteerde diensten verwijderen

en: Service information
nl_NL: Dienst informatie

en: OneFlow - Services
nl_NL: OneFlow - Diensten

en: OneFlow - Service
nl_NL: OneFlow - Dienst

en: Cannot connect to OneFlow server
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de OneFlow server

en: Strategy
nl_NL: Strategie

en: Shutdown action
nl_NL: Uitschakel actie

en: Ready Status Gate
nl_NL: Gate Status Klaar

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Period
nl_NL: Periode

en: Seconds between each group of actions
nl_NL: Aantal seconden tussen iedere groep aan acties

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of VMs to apply the action to each period
nl_NL: Aantal VMs waarop de actie moet worden toegepast per periode

en: Cardinality
nl_NL: kardinaliteit

en: VM Template
nl_NL: VM Sjabloon

en: Parents
nl_NL: Ouders

en: Select a role in the table for more information
nl_NL: Selecteer een rol in de tabel voor meer informatie

en: Role
nl_NL: Rol

en: Cooldown
nl_NL: Afkoelen

en: Min VMs
nl_NL: Minimum VMs

en: Max VMs
nl_NL: Max VM's

en: Elasticity policies
nl_NL: Elasticiteitsbeleid

en: Type of adjustment.
nl_NL: Type aanpassing.

en: CHANGE: Add/substract the given number of VMs.
nl_NL: WIJZIGING: Aanvullen/verwijderen van het aantal VMs.

en: CARDINALITY: Set the cardinality to the given number.
nl_NL: KARDINALITEIT: Stel de kardinaliteit in naar het gegeven aantal.

en: PERCENTAGE_CHANGE: Add/substract the given percentage to the current cardinality.
nl_NL: PERCENTAGE_WIJZIGING: Aanvullen/verwijderen van gegeven percentage naar de huidige kardinaliteit.

en: Adjust
nl_NL: Aanpassen

en: Positive or negative adjustment. Its meaning depends on 'type'
nl_NL: Positieve of negatieve aanpassing. Betekenis hangt af van 'type'

en: CHANGE: -2, will substract 2 VMs from the role
nl_NL: WIJZIGING: -2, zal 2 VMs van de rol aftrekken

en: CARDINALITY: 8, will set carditanilty to 8
nl_NL: KARDINALITEIT: 8, zal de kardinaliteit instellen op 8

en: PERCENTAGE_CHANGE: 20, will increment cardinality by 20%
nl_NL: PERCENTAGE_WIJZIGING: 20, zal kardinaliteit ophogen met 20%

en: Min
nl_NL: Minimum

en: Optional parameter for PERCENTAGE_CHANGE adjustment type. If present, the policy will change the cardinality by at least the number of VMs set in this attribute.
nl_NL: Optionele parameter voor PERCENTAGE_WIJZIGING aanpassingstype. Indien aanwezig, zal het beleid gewijzigd worden voor de kardinaliteit met ten minste het aantal VMs ingesteld in dit attribuut.

en: Expression
nl_NL: Expressie

en: Expression to trigger the elasticity
nl_NL: Expressie om elasticiteit te starten

en: Example: ATT < 20
nl_NL: Voorbeeld: ATT < 20

en: # Periods
nl_NL: #Perioden

en: Number of periods that the expression must be true before the elasticity is triggered
nl_NL: Aantal perioden dat de expressie waar moet zijn voordat elasticiteit wordt gestart

en: Duration, in seconds, of each period in '# Periods'
nl_NL: Tijdsduur, in seconden, voor iedere periode in '# Perioden'

en: Cooldown period duration after a scale operation, in seconds
nl_NL: Tijdsduur afkoelingsperiode na een schalingsoperatie, in seconden

en: Scheduled policies
nl_NL: Ingeroosterd beleid

en: Time format
nl_NL: Tijdformaat

en: Recurrence: Time for recurring adjustements. Time is specified with the Unix cron syntax
nl_NL: Herhaling: Tijd voor herhaalde aanpassingen. Tijd wordt gespecificeerd middels de Unix cron methodologie

en: Start time: Exact time for the adjustement
nl_NL: Starttijd: Exacte tijdstip van de aanpassing

en: Time expression
nl_NL: Tijd expressie

en: Time expression depends on the the time formar selected
nl_NL: Tijdsduur expressie is afhankelijk van de gespecificeerde tijdseenheid

en: The VM is ready
nl_NL: het VM is klaar

en: Waiting for the VM to be ready
nl_NL: Wachten totdat VM klaar is

en: Number of VMs to instantiate with this role
nl_NL: Aantal VMs die geïnstantieerd moet worden met deze rol

en: Force
nl_NL: Forceren

en: Force the new cardinality even if it is outside the limits
nl_NL: Forceer de nieuwe kardinaliteit zelfs als het buiten de grenzen ligt

en: Name for this template
nl_NL: Naam voor dit sjabloon

en: Description of the service
nl_NL: Beschrijving van de dienst

en: Network Configuration
nl_NL: Netwerkconfiguratie

en: Add another Network
nl_NL: Voeg nog een netwerk toe

en: Advanced Service Parameters
nl_NL: Geavanceerde dienst parameters

en: Straight strategy will instantiate each role in order: parents role will be deployed before their children. None strategy will instantiate the roles regardless of their relationships.
nl_NL: Rechtstreekse strategie zal iedere rol in volgorde instantieren: ouders rol zal uitgerold worden vóór hun kinderen. Geen strategie zal de rollen instantiëren onafhankelijk van hun type relatie.

en: Straight
nl_NL: Rechtstreeks

en: None
nl_NL: Geen

en: VM shutdown action: 'shutdown' or 'shutdown-hard'.
nl_NL: VM uitschakel actie: 'uitschakelen' of 'hard-uitschakelen'

en: Shutdown hard
nl_NL: Hard uitschakelen

en: Wait for VMs to report that they are READY
nl_NL: Wacht op VM's totdat ze rapporteren KLAAR te zijn

en: Before deploying any child roles, wait for all VMs of the parent roles to report via OneGate that they are READY=YES
nl_NL: Voordat subrollen kunnen worden uitgevoerd, wacht totdat alle VM's van de hoofdrol via OneGate gerapporteerd hebben dat ze READY=YES zijn.

en: Add another role
nl_NL: Voeg nog een rol toe

en: Role Name
nl_NL: Rol Naam

en: Name of the role
nl_NL: Naam van deze rol

en: VM template
nl_NL: VM sjabloon

en: Template associated to this role
nl_NL: Sjabloon geassocieerd met deze rol

en: Network Interfaces
nl_NL: Netwerkkaarten

en: Parent roles
nl_NL: Ouder rollen

en: Write the Service template here
nl_NL: Beschrijf hier het dienstensjabloon

en: Advanced Role Parameters
nl_NL: Geavanceerde rol parameters

en: VM shutdown action: 'shutdown' or 'shutdown-hard'. If it is not set, the one set for the Service will be used
nl_NL: VM uitschakel actie:'uitschakelen' of 'hard-uitschakelen'. Indien niet ingesteld, zal diegene voor de Dienst gebruikt worden

en: VM Template Content
nl_NL: Inhoud VM Sjabloon

en: This information will be merged with the original Virtual Machine template. Configuration attributes and network interfaces will be replaced by those provided by the user when the template is instantiated
nl_NL: Deze informatie zal samengevoegd worden met het originele Virtuele Machine sjabloon. Configuratie attributen en netwerkkaarten zullen worden vervangen door diegene die door de gebruiker gebruikt worden wanneer het sjabloon wordt  geïnstantieerd

en: Role Elasticity
nl_NL: Elasticiteits rol

en: Minimum number of VMs for elasticity adjustments
nl_NL: Minimale aantal VMs voor elasticiteit aanpassingen

en: Maximum number of VMs for elasticity adjustments
nl_NL: Maximale aantal VMs voor elasticiteit aanpassingen

en: Cooldown time after an elasticity operation (secs)
nl_NL: Afkoelingsperiode na een elasiticiteitsoperatie (seconden)

en: Optional parameter for PERCENTAGE_CHANGE adjustment type.
nl_NL: Optionele parameter voor PERCENTUELE_WIJZIGING aanpassingstype.

en:  If present, the policy will change the cardinality by at least the number of VMs set in this attribute.
nl_NL: Indien aanwezig, zal het beleid de kardinaliteit wijzigen met op zijn minst de hoeveelheid VM's ingesteld in dit attribuut.

en: Add another policy
nl_NL: Voeg een beleid toe

en: Service Name
nl_NL: Naam van de Dienst

en: Defaults to template name when emtpy. You can use the wildcard &#37;i. When creating several Services, &#37;i will be replaced with a different number starting from 0 in each of them
nl_NL: Indien leeg gelaten zal naam van sjabloon worden gebruikt.  Als joker kan &#37;i worden gebruikt. Indien meerdere diensten worden gecreëerd zal &#37;i vervangen worden door een nummer die begint vanaf 0 in ieder van hen

en: Number of instances
nl_NL: Aantal instanties

en: Number of Services that will be created using this template
nl_NL: Aantal diensten dat gecreëerd zullen op basis van dit sjabloon

en: Instantiate
nl_NL: Instantiëren

en: Service Template created
nl_NL: Dienst Sjabloon gecreeërd

en: ServiceTemplate updated correctly
nl_NL: Dienstsjabloon succesvol bijgewerkt

en: This will delete the selected templates
nl_NL: Dit zal de geselecteerde sjablonen verwijderen

en: OneFlow - Templates
nl_NL: OneFlow - Sjablonen

en: OneFlow - Template
nl_NL: OneFlow - Sjabloon

en: Create Service Template
nl_NL: Creeër Dienst Sjabloon

en: Update Service Template
nl_NL: Bijwerken Dienst Sjabloon

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Recurrence
nl_NL: Herhaling

en: Only word characters are allowed
nl_NL: Alleen tekst karakters zijn toegestaan

en: Role
nl_NL: Rol

en: One or more required fields are missing or malformed.
nl_NL: Eén of meerdere verplichte velden ontbreken of zijn incorrect.

en: Please specify name, cardinality and template for this role
nl_NL: Specificeer aub naam, kardinaliteit en sjabloon voor deze rol

en: RUNNING VMS
nl_NL: DRAAIENDE VM's

en: Create Virtual Machine
nl_NL: Maak virtuele machine aan

en: Virtual Machine Name
nl_NL: Virtuele Machine Naam

en: Select a Template
nl_NL: Selecteer een Sjabloon

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Create Service
nl_NL: Creëer dienst

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Memory (GBs)
nl_NL: Geheugen (GB's)

en: Create User
nl_NL: Creeër Gebruiker

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Repeat Password
nl_NL: Herhaal Wachtwoord

en: Add User
nl_NL: Voet gebruiker toe

en: Refresh
nl_NL: Verversen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Change Language
nl_NL: Aanpassen Taal

en: Update Language
nl_NL: Bijwerken Taal

en: Change Password
nl_NL: Verander Wachtwoord

en: New Password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord

en: Change view
nl_NL: Aanpassen weergave

en: Update view
nl_NL: Bijwerken weergave

en: Add SSH Key
nl_NL: Toevoegen SSH Sleutel

en: Update SSH Key
nl_NL: Bijwerken SSH Sleutel

en: Add a public SSH key to your account!
nl_NL: Voeg een publieke SSH sleutel to aan uw account!

en: You will be able to access your Virtual Machines without password
nl_NL: Het zal mogelijk zijn om toegang te krijgen tot de virtuele Machines zonder wachtwoord

en: Update your public SSH key!
nl_NL: Bijwerken van uw publieke SSH sleutel

en: Show List
nl_NL: Geef lijst weer

en: Saved Templates
nl_NL: Opgeslagen Sjablonen

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: NET DOWNLOAD SPEED
nl_NL: NETTO DOWNLOAD SNELHEID

en: NET UPLOAD SPEED
nl_NL: NETTO UPLOAD SNELHEID

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Change cardinality
nl_NL: Verander kardinaliteit

en: The cardinality for this role cannot be changed
nl_NL: De kardinaliteit voor deze rol kan niet worden gewijzigd

en: Change Capacity
nl_NL: Aanpassen Capaciteit

en: There are no instance_types available. Please contact your cloud administrator
nl_NL: Er zijn geen instance_types beschikbaar. Neem aub contact op met uw cloud beheerder

en: Select a Network
nl_NL: Selecteer een netwerk

en: Select a Network for this interface
nl_NL: Selecteer een netwerk voor deze interface

en: There are no networks available. Please contact your cloud administrator
nl_NL: Er zijn geen netwerken beschikbaar. Raadpleeg aub uw cloud beheerder

en: Add another Network Interface
nl_NL: Voeg nog een netwerk interface toe

en: There are no templates available
nl_NL: Er zijn geen sjablonen beschikbaar

en: There are no instance types available
nl_NL: Er zijn geen instantie typen beschikbaar

en: There are no networks available.
nl_NL: Er zijn geen netwerken beschikbaar.

en: The list of users is empty
nl_NL: De lijst van gebruikers is leeg

en: There are no Virtual Machines
nl_NL: Er zijn geen Virtuele Machines

en: There are no Services
nl_NL: Er zijn geen diensten

en: FAILED UNDEPLOYING
nl_NL: OPRUIMEN MISLUKT

en: FAILED SCALING
nl_NL: OPSCHALEN MISLUKT

en: UNKNOWN
nl_NL: ONBEKEND

en: HOLD
nl_NL: VASTHOUDEN

en: PROLOG
nl_NL: PROLOOG

en: MIGRATE
nl_NL: MIGREER

en: SAVING IMAGE
nl_NL: IMAGE WORDT OPGESLAGEN

en: FAILURE
nl_NL: FOUT

en: SAVE
nl_NL: OPSLAAN

en: EPILOG
nl_NL: EPILOOG

en: SHUTDOWN
nl_NL: UITSCHAKELEN

en: CLEANUP
nl_NL: OPRUIMEN

en: POWERING OFF
nl_NL: UITSCHAKELEN

en: STOPPED
nl_NL: GESTOPT

en: SUSPENDED
nl_NL: ONDERBROKEN

en: POWEROFF
nl_NL: UITGESCHAKELD

en: READY
nl_NL: KLAAR

en: DISABLED
nl_NL: UITGESCHAKELD

en: LOCKED
nl_NL: IN GEBRUIK

en: CLONE
nl_NL: KLOON

en: DELETE
nl_NL: VERWIJDEREN

en: DELETING
nl_NL: WORDT VERWIJDERD

en: This Virtual Machine will be saved in a new Template. Only the main disk will be preserved!
nl_NL: Deze Virtuele Machine zal opgeslagen worden als nieuwe Sjabloon. Alleen de hoofddisk zal behouden blijven!

en: You can then create a new Virtual Machine using this Template
nl_NL: Dan kan een nieuwe Virtuele Machine gemaakt worden met dit Sjabloon

en: Save Virtual Machine to Template
nl_NL: Sla Virtuele Machine op als Sjabloon

en: saved successfully
nl_NL: succesvol opgeslagen

en: Be careful, this action will inmediately destroy your Virtual Machine
nl_NL: Wees voorzichtig, deze actie zal onmiddelijk de Virtuele Machine verwijderen

en: All the information will be lost!
nl_NL: Alle informatie zal verloren gaan!

en: This action will power off this Virtual Machine. The Virtual Machine will remain in the poweroff state, and can be powered on later
nl_NL: Deze actie zal deze Virtuele Machine uitschakelen. De Virtuele Machine zal in de uitgeschakelde toestand blijven, en kan later weer aangezet worden

en: Power off
nl_NL: Uitschakelen

en: Power off the machine
nl_NL: Schakel de machine uit

en: Send the power off signal
nl_NL: Stuur het uitschakel signaal

en: This action will reboot this Virtual Machine.
nl_NL: Deze actie zal de Virtuele Machine rebooten

en: You can send the reboot signal to the Virtual Machine (this is equivalent to execute the reboot command form the console). If that doesn't effect your Virtual Machine, try to Reboot the machine (this is equivalent to pressing the reset button a physical computer).
nl_NL: Het reboot signaal kan naar de Virtuele Machine gestuurd worden (dit is equivalent aan het uitvoeren van het commando via de console). Als dit geen effect heeft op uw Virtuele Machine, probeer dan de machine te rebooten (dit is equivalent aan het indrukken van de reset knop van een fysieke computer).

en: Reboot the machine
nl_NL: Reboot de machine

en: Send the reboot signal
nl_NL: Stuur het reboot signaal

en: ALL
nl_NL: ALLE

en: There are no saved templates available
nl_NL: Er zijn geen opgeslagen sjablonen beschikbaar

en: Create a template by saving a running Virtual Machine
nl_NL: Creeër een sjabloon door een draaiende Virtual Machine op te slaan

en: Unshare
nl_NL: Stop delen

en: SHARED
nl_NL: GEDEELD

en: Share
nl_NL: Deel

en: Handle with care! This action will inmediately destroy the template
nl_NL: Wees voorzichtig! Deze actie zal onmiddelijk het sjabloon verwijderen

en: and the image associated.
nl_NL: en het betroffen image.

en: The template
nl_NL: Het sjabloon

en: and the image associated will be shared and all the users will be able to instantiate new VMs using this template.
nl_NL: en het betreffende image zal gedeeld worden, en alle gebruikers zullen in staat zijn om nieuwe VM's te instantiëren op basis van dit sjabloon.

en: and the image associated will be unshared and the users will not be able to instantiate new VMs using this template.
nl_NL: en het geassocieerde image zal niet langer gedeeld worden en de gebruikers zullen geen VM's kunnen instantieren op basis van dit sjabloon.

en: Change Cardinality
nl_NL: Verander kardinaliteit

en: Be careful, this action will inmediately destroy your Service
nl_NL: Wees voorzichtig, deze actie zal onmiddellijk de dienst verwijderen

en: Be careful, this action will inmediately shutdown your Service
nl_NL: Wees voorzichtig, deze actie zal direct de dienst uitzetten

en: Create a new Service
nl_NL: Creëer een nieuwe dienst

en: User Virtual Machines
nl_NL: Gebruiker Virtuele Machines

en: User Saved Templates
nl_NL: Opgeslagen Gebruiker Sjablonen

en: User Services
nl_NL: Gebruiker Diensten

en: User Accounting
nl_NL: Gebruiker Accounting

en: Be careful, this action will inmediately remove the User from OpenNebula
nl_NL: Wees voorzichtig, deze aktie zal direct de Gebruiker verwijderen van OpenNebula

en: Delete User
nl_NL: Verwijder Gebruiker

en: Update User Quota
nl_NL: Bijwerken Gebruiker Quota

en: You have to provide an SSH key
nl_NL: Er moet een SSH sleutel beschikbaar gesteld worden

en: You must select at least a template configuration
nl_NL: Er moet ten minste een sjabloon configuratie worden geselecteerd

en: You have not specified all the Custom Atrributes for this VM
nl_NL: Niet alle Speciale Attributen voor dit VM zijn gespecificeerd

en: You have not specified all the Networks for this Service
nl_NL: Nog niet alle Netwerken  voor deze dienst zijn gespecificeerd

en: You have not specified all the Custom Atrributes for this Service
nl_NL: Niet alle Aangepaste Attributen voor deze dienst zijn gespecificeerd

en: You have to provide a username and password
nl_NL: Geef een gebruikersnaam en wachtwoord

en: Prefix
nl_NL: Voorloop

en: Virtual Network
nl_NL: Virtueel netwerk

en: First IP address
nl_NL: Eerste IP-adres

en: Number of addresses in the range
nl_NL: Aantal adressen in deze reeks

en: Request created
nl_NL: Verzoek aangemaakt

en: Comment added correctly
nl_NL: Commentaar correct toegevoegd

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Community
nl_NL: Gemeenschap

en: Enterprise
nl_NL: Bedrijf

en: Request Information
nl_NL: Verkrijg Informatie

en: This request is awaiting your response
nl_NL: Dit verzoek is in afwachting op uw reactie

en: Add another disk
nl_NL: Voeg een andere disk toe

en: Add another nic
nl_NL: Voeg een andere netwerkkaart toe

en: Default model
nl_NL: Standaard model

en: Default value for all NICs. Hardware that will emulate the network interface. With Xen this is the type attribute of the vif.
nl_NL: Standaardwaarden voor alle netwerk kaarten.  Het type netwerkkaart dat de hardware zal emuleren. Voor Xen is dit het type attribuut van de vif.

en: Features
nl_NL: Funtionaliteiten

en: CPU architecture to virtualization
nl_NL: CPU architectuur voor virtualisatie

en: libvirt machine type, only for KVM
nl_NL: libvirt machine type, alleen voor KVM

en: Device to be mounted as root
nl_NL: Het apparaat dat als root gemount moet worden

en: Guest OS
nl_NL: Gast OS

en: Set the OS of the VM, only for VMware
nl_NL: Stel het OS van het VM in, alleen voor VMware

en: 1st Boot
nl_NL: Eerste Boot

en: 1st Boot device type
nl_NL: 1ste Boot apparaat type

en: NETWORK
nl_NL: NETWERK

en: 2nd Boot
nl_NL: Tweede Boot

en: 2nd Boot device type
nl_NL: Tweede Boot apparaat type

en: 3rd Boot
nl_NL: Derde Boot

en: 3rd Boot device type
nl_NL: Derde Boot apparaat type

en: Kernel cmd
nl_NL: Kernel commando

en: Arguments for the booting kernel
nl_NL: Argumenten voor de te booten kernel

en: Path to the bootloader executable
nl_NL: Pad naar de uitvoerbare bootloader

en: Registered Image
nl_NL: Geregistreerd Image

en: Remote PATH
nl_NL: Afgelegen PAD

en: Please select a Kernel from the list
nl_NL: Selecteer aub een Kernel uit de lijst

en: You selected the following Kernel:
nl_NL: De volgende Kernel is geselecteerd:

en: PATH
nl_NL: PAD

en: Path to the OS kernel to boot the image
nl_NL: Het pad naar de OS kernel om het image mee te booten

en: Registered Image
nl_NL: Geregistreerd Image

en: Please select a Ramdisk from the list
nl_NL: Selecteer aub een Ramdisk uit de lijst

en: You selected the following Ramdisk:
nl_NL: U heeft de volgende Ramdisk geselecteerd:

en: Path to the initrd image
nl_NL: Het pad naar het initrd image

en: Add support in the VM for Advanced Configuration and Power Interface (ACPI)
nl_NL: Voeg ondersteuning voor geavanceerde configuratie en vermogen koppeling (ACPI) toe aan het VM

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Add support in the VM for Physical Address Extension (PAE)
nl_NL: Voeg ondersteuning voor fysieke adres uitbreiding (PAE) toe aan het VM

en: Enables the advanced programmable IRQ management.
nl_NL: Schakelt het geavanceerde programmeerbare IRQ beheer in.

en: Add support in the VM for hyper-v features (HYPERV)
nl_NL: Voeg ondersteuning toe in het VM voor hyper-v functionaliteit (HYPERV)

en: Localtime
nl_NL: Lokale tijd

en: The guest clock will be synchronized to the host's configured timezone when booted.
nl_NL: De gast klok zal gesynchroniseerd worden met de op de host geconfigureerde tijdzone waneer deze wordt geboot.

en: Device model
nl_NL: Apparaat model

en: Used to change the IO emulator in Xen HVM. Only XEN.
nl_NL: Wordt gebruikt om de IO emulator in Xen HVM aan te passen. Alleen XEN.

en:  Adds a PCI Controller that provides bridge-to-bridge capability, only for VMware.
nl_NL: Voegt een PCI controller toe die "bridge-to-bridge" geschiktheid levert, alleen voor VMware

en: Graphics
nl_NL: Illustraties

en: Listen IP
nl_NL: Luister ipadres

en: IP to listen on
nl_NL: IP om op te luisteren

en: Port
nl_NL: Poort

en: Port for the VNC/SPICE server
nl_NL: Poort voor de VNC/SPICE server

en: Keymap
nl_NL: Toetsenbord layout

en: Keyboard configuration locale to use in the VNC/SPICE display
nl_NL: Toetsenbord localiseringsconfiguratie te gebruiken voor VNC/SPICE weergave

en: Password for the VNC/SPICE server
nl_NL: Wachtwoord voor de VNC/SPICE server

en: Inputs
nl_NL: Invoer

en: Mouse
nl_NL: Muis

en: Network & SSH
nl_NL: Netwerk & SSH

en: User Inputs
nl_NL: Gebruikerinvoer

en: Custom vars
nl_NL: Aangepaste variabelen

en:   Add SSH contextualization
nl_NL: Voeg SSH contextualisatie toe

en: Add an ssh public key to the context. If the Public Key textarea is empty then the user variable SSH_PUBLIC_KEY will be used.
nl_NL: Voeg een publieke ssh sleutel toe aan de context. Als het publieke sleutel gedeelte leeg is dan zal de variabele SSH_PUBLIC_KEY worden gebruikt.

en: Public Key
nl_NL: Publieke Sleutel

en:   Add Network contextualization
nl_NL: Voeg Netwerk contextualisatie toe

en: Add network contextualization parameters. For each NIC defined in the NETWORK section, ETH$i_IP, ETH$i_NETWORK... parameters will be included in the CONTEXT section and will be available in the Virtual Machine
nl_NL: Voeg netwerk contextualisatie parameters toe. Voor elke NIC gedefinieerd in de sectie NETWORK, ETH$i_IP, ETH$i_NETWORK.. zullen de parameters worden inbegrepen in de CONTEXT sectie en beschikbaar zijn in de Virtuele Machine

en:   Add OneGate token
nl_NL: Voeg een OneGate token toe

en: Add a file (token.txt) to the context contaning the token to push custom metrics to the VirtualMachine through OneGate
nl_NL: Voeg een bestand (token.txt) toe aan de context welke het token bevat om bepaalde meetwaarden van de Virtuele Machine naar OneGate te sturen

en: Please select files from the list
nl_NL: Kies aub bestanden uit de lijst

en: You selected the following files:
nl_NL: U selecteerde de volgende bestanden:

en: Raw String for the FILE_DS attribute of the VM template, representing files that will be included in the contextualization image. Each file must be stored in a FILE_DS Datastore and must be of type CONTEXT
nl_NL: Ruwe string voor het FILE_DS attribuut van de VM sjabloon, welke bestanden representeert die inbegrepen zullen worden in het contextualisatie image. Elk bestand moet opgeslagen worden in een FILE_DS Dataopslagplaats en moet van het type CONTEXT zijn

en: If the VM uses the OpenNebula contextualization package the init.sh file is executed by default. When the init script added is not called init.sh or more than one init script is added, this list contains the scripts to run and the order. Ex. “init.sh users.sh mysql.sh”
nl_NL: Als het VM gebruik maakt van het OpenNebula contextualisatie pakket dan wordt het init.sh bestand standaard uitgevoerd. Als het toegevoegde init script niet init.sh heet of meer dan een init script wordt toegevoegd, zal deze lijst de lijst van uit te voeren scripts bevatten en de volgorde. B.v. "init.sh users.sh mysql.sh"

en: KEY
nl_NL: SLEUTEL

en: VALUE
nl_NL: WAARDE

en: Add another attribute
nl_NL: Voeg nog een attribuut toe

en: Placement
nl_NL: Plaatsing

en: Policy
nl_NL: Beleid

en: Host Requirements
nl_NL: Host vereisten

en: Select Hosts
nl_NL: Selecteer Hosts

en: Select Clusters
nl_NL: Selecteer Clusters

en: Please select one or more hosts from the list
nl_NL: Kies aub een or meerdere hosts uit de lijst

en: You selected the following hosts:
nl_NL: De volgende hosts zijn door u geselecteerd

en: Please select one or more clusters from the list
nl_NL: Selecteer aub een of meerdere clusters uit de lijst

en: You selected the following clusters:
nl_NL: De volgende clusters zijn geselecteerd:

en: Boolean expression that rules out provisioning hosts from list of machines suitable to run this VM
nl_NL: Een regel die waar of niet waar kan zijn bedoeld om hosts te verwijderen van de lijst met geschikte kandidaten voor het draaien van dit VM

en: Datastore Requirements
nl_NL: Dataopslagplaats vereisten

en: Boolean expression that rules out entries from the pool of datastores suitable to run this VM.
nl_NL: Een regel die waar of niet waar kan zijn bedoeld om dataopslagplaatsen te filteren van de lijst met geschikte kandidaten voor het draaien van dit VM

en: Host Rank
nl_NL: Host Rangorde

en: Packing
nl_NL: Samenpakken

en: Pack the VMs in the cluster nodes to reduce VM fragmentation
nl_NL: Voegt de VMs van de cluster nodes samen om VM fragmentatie te beperken.

en: Stripping
nl_NL: Verspreiden

en: Spread the VMs in the cluster nodes
nl_NL: Verspreid de VM's onder de cluster nodes

en: Load-aware
nl_NL: Belasting-bewust

en: Maximize the resources available to VMs in a node
nl_NL: Limiteer de beschikbare hoeveelheid systeembronnen aan VM's in een node

en: This field sets which attribute will be used to sort the suitable hosts for this VM
nl_NL: Dit veld bepaald welk attribuut gebruikt zal worden om geschikte hosts voor dit VM te sorteren

en: Datastore Rank
nl_NL: Dataopslagplaats Rangorde

en: Tries to optimize storage usage by selecting the DS with less free space
nl_NL: Probeert opslag efficiënt te gebruiken door DS te gebruiken met minste vrije ruimte

en: Striping. Tries to optimize I/O by distributing the VMs across datastores.
nl_NL: Spreiding. Probeert I/O te optimaliseren door VMs te verdelen tussen de dataopslagplaatsen.

en: This field sets which attribute will be used to sort the suitable datastores for this VM
nl_NL: Dit veld bepaald welk attribuut gebruikt zal worden om geschikte dataopslagplaatsen voor dit VM te sorteren

en: RAW data
nl_NL: RUWE data

en: Raw data to be passed directly to the hypervisor
nl_NL: Ruwe data die direct doorgegeven wordt aan de hypervisor

en: Raw data to be added directly to the .vmx file.
nl_NL: Ruwe data die wordt toegevoegd aan het .vmx bestand.

en: Custom Tags
nl_NL: Aangepaste Labels

en: The ID of the kernel with which to launch the instance.
nl_NL: Het ID van de kernel welke gebruikt moet worden voor het starten van deze instantie.

en: Availability Zone
nl_NL: Beschikbaarheidszone

en: The Availability Zone in which to run the instance.
nl_NL: De bereikbaarheidszone waarin de instantie gestart moet worden.

en: Block Device Mapping
nl_NL: Block apparaat koppeling

en: Unique, case-sensitive identifier you provide to ensure idempotency of the request.
nl_NL: Unieke, hoofdletter gevoelige identificatie die je opgeeft om het verzoek idempotent te maken.

en: EBS Optimized
nl_NL: EBS geoptimaliseerd

en: Elastic IP
nl_NL: Elastisch IP

en: EC2 Elastic IP address to assign to the instance. This parameter is passed to the command ec2-associate-address -i i-0041230 elasticip.
nl_NL: EC2 elastisch IP-adres om toe te wijzen aan e instantie. Deze parameter wordt doorgegeven aan het  commando ec2-associate-address -i i-0041230 elastisch IP.

en: Defines which OpenNebula host will use this template
nl_NL: Beschrijft welke OpenNebula host dit sjabloon zal gebruiken

en: Instance Type
nl_NL: Instantie Type

en: Specifies the instance type.
nl_NL: Specificeer het instantie type.

en: Keypair
nl_NL: Sleutelpaar

en: The name of the key pair, later will be used to execute commands like ssh -i id_keypair or scp -i id_keypair
nl_NL: De naam van dit sleutelpaar, die later gebruikt zal worden om commando's zoals  ssh -i id_sleutelpaar of scp -i d_sleutelpaar mee uit te voeren

en: License Pool
nl_NL: Licentie Pool

en: Name of the license pool.
nl_NL: Naam van de licentie pool.

en: Placement Group
nl_NL: Plaatsingsgroep

en: Name of the placement group.
nl_NL: Naam van de plaatsingsgroep

en: Private IP
nl_NL: Privaat IP

en: If you’re using Amazon Virtual Private Cloud, you can optionally use this parameter to assign the instance a specific available IP address from the subnet.
nl_NL: Als gebruik wordt gemaakt van Amazon Virtual Private Cloud, kan optioneel deze parameter gebruikt worden om deze instantie een specifiek beschikbaar ipadres uit dat subnet te geven.

en: The ID of the RAM disk to select.
nl_NL: Het ID van de te selecteren RAMdisk

en: Key and optional value of the tag, separated by an equals sign ( = ).You can specify more than one tag (comma separated).
nl_NL: Sleutel en optionele waarde voor het label, gescheiden door een gelijkteken( = ). Er kunnen meerdere labels gespecificeerd worden (komma gescheiden).

en: The tenancy of the instance you want to launch.
nl_NL: De entiteit waarvoor deze instantie moet worden gestart.

en: User Data
nl_NL: Gebruiker Data

en: Specifies Base64-encoded MIME user data to be made available to the instance(s) in this reservation.
nl_NL: Specificeert Base64-gecodeerde MIME gebruikersdata die beschikbaar gemaakt moet worden aan de instantie (s) in deze reservering.

en: A global identifier for the template to be used to provision the computing instance
nl_NL: Een globale identificatie voor het v sjabloon dat gebruikt zal worden voor de instantie

en: Specifies which datacenter the instance is to be provisioned in
nl_NL: Specificeer in welk datacenter deze instance uitgerold moet worden

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Hourly Billing
nl_NL: Afrekening per uur

en: Specifies the billing type for the instance . When true the computing instance will be billed on hourly usage, otherwise it will be billed on a monthly basis
nl_NL: Specificeert het afrekenmodel voor deze instantie. Indien gespecificeerd zal deze instantie afgerekend worden op uurlijks gebruik, anders zal op maandbasis afgerekend worden

en: Specifies the capacity of the VM in terms of CPU and memory. If both STARTCPUS and MAXMEMORY are used, then this parameter is disregarded
nl_NL: Specificeer de capaciteit van het VM in termen van CPU en geheugen. indien zowel STARTCPU's en MAXGEHEUGEN gebruikt worden, dan zal deze parameter genegeerd worden

en: Local Disk
nl_NL: Lokale schijf

en: Name of the placement group. When true the disks for the computing instance will be provisioned on the host which it runs, otherwise SAN disks will be provisioned
nl_NL: Naam van de plaatsingsgroep. Indien waar zullen de disks van de instantie uitgerold worden op de host waar deze op draait, anders zullen SAN disks uitgerold worden

en: Max Memory
nl_NL: Maximaal Geheugen

en: The amount of memory to allocate in megabytes
nl_NL: De hoeveelheid geheugen om toe te wijzen in megabytes

en: Network Components Max Speed
nl_NL: Maximale Snelheid Netwerkcomponenten

en: Specifies the connection speed for the instance's network components
nl_NL: Specificeert de verbindingssnelheid voor de netwerkcomponenten van de instantie

en: Operating System
nl_NL: Besturingssysteem

en: An identifier for the operating system to provision the computing instance with. A non exhaustive list of identifiers can be found here
nl_NL: Een identificatie voor het besturingssysteem  voor het uitrollen van de instantie. Een  niet-uitputtende lijst van identificators kan hier worden gevonden

en: Specifies the uri location of the script to be downloaded and run after installation is complete
nl_NL: Specificeert de URI locatie van het script dat gedownload en uitgevoerd wordt nadat de installatie voltooid is

en: Private Netwrok Only
nl_NL: Alleen  privaat Netwerk

en: Primary Network VLAN
nl_NL: Primair Netwerk VLAN

en: Specifies the network vlan which is to be used for the frontend interface of the computing instance
nl_NL: Specificeer het netwerk  VLAN welke gebruikt moet worden voor de netwerkkaart aan de voorkant  van de instantie

en: Primary Backed Network VLAN
nl_NL: Primair ondersteund Netwerk VLAN

en: Specifies the network vlan which is to be used for the backend interface of the computing instance
nl_NL: Specificeer het netwerk VLAN welke gebruikt moet worden voor de netwerkkaart aan de achterkant van de instantie

en: SSH Keys
nl_NL: SSH Sleutels

en: SSH keys to install on the computing instance upon provisioning
nl_NL: SSH sleutels die geïnstalleerd worden op de instantie tijdens het uitrollen

en: The number of CPU cores to allocate to the VM
nl_NL: Het aantal CPU kernen toe te wijzen aan het VM

en: Arbitrary data to be made available to the computing instance
nl_NL: Arbitraire data die beschikbaar gemaakt moet worden voor de instantie

en: Availability Set
nl_NL: Beschikbaarheid set

en: Name of the availability set to which this VM will belong
nl_NL: Naam van de beschikbaarheidsset waaraan dit VM zal toebehoren

en: Specifies the base OS of the VM.
nl_NL: Specificeerd  het OS van het VM

en: Specifies the capacity of the VM in terms of CPU and memory
nl_NL: Specificeer de capaciteit van de VM in termen van CPU en geheugen

en: Location
nl_NL: Locatie

en: SSH Port
nl_NL: SSH Poort

en: Port where the VMs ssh server will listen on
nl_NL: Poort waar de ssh server van het VM op zal luisteren

en: Storage Account
nl_NL: Opslag account

en: Specify the storage account where this VM will belong
nl_NL: Specificeer aan welk opslagaccount dit VM zal toebehoren

en: Name of the particular Subnet where this VM will be connected to
nl_NL: Naam van het specifieke subnet waar dit VM mee verbonden zal worden

en: TCP Endpoints
nl_NL: TCP Eindpunten

en: Comma-separated list of TCP ports to be accesible from the public internet to this VM
nl_NL: Komma gescheiden lijst van TCP poorten die benaderbaar moeten zijn vanaf het publieke Internet voor dit VM

en: Virtual Network Name
nl_NL: Virtuele Netwerk Naam

en: Name of the virtual network to which this VM will be connected
nl_NL: Naam van het Virtuele Netwerk waar dit VM aan zal worden verbonden

en: VM User
nl_NL: VM Gebruiker

en: VM Password
nl_NL: VM Wachtwoord

en: Password for VM_USER
nl_NL: Wachtwoord voor VM_GEBRUIKER

en: Comma-separated list of possible protocols to access this Windows VM
nl_NL: Komma gescheiden lijst van mogelijke protocollen om toegang te krijgen tot dit Windows VM

en: Write the Virtual Machine template here
nl_NL: Schrijf de Virtuele Machine sjabloon hier weg

en: Instantiate VM Template
nl_NL: Instantieer VM sjabloon

en: VM Name
nl_NL: VM-naam

en: Defaults to template name when emtpy. You can use the wildcard &#37;i. When creating several VMs, &#37;i will be replaced with a different number starting from 0 in each of them
nl_NL: Valt terug naar sjabloonnaam indien leeg. Het jokerteken kan gebruikt worden &#37;i. Wanneer diverse VMs gecreeërd worden zal,  &#37;i vervangen worden door een nummer beginnend vanaf 0 in ieder van hen

en: Number of Virtual Machines that will be created using this template
nl_NL: Aantal Virtuele Machines dat gecreeërd zal worden middels dit sjabloon

en: Sets the new VM to hold state, instead of pending. The scheduler will not deploy VMs in this state. It can be released later, or deployed manually.
nl_NL: Zet het nieuwe VM in de "wacht" staat, in plaats van "in afwachting". De planner zal VM's in deze staat niet plaatsen. Deze kunnen later worden vrijgegeven, of handmatig geplaatst worden.

en: Template created
nl_NL: Sjabloon gecreeërd

en: Template updated correctly
nl_NL: Template succesvol bijgewerkt

en: Template renamed correctly
nl_NL: Sjabloon correct hernoemd

en: Please select only one template in the table
nl_NL: Selecteer aub maar één sjabloon in de tabel

en: Template information
nl_NL: Informatie over template

en: Create Template
nl_NL: creëer Sjabloon

en: Update Template
nl_NL: Bijwerken Sjabloon

en: Name that the VM will get for description purposes.
nl_NL: Naam dat het VM zal krijgen voor bescrhrijvingsdoeleinden.

en: Description of the template
nl_NL: Omschrijving van het sjabloon

en: Logo for the template.
nl_NL: Logo voor het sjabloon.

en: Amount of RAM required for the VM, in Megabytes.
nl_NL: Hoeveelheid RAM nodig voor VM, in Megabytes

en: Percentage of CPU divided by 100 required for the Virtual Machine. Half a processor is written 0.5.
nl_NL: Percentage van een CPU, gedeeld door 100, benodigd voor de virtuele machine. Een halve processor wordt geschreven als 0.5

en: Number of virtual cpus. This value is optional, the default hypervisor behavior is used, usually one virtual CPU.
nl_NL: Aantal virtuele CPU's. Dit is een optionele waarde, de standaard instelling voor de hypervisor zal worden gebruikt, normaliter één virtuele CPU.

en: Volatile Disk
nl_NL: Niet persistente Disk

en: Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde Opties

en: Image ID to be used in the Virtual Image disk.
nl_NL: Image ID dat gebruikt moet worden in de Virtuele Image disk.

en: Name of the image to be used in the Virtual Image disk.
nl_NL: Naam van het  image dat gebruikt moet in de Virtuele Image disk.

en: Identifier of the user owner of the image to reduce ambiguity.
nl_NL: ID van de de eigenaar van het image om dubbelzinnigheid te voorkomen.

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Name of the user owner of the image to reduce ambiguity.
nl_NL: Naam van de eigenaar van het image om dubbelzinnigheid te voorkomen.

en: Device to map image disk. If set, it will overwrite the default device mapping
nl_NL: Apparaat voor te koppelen image disk. Indien ingesteld, zal het de standaard apparaat koppeling overschrijven

en: Xen: Optional
nl_NL: Xen: Optioneel

en: KVM: Optional
nl_NL: KVM: Optioneel

en: VMWare: Optional
nl_NL: VMWare: Optioneel

en: Specific image mapping driver
nl_NL: Specifiek image koppelings driver

en: Xen: Optional (tap:aio:, file:)
nl_NL: Xen: Optioneel (tap:aio, file:)

en: KVM: Optional (raw, qcow2)
nl_NL: KVM: Optioneel (raw, qcow2)

en: VMWare: Not supported
nl_NL: VMWare: Niet ondersteund

en: Device Prefix
nl_NL: Apparaat Voorloop

en: Prefix for the emulated device this image will be mounted at. For instance, “hd”, “sd”, or “vd” for KVM virtio. If omitted, the dev_prefix attribute of the Image will be used
nl_NL: Voorloop voor het te emuleren apparaat aan welk dit image gekoppeld zal worden. Bijvoorbeeld, "hd", "sd", of "vd" voor KVM virtio. Indien weggelaten zal de dev_prefix attribuut van het image worden gebruikt

en: Read Only
nl_NL: Alleen Lezen

en: Set how the image is exposed by the hypervisor
nl_NL: Stel in hoe het image blootgesteld zal worden door de hypervisor

en: Selects the cache mechanism for the disk.
nl_NL: Selecteerd het cache mechanisme voor de disk.

en: default
nl_NL: standaard

en: none
nl_NL: geen

en: unsafe
nl_NL: onveilig

en: Set IO policy.
nl_NL: Stel IO beleid in.

en: native
nl_NL: natuurlijk

en: Size of the new disk
nl_NL: Grootte van de nieuwe disk

en: Swap
nl_NL: Wisselen

en: Filesystem type for the fs images
nl_NL: Type bestandssysteem voor de fs afbeeldingen

en: Identifier of the virtual network from which to lease an IP and MAC address to this Virtual Machine network interface.
nl_NL: ID van het virtuele netwerk waarvan een IP Lease en een MAC adres verkregen moet worden voor de netwerk interface van deze Virtuele Machine

en: Name of the virtual network from which to lease an IP and MAC address to this Virtual Machine network interface.
nl_NL: Naam van het virtuele netwerk waarvan een IP Lease en een MAC adres verkregen moet worden voor de netwerk interface van deze Virtuele Machine

en: Identifier of the user owner of the virtual network from which to lease an IP and MAC address to this Virtual Machine network interface.
nl_NL: ID van de eigenaar van dit virtuele netwerk  waarvan een IP Lease en een MAC adres verkregen moet worden voor de netwerk interface van deze Virtuele Machine

en: Name of the user owner of the virtual network from which to lease an IP and MAC address to this Virtual Machine network interface.
nl_NL: Naam van de eigenaar van dit virtuele netwerk waarvan een IP Lease en een MAC adres verkregen moet worden voor de netwerk interface van deze Virtuele Machine

en: Request an specific IP from the Network
nl_NL: Verzoek een specifiek IP van het netwerk

en: Hardware that will emulate this network interface. With Xen this is the type attribute of the vif.
nl_NL: Hardware dat deze netwerkinterface zal emuleren. Met Xen is dit het attribuutstype van de vif.

en: Whitelist
nl_NL: Witte lijst

en: Blacklist
nl_NL: Zwarte lijst

en: PORTS
nl_NL: POORTEN

en: A list of ports separated by commas or a ranges separated by semicolons, e.g.: 22,80,5900:6000
nl_NL: Een lijst van poorten gescheiden door komma's of een reeks gescheiden door dubbele punten, b.v. 22,80,5900:6000

en: Drop
nl_NL: Verwijder

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Input/Output
nl_NL: Invoer/Uitvoer

en: Scheduling
nl_NL: planning

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: Other
nl_NL: Overige

en: text
nl_NL: Tekst

en: password
nl_NL: wachtwoord

en: Provider
nl_NL: Leverancier

en: Hybrid Cloud
nl_NL: Hybride Cloud

en:  does not exists any more
nl_NL: Bestaat niet meer

en: The image you specified cannot be selected in the table
nl_NL: Het image dat gespecificeerd is kan niet worden geselecteerd in de tabel

en: Clone Template
nl_NL: Kloon Sjabloon

en: Several templates are selected, please choose prefix to name the new copies
nl_NL: Diverse sjablonen zijn geselecteerd, kies a.u.b. een voorloop voor de nieuwe kopieën

en: Core
nl_NL: Bron

en: Public
nl_NL: Publiek

en: Authentication
nl_NL: Authenticatie

en: Change authentication
nl_NL: Wijzig authenticatie

en: User created
nl_NL: Gebruiker gecreeërd

en: Auth
nl_NL: Authenticatie

en: This will change the main group of the selected users. Select the new group
nl_NL: Dit zal de primaire groep wijzigen van de geselecteerde gebruikers. Selecteer de nieuwe groep

en: Add to group
nl_NL: Voeg toe aan groep

en: This will add the user to a secondary group. Select the new group
nl_NL: Dit zal de gebruiker toevoegen aan de secondaire groep. Selecteer de nieuwe groep

en: Remove from group
nl_NL: Verwijder uit groep

en: This will remove the user from a secondary group. Select the group
nl_NL: Dit zal de gebruiker uit de secondaire group verwijderen. Selecteer de groep

en: Historical usages
nl_NL: Historisch gebruik

en: Hidden User Data
nl_NL: Verborgen Gebruiker Data

en: Authentication driver
nl_NL: Authenticatie driver

en: Fill in a new auth driver
nl_NL: Vul een nieuwe authenticatie driver in

en: Resources
nl_NL: Bronnen

en: SHUTDOWN_POWEROFF
nl_NL: UITSCHAKELEN_SPANNINGSLOOS

en: CANCEL
nl_NL: ANNULEREN

en: SHUTDOWN_UNDEPLOY
nl_NL: UITSCHAKELN_OPRUIMEN

en: Step 1: Specify a name and the number of instances
nl_NL: Stap 1: Specificeer de naam en het aantal instanties

en: Step 2: Select a template
nl_NL: Stap 2: Selecteer een sjabloon

en: Step 3: Fill the required inputs
nl_NL: Stap 3: Vul de vereiste invoervelden in

en: Deploy Virtual Machine
nl_NL: Rol Virtuele Machine uit

en: Select a Host
nl_NL: Selecteer een Host

en: Enforce
nl_NL: Dwing af

en: If it is set to true, the host capacity will be checked. This will only affect oneadmin requests, regular users resize requests will always be enforced
nl_NL: Indien ingesteld, zal de host capactiteit worden gecontroleerd. Dit heeft allen invloed op verzoeken van oneadmin, wijzigingsverzoeken van reguliere gebruikers worden altijd afgedwongen

en: Select a datastore
nl_NL: Selecteer een dataopslagplaats

en: Deploy
nl_NL: Uitrollen

en: Migrate Virtual Machine
nl_NL: Migreer Virtuele Machine

en: Migrate
nl_NL: Migreren

en: VirtualMachine renamed correctly
nl_NL: Virtuele Machine correct hernoemd

en: VirtualMachine updated correctly
nl_NL: Virtuele Machine is correct bijgewerkt

en: This will deploy the selected VMs on the chosen host
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VM's uitrollen op de geselecteerde host

en: This will migrate the selected VMs to the chosen host
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VM's migreren naar de geselecteerde host

en: This will live-migrate the selected VMs to the chosen host
nl_NL: Dit zal de geselecteerde VM's live-migreren naar de geselecteerde host

en: success
nl_NL: succes

en: failure
nl_NL: mislukt

en: Recovers a stuck VM that is waiting for a driver operation.                 The recovery may be done by failing or succeeding the pending operation.                 YOU NEED TO MANUALLY CHECK THE VM STATUS ON THE HOST, to decide if the operation                 was successful or not.
nl_NL: Herstelt een vastzittend VM dat wacht op een succesvolle driver operatieHet herstel kan plaatsvinden door mislukken of succes aan te geven van de hangende operatie, JE MOET HANDMATIG DE STATUS CONTROLEREN VAN HET VM OP DE HOST, om te controleren of de operatie succesvol was of niet

en: REAL CPU USAGE
nl_NL: ECHT CPU GEBRUIK

en: REAL MEMORY USAGE
nl_NL: ECHT GEHEUGEN GEBRUIK

en: Action
nl_NL: Actie

en: Reason
nl_NL: Reden

en: Chg time
nl_NL: Wijzig tijd

en: Total time
nl_NL: Totale tijd

en: Prolog time
nl_NL: Inititialisatietijd

en: No data available in table
nl_NL: Geen data beschikbaar in tabel

en: Sched Message
nl_NL: Gepland Bericht

en: Placement - Host
nl_NL: Plaatsing - Host

en: Requirements
nl_NL: Benodigdheden

en: Rank
nl_NL: ordenen

en: Placement - Datastore
nl_NL: Plaatsing - Dataopslagplaats

en: DS Requirements
nl_NL: DS Benodigdheden

en: DS Rank
nl_NL: DS Rangorde

en: LCM State
nl_NL: LCM-status

en: Deploy ID
nl_NL: Uitrol ID

en: Actions
nl_NL: Acties

en: ACTION
nl_NL: ACTIE

en: TIME
nl_NL: TIJD

en: MESSAGE
nl_NL: BERICHT

en: Add action
nl_NL: Voeg actie toe

en: shutdown
nl_NL: Schakel uit

en: shutdown-hard
nl_NL: Hard uitzetten

en: hold
nl_NL: vasthouden

en: release
nl_NL: Release

en: suspend
nl_NL: pauzeer

en: resume
nl_NL: hervatten

en: boot
nl_NL: booten

en: delete
nl_NL: verwijderen

en: delete-recreate
nl_NL: verwijder-opnieuw-creeëren

en: reboot
nl_NL: herstart

en: reboot-hard
nl_NL: herstart-hard

en: poweroff
nl_NL: uitschakelen

en: poweroff-hard
nl_NL: uitschakelen-hard

en: undeploy
nl_NL: opruimen

en: undeploy-hard
nl_NL: geforceerd opruimen

en: snapshot-create
nl_NL: snapshot-creeëren

en: No actions to show
nl_NL: Geen acties om weer te geven

en: Date Time Picker
nl_NL: Datum Tijd Kiezer

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Image / Format-Size
nl_NL: Image / Formaat-Grootte

en: Save as
nl_NL: Opslaan als

en: Attach disk
nl_NL: Aankoppelen disk

en: No disks to show
nl_NL: Geen disken om weer te geven

en: in progress
nl_NL: in behandeling

en: deferred snapshot in progress
nl_NL: Uitgestelde snapshot in behandeling

en: hot snapshot in progress
nl_NL: heet snapshot bezig

en: attach/detach in progress
nl_NL: aankoppelen/afkoppelen bezig

en: Detach
nl_NL: Ontkoppelen

en: YES
nl_NL: JA

en: Virtual Machine ID
nl_NL: Virtuele Machine ID

en: Image name
nl_NL: Image naam

en: Sets the specified VM disk to be saved in a new Image.
nl_NL: Stelt in welke gespecificeerde VM disk opgeslagen moet worden in een nieuw Image.

en: Deferred: The Image is created immediately, but the contents are saved only if the VM is shut down gracefully (i.e., using Shutdown; not Delete)
nl_NL: Uitgesteld: Het Image is succesvol gecreeërd, maar de inhoud wordt alleen opgeslagenals het VM netjes wordt uitgezet (dus: Afsluiten; niet Verwijderen)

en: Hot: The Image will be saved immediately.
nl_NL: Heet: Het Image wordt direct opgeslagen

en: Deferred
nl_NL: Uitgesteld

en: Hot
nl_NL: Heet

en: Take snapshot
nl_NL: Neem snapshot

en: Please provide a name for the new image
nl_NL: Geef a.u.b. een naam voor het nieuwe image

en: Attach new disk
nl_NL: Koppel nieuwe disk

en: Attach
nl_NL: Koppelen

en: Attach nic
nl_NL: Koppel netwerkkaart

en: Attach new nic
nl_NL: Koppel nieuwe netwerkkaart

en: Resize
nl_NL: Grootte wijzigen

en: Resize VM capacity
nl_NL: Wijzig VM capaciteit

en: Timestamp
nl_NL: Tijdsstempel

en: No snapshots to show
nl_NL: Geen snapshots om weer te geven

en: Revert
nl_NL: Terugdraaien

en: Snapshot name
nl_NL: Snapshot naam

en: You have not selected a template
nl_NL: U hebt geen template geselecteerd

en: You have not selected a host
nl_NL: Er is geen host geselecteerd

en: is currently running on Host
nl_NL: draait momenteel op Host

en: VNC connection
nl_NL: VNC-connectie

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Open in a new window
nl_NL: Open in een nieuw scherm

en: Canvas not supported.
nl_NL: Canvas is niet ondersteund

en: VNC Connection in progress
nl_NL: VNC verbinding in behandeling

en: Addresses
nl_NL: Adressen

en: Name that the Virtual Network will get for description purposes.
nl_NL: Naam dat het Virtuele Netwerk zal krijgen ter omschrijving.

en: Description of the Virtual Network
nl_NL: Omschrijving van het Virtuele Netwerk

en: Bridge
nl_NL: Brug

en: Name of the physical bridge in the physical host where the VM should connect its network interface
nl_NL: Naam van de fysieke bridge in de fysieke host waar het VM zijn netwerkkaart mee zou moeten verbinden

en: Network model
nl_NL: Netwerkmodel

en: 802.1Q: restrict network access through VLAN tagging, which also requires support from the hardware switches.
nl_NL: 802.1Q: beperkt netwerk toegang door middel van VLAN tagging, welke ondersteund dient te worden door de fysieke hardware switches.

en: ebtables: restrict network access through Ebtables rules. No special hardware configuration required.
nl_NL: ebtables: beperk netwerk toegang door middel van Ebtables regels. Geen speciale hardware configuratie benodigd.

en: Open vSwitch: restrict network access with Open vSwitch Virtual Switch.
nl_NL: Open vSwitch: beperk netwerk toegang met Open vSwitch Virtuele Switch.

en: VMware: uses the VMware networking infrastructure to provide an isolated and 802.1Q compatible network for VMs launched with the VMware hypervisor.
nl_NL: VMware: gebruikt de VMware netwerk infrastructuur om een geïsoleerd 802.1Q compatible netwerk te leveren voor VMs gestart met de VMware hypervisor.

en: Whether or not to isolate this virtual network using the Virtual Network Manager drivers
nl_NL: Wel of niet dit virtuele netwerk isoleren dit gebruik te maken van de Virtuele Netwerk Manager drivers

en: Optional: Set a specific VLAN id
nl_NL: Optioneel: Stel een specifiek VLAN ID in

en: Physical device
nl_NL: Fysiek apparaat

en: Name of the physical network device that will be attached to the bridge
nl_NL: Naam van het fysieke netwerk apparaat dat aan de bridge wordt gekoppeld

en: Add another Address Range
nl_NL: Voeg nog een AdresReeks toe

en: Network address
nl_NL: Netwerkadres

en: Base network address. For example, 192.168.1.0
nl_NL: Het netwerkadres. Bijvoorbeeld, 192.168.1.0

en: Network mask
nl_NL: Netwerkmasker

en: Network mask. For example, 255.255.255.0
nl_NL: Network mask. Bijvoorbeeld, 255.255.255.0

en: Router for this network. Leave empty if the network is not routable
nl_NL: Router voor dit netwerk. Laat leeg als dit netwerk niet routeerbaar moet zijn

en: IPv6 Router for this network
nl_NL: IPv6 Router voor dit netwerk

en: Write the Virtual Network template here
nl_NL: Schrijf hier uw Virtuele Netwerk sjabloon

en: Virtual Network created
nl_NL: Virtueel Netwerk gecreeërd

en: Virtual network information
nl_NL: Informatie over virtueel netwerk

en: Address Range management
nl_NL: Adres reeks beheer

en: Lease management
nl_NL: Leasebeheer

en: Reservation
nl_NL: Reservering

en: Create Virtual Network
nl_NL: Creeër virtueel netwerk

en: Reservation parent
nl_NL: Bovenliggende Reservering

en: This Network is already a reservation
nl_NL: Dit netwerk is al gereserveerd

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Address Range
nl_NL: AdresReeks

en: Select an Address Range to see more information
nl_NL: Selecteer een AdresReeks  om meer informatie te zien

en: Used leases
nl_NL: In gebruik zijnde leases

en: Reservation parent AR
nl_NL: Bovenliggende AR reservering

en: Hold IP
nl_NL: IP vasthouden

en: VM:
nl_NL: VM

en: First MAC address
nl_NL: Eerste MAC adres

en: IPv6 global address prefix to create leases
nl_NL: IPv6 global address prefix om leases te maken

en: IPv6 unique local address (ULA) prefix to create leases
nl_NL: IPv6 unique local address (ULA) prefix ten behoeve van leases

en: The Adress Range was not found
nl_NL: De AdresReeks werd niet gevonden

en: New Address Range
nl_NL: Nieuwe AdresReeks

en: One or more required fields are missing.
nl_NL: Eén of meer verplichte velden ontbreken.

en: Edit Address Range
nl_NL: Bewerk Adres Reeks

en: Reservation from Virtual Network
nl_NL: Reservering van Virtueel Netwerk

en: Number of addresses
nl_NL: Aantal addressen

en: Add to a new Virtual Network
nl_NL: Voeg toe aan een nieuw Virtueel Netwerk

en: Add to an existing Reservation
nl_NL: Voeg toe aan een bestaande Reservering

en: You can select the addresses from an specific Address Range
nl_NL: De adressen kunnen geselecteerd worden van en specifieke Adres Reeks

en: First address
nl_NL: Eerste adres

en: IPv4 or MAC
nl_NL: IPv4 of MAC

en: Please select an Address Range from the list
nl_NL: Selecteer alstublieft een AdresReeks van de lijst

en: You selected the following Address Range:
nl_NL: De volgende AdresReeks is geselecteerd:

en: Virtual Resources
nl_NL: Virtuele Systeembronnen

en: Create zone
nl_NL: Creeër zone

en: Create Zone
nl_NL: Creeër Zone

en: Zone Name
nl_NL: Zone naam

en: Endpoint
nl_NL: Eindpunt

en: Zone updated correctly
nl_NL: Zone correct bijgewerkt

en: Zone renamed correctly
nl_NL: Zone correct hernoemd

en: Zone information
nl_NL: Zone informatie

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Confirmation of action
nl_NL: Bevestiging van actie

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: You have to confirm this action.
nl_NL: U moet deze actie bevestigen

en: Do you want to proceed?
nl_NL: Wilt u doorgaan?

en: You need to select something.
nl_NL: U moet een selectie maken

en: You have to confirm this action
nl_NL: Deze actie moet bevestigd worden

en: Network is unreachable: is OpenNebula running?
nl_NL: Netwerk onbereikbaar: draait OpenNebula?

en: Unauthorized
nl_NL: Onbevoegd

en: Please select
nl_NL: Selecteer

en: Volatile disks
nl_NL: Vluchtige disks

en: Add a new quota
nl_NL: Voeg een nieuw quota toe

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Ownership
nl_NL: Eigenaar

en: Date
nl_NL: Datum

en: << me >>
nl_NL: << mij >>

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: Group by
nl_NL: Groepeer bij

en: Get Accounting
nl_NL: Verkrijg Accounting

en: Time range end is not a valid date. It must be YYYY/MM/DD
nl_NL: Einde van de tijdreeks is geen geldige datum. Het moet zijn JJJJ/MM/DD

en: Date UTC
nl_NL: Datum UTC

en: Please select a network from the list
nl_NL: Selecteer aub een netwerk uit de lijst

en: You selected the following network:
nl_NL: Het volgende netwerk is geselecteerd:

en: Please select a template from the list
nl_NL: Selecteer aub een sjabloon uit de lijst

en: You selected the following template:
nl_NL: Het volgende sjabloon is geselecteerd:

en: Please select a Host from the list
nl_NL: Selecteer a.u.b. een Host uit de lijst

en: You selected the following Host:
nl_NL: De volgende Host werd geselecteerd:

en: Please select a datastore from the list
nl_NL: Selecteer a.u.b. een dataopslagplaats

en: You selected the following datastore:
nl_NL: De volgende datasopslagplaats werd geselecteerd:

en: Please select one or more datastores from the list
nl_NL: Selecteer een of meerdere dataopslagplaatsen uit de lijst

en: You selected the following datastores:
nl_NL: De volgende dataopslagplaatsen zijn geselecteerd:

en: Please select an image from the list
nl_NL: Selecteer aub een image uit de lijst

en: Please select a resource from the list
nl_NL: Selecteer een hulpbron uit de lijst

en: You selected the following resource:
nl_NL: De volgende hulpbron werd geselecteerd:
