The Tor Project - en to el translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
el: Πρόκειται να βγείτε το OpenPGP applet. Είστε βέβαιοι;

en: OpenPGP encryption applet
el: Εφαρμογή κρυπτογράφησης OpenPGP

en: Exit
el: Έξοδος

en: About
el: Σχετικά

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
el: Κρυπτογράφηση του Προχείρου με _Συνθηματικό

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
el: Υπογραφή/Κρυπτογράφηση του Προχείρου με Δημόσια _Κλειδιά

en: _Decrypt/Verify Clipboard
el: _Αποκρυπτογράφηση/Επαλήθευση του Προχείρου

en: _Manage Keys
el: _Διαχείριση Κλειδιών

en: _Open Text Editor
el: _Ανοιγμα Επεξεργαστή Εγγράφων

en: The clipboard does not contain valid input data.
el: Το πρόχειρο δεν περιέχει έγκυρα δεδομένα εισόδου.

en: Unknown Trust
el: Άγνωστη Εμπιστοσύνη

en: Marginal Trust
el: Οριακή Εμπιστοσύνη

en: Full Trust
el: Πλήρης Εμπιστοσύνη

en: Ultimate Trust
el: Υπέρτατη Εμπιστοσύνη

en: Name
el: Όνομα

en: Key ID
el: ID Κλειδιού

en: Status
el: Κατάσταση

en: Fingerprint:
el: Δαχτυλικό Αποτύπωμα:

en: User ID: | User IDs:
el[0]: ID χρήστη:
el[1]: ID χρηστών:

en: None (Don't sign)
el: Κανένα (Μη υπογραφή)

en: Select recipients:
el: Επιλογή παραληπτών:

en: Hide recipients
el: Απόκρυψη παραληπτών

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
el: Απόκρυψη του ID του χρήστη για όλους τους παραλήπτες ενός κρυπτογραφημένου μηνύματος. Σε διαφορετική περίπτωση οποιοσδήποτε ανοίξει το κρυπτογραφημένο μήνυμα μπορεί να δει ποιοι είναι οι παραλήπτες.

en: Sign message as:
el: Υπογραφή μηνύματος ως:

en: Choose keys
el: Επιλογή κλειδιών

en: Do you trust these keys?
el: Εμπιστεύεστε αυτά τα κλειδιά;

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
el[0]: Το ακόλουθο επιλεγμένο κλειδί δεν είναι πλήρως έμπιστο:
el[1]: Τα ακόλουθα επιλεγμένα κλειδιά δεν είναι πλήρως έμπιστα:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
el[0]: Εμπιστεύεστε αρκετά αυτό το κλειδί ώστε να το χρησιμοποιήσετε;
el[1]: Εμπιστεύεστε αρκετά αυτά τα κλειδιά ώστε να τα χρησιμοποιήσετε;

en: No keys selected
el: Δεν επιλέχθηκαν κλειδιά

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
el: Πρέπει να επιλέξετε ένα ιδιωτικό κλειδί για να υπογράψετε το μήνυμα, ή κάποια δημόσια κλειδιά για να κρυπτογραφήσετε το μήνυμα, ή και τα δύο.

en: No keys available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα κλειδιά

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
el: Χρειάζεστε ένα ιδιωτικό κλειδί για να υπογράφετε μηνύματα ή ένα δημόσιο κλειδί για να κρυπτογραφείτε μηνύματα.

en: GnuPG error
el: Σφάλμα GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
el: Γι'αυτό δεν μπορεί να εκτελεστεί η λειτουργία.

en: GnuPG results
el: Αποτελέσματα GnuPG

en: Output of GnuPG:
el: Έξοδος του GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
el: Άλλα μηνύματα που παρέχονται από το GnuPG:
