The Tor Project - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
bg: Искате да излезете от OpenPGP аплета. Сигурни ли сте ?

en: OpenPGP encryption applet
bg: OpenPGP аплет за криптиране

en: Exit
bg: Изход

en: About
bg: Относно

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
bg: Криптиране на клипборда с _Passphrase

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
bg: Регистриране/Криптиране на Клипборда с Обществени _Keys

en: _Manage Keys
bg: _Управление на Ключовете

en: _Open Text Editor
bg: _Отвори Текстов Редактор

en: The clipboard does not contain valid input data.
bg: Клипбордът не съдържа валидни входни данни.

en: Unknown Trust
bg: Неизвестен Доверител

en: Marginal Trust
bg: Ограничено Доверие

en: Full Trust
bg: Пълно Доверие

en: Ultimate Trust
bg: Максимално Доверие

en: Name
bg: Име

en: Key ID
bg: ID Ключ

en: Status
bg: Статус

en: Fingerprint:
bg: Пръстов отпечатък:

en: User ID: | User IDs:
bg[0]: Потребителско ID:
bg[1]: Потребителски ID-та:

en: None (Don't sign)
bg: Няма (Не подписвайте)

en: Select recipients:
bg: Изберете получатели:

en: Hide recipients
bg: Скрий получателите

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
bg: Скриване на потребителски ID-та на всички получатели на криптирано съобщение. В противен случай всеки, който вижда криптираното съобщение може да види кой са получателите.

en: Sign message as:
bg: Подпишете съобщението като:

en: Choose keys
bg: Изберете ключове

en: Do you trust these keys?
bg: Вярвате ли на тези ключове?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
bg[0]: Следният избран ключ не е напълно надежден:
bg[1]: Следните избрани ключове не са напълно надеждни:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
bg[0]: Вярвате ли на този ключ достатъчно, за да го използвате така или иначе?
bg[1]: Вярвате ли на тези ключове достатъчно, за да ги използвате
    така или иначе?

en: No keys selected
bg: Няма избрани ключове

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
bg: Трябва да изберете личен ключ, за да подпишете съобщението, или някои публични ключове за криптиране на съобщението, или и двете.

en: No keys available
bg: Няма налични ключове

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
bg: Имате нужда от личен ключ за подписване на съобщенията или публичен ключ за криптиране на съобщения.

en: GnuPG error
bg: GnuPG грешка

en: Therefore the operation cannot be performed.
bg: Ето защо не може да бъде извършена операцията.

en: GnuPG results
bg: GnuPG резултати

en: Output of GnuPG:
bg: Продукция на GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
bg: Други съобщения, предоставяни от GnuPG:
