The Tor Project - en to az translation catalogue (33 entries)

en: OpenPGP encryption applet
az: OpenPGP şifrələnmə apleti

en: Exit
az: Çıx

en: About
az: Haqqında

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
az: Mübadilə Buferini _Şifrə İfadəsi ilə şifrələ

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
az: İctimai _Açarlarla Mübadilə Buferinə/i Daxil Ol/Şifrələ

en: _Decrypt/Verify Clipboard
az: Mübadilə Buferin/i _Şifrəsini Aç/Təsdiqlə

en: _Manage Keys
az: Açarları _İdarə et

en: The clipboard does not contain valid input data.
az: Mübadilə buferində düzgün giriş məlumatı yoxdur.

en: Unknown Trust
az: Bilinməyən İnam

en: Marginal Trust
az: Son İnam

en: Full Trust
az: Tam İnam

en: Ultimate Trust
az: Başlıca İnam

en: Key ID
az: Açar ID-si

en: Fingerprint:
az: Barmaq izi:

en: User ID: | User IDs:
az[0]: İstifadəçi ID-si:
az[1]: İstifadəçi ID-ləri:

en: None (Don't sign)
az: Heç biri (Giriş etmə)

en: Select recipients:
az: Qəbul ediciləri seç:

en: Hide recipients
az: Qəbul ediciləri gizlə

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
az: Şifrələnmiş mesajı qəbul edənlərin hamısının istifadəçi ID-ni gizlə. Əks halda, şifrələnmiş mesajı görən hər hansı şəxs onu qəbul edəni də görə bilər.

en: Sign message as:
az: Mesajı belə imzala:

en: Choose keys
az: Açarları seç

en: Do you trust these keys?
az: Bu açarlara inanırsan?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
az[0]: Bu seçilmiş açar tam inamlı deyil:
az[1]: Bu seçilmiş açarlar tam inamlı deyil:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
az[0]: Heç nəyə baxmayaraq bu açarı istifadə edəcək qədər ona inanırsan?
az[1]: Heç nəyə baxmayaraq bu açarları istifadə edəcək qədər onlara inanırsan?

en: No keys selected
az: Açar seçilməyib

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
az: Mesajı imzalamaq üçün şəxsi açar, şifrələmək üçün hər hansı ictimai açar, ya da hər ikisini seçməlisən.

en: No keys available
az: Açar yoxdur

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
az: Mesajı imzalamaq üçün şəxsi, şifrələmək üçün isə ictimai açara ehtiyacın var.

en: GnuPG error
az: GnuPG xətası

en: Therefore the operation cannot be performed.
az: Buna görə də əməliyyat yerinə yetirilə bilmir.

en: GnuPG results
az: GnuPG nəticələr

en: Output of GnuPG:
az: GnuPG nəticəsi:

en: Other messages provided by GnuPG:
az: GnuPG tərəfindən təqdim edilmiş başqa mesajlar:
