The Tor Project - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
ca: Esteu a punt de sortir de la miniaplicació de l'OpenPGP. N'esteu segurs?

en: OpenPGP encryption applet
ca: Miniaplicació de xifrat OpenPGP

en: Exit
ca: Surt

en: About
ca: Quant a

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
ca: Xifra el Portapapers amb la _Contrasenya

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
ca: Signa/Xifra el Portapapers amb les _Claus Públiques

en: _Decrypt/Verify Clipboard
ca: _Desxifra/Verifica el Portapapers

en: _Manage Keys
ca: _Gestiona les Claus

en: _Open Text Editor
ca: _Obre l'editor de textos

en: The clipboard does not contain valid input data.
ca: El portapapers no conté dades d'entrada vàlides.

en: Unknown Trust
ca: Confiança desconeguda

en: Marginal Trust
ca: Confiança marginal

en: Full Trust
ca: Plena confiança

en: Ultimate Trust
ca: Confiança fins al final

en: Name
ca: Nom

en: Key ID
ca: ID de la Clau

en: Status
ca: Estat

en: Fingerprint:
ca: Empremta:

en: User ID: | User IDs:
ca[0]: ID d'usuari:
ca[1]: IDs d'usuari:

en: None (Don't sign)
ca: Cap (no signat)

en: Select recipients:
ca: Seleccioneu els destinataris

en: Hide recipients
ca: Oculta els destinataris

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
ca: Oculta els IDs d'usuari de tots els destinataris del missatge xifrat. Altrament, qualsevol que vegi el missatge xifrat veurà qui són els destinataris.

en: Sign message as:
ca: Signa el missatge com:

en: Choose keys
ca: Tria les claus

en: Do you trust these keys?
ca: Confieu en aquestes claus?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
ca[0]: La clau sel·leccionada no és de plena confiança:
ca[1]: Les claus seleccionades no són de plena confiança:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
ca[0]: Confieu prou en aquesta clau per usar-la igualment?
ca[1]: Confieu prou en aquestes claus per usar-les igualment?

en: No keys selected
ca: No hi ha cap clau seleccionada

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
ca: Heu de seleccionar una clau privada per signar el missatge o alguna clau pública per xifrar el missatge, o les dues.

en: No keys available
ca: No hi ha claus disponibles

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
ca: Necessiteu una clau privada per signar missatges o una clau pública per xifrar missatges.

en: GnuPG error
ca: Hi ha hagut un error de GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
ca: Per tant, l'operació no es pot realitzar.

en: GnuPG results
ca: Resultats del GnuPG

en: Output of GnuPG:
ca: Sortida del GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
ca: Altres missatges entregats per GnuPG:
