The Tor Project - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
eu: OpenPGP Applet-tik irtetzera zoaz. Zihur zaude?

en: OpenPGP encryption applet
eu: OpenPGP enkriptaziorako applet-a

en: Exit
eu: Irten

en: About
eu: Honi buruz

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
eu: Arbela enkriptatu Pasahitzarekin

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
eu: Arbela Sinatu/Enkriptatu Gako _Puklikoekin

en: _Decrypt/Verify Clipboard
eu: _Desenkriptatu/Egiaztatu Arbela

en: _Manage Keys
eu: Gakoak _Kudeatu

en: _Open Text Editor
eu: _Ireki Testu Editorea

en: The clipboard does not contain valid input data.
eu: Arbelak ez dauka baliozko sarrera daturik.

en: Unknown Trust
eu: Fidagarritasun Ezezaguna

en: Marginal Trust
eu: Fidagarritasun Marjinala

en: Full Trust
eu: Fidagarritasun Osoa

en: Ultimate Trust
eu: Erabateko Fidagarritasuna

en: Name
eu: Izena

en: Key ID
eu: Gako ID-a

en: Status
eu: Egoera

en: Fingerprint:
eu: Hatz-marka:

en: User ID: | User IDs:
eu[0]: Erabiltzaile ID:
eu[1]: Erabiltzaile ID-ak:

en: None (Don't sign)
eu: Bat ere ez (Ez sinatu)

en: Select recipients:
eu: Hartzaileak aukeratu:

en: Hide recipients
eu: Hartzaileak ezkutatu

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
eu: Enkriptatutako mezu baten hartzaile guztien IDak ezkutatu. Bestela, enkriptatutako mezua ikustea duen edonork ikusi dezake zeintzuk diren hartzaileak.

en: Sign message as:
eu: Mezua honela sinatu:

en: Choose keys
eu: Gakoak aukeratu

en: Do you trust these keys?
eu: Gako hauetaz fidatzen zara?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
eu[0]: Hurrengo gako aukeratua ez da guztiz fidagarria:
eu[1]: Aukeratutako gako hauek ez dira guztiz fidagarriak:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
eu[0]: Gako honetaz behar bezain fidatzen zara nolanahi ere erabiltzeko?
eu[1]: Gako hauetaz behar bezain fidatzen zara nolanahi ere erabiltzeko?

en: No keys selected
eu: Aukeratutako gakorik ez

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
eu: Gako pribatu bat hautatu behar duzu mezua sinatzeko, edo gako publiko batzuk mezua enkriptatzeko; edo biak batera.

en: No keys available
eu: Ez dago gakorik.

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
eu: Gako pribatu bat behar duzu mezuak sinatzeko edo gako publiko bat berauek enkriptatzeko.

en: GnuPG error
eu: GnuPG errorea

en: Therefore the operation cannot be performed.
eu: Beraz, eragiketa ezin da gauzatu

en: GnuPG results
eu: GnuPG emaitzak

en: Output of GnuPG:
eu: GnuPGren irteera:

en: Other messages provided by GnuPG:
eu: GnuPG-k emandako beste mezu batzuk:
