The Tor Project - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
fa: شما قصد خروج از اپلت OpenPGP را دارید. از این کار اطمینان دارید؟

en: OpenPGP encryption applet
fa: اپلت رمزنگاری OpenPGP

en: Exit
fa: خروج

en: About
fa: درباره

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
fa: کلیپ برد را به وسیله یک عبورواژه رمزگذاری کنید.

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
fa: کلیپ برد را به وسیله یک کلید عمومی رمزگذاری/امضا کنید.

en: _Decrypt/Verify Clipboard
fa: رمزگشایی/تایید امضای کلیپ‌برد

en: _Manage Keys
fa: مدیریت کلید‌ها

en: _Open Text Editor
fa: _بازکردن ویرایشگر متن

en: The clipboard does not contain valid input data.
fa: کلیپ‌برد دادهٔ معتبری ندارد

en: Unknown Trust
fa: قابل اطمینان نیست

en: Marginal Trust
fa: به سختی قابل اطمینان است

en: Full Trust
fa: قابل اطمینان است

en: Ultimate Trust
fa: کاملاً قابل اطمینان است

en: Name
fa: نام

en: Key ID
fa: کلید-شناسه

en: Status
fa: وضعیت

en: Fingerprint:
fa: اثر انگشت:

en: User ID: | User IDs:
fa[0]: شناسه‌های کاربری:

en: None (Don't sign)
fa: هیچ کدام (امضا نکن)

en: Select recipients:
fa: دریافت کننده‌ها:

en: Hide recipients
fa: دریافت کننده ها را مخفی کن

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
fa: شناسه کاربری تمام دریافت کننده‌های یک پیغام رمزنگاری شده را پنهان کن. در غیر اینصورت هر کسی که این پیغام رمزنگاری شده را دریافت می کند، می تواند بفهمد چه کسان دیگری آن را دریافت کرده اند.

en: Sign message as:
fa: پیام را به این عنوان امضا کن:

en: Choose keys
fa: کلید رمزنگاری را انتخاب کن

en: Do you trust these keys?
fa: آیا به این کلیدهای رمزنگاری اطمینان دارید؟

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
fa[0]: کلیدهای انتخاب شده‌ی زیر کاملاً قابل اطمینان نیستند:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
fa[0]: آیا به اندازی کافی به این کلیدها اطمینان دارید تا به هر حال استفاده شوند؟

en: No keys selected
fa: کلیدی انتخاب نشده است

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
fa: با انتخاب یک کلید خصوصی می‌توانید این پیام را امضا و با انتخاب کلید عمومی می‌توانید آن‌را رمزنگاری کنید؛ استفاده از هر دو مورد نیز امکان‌پذیر است.

en: No keys available
fa: هیچ کلیدی در دست‌رس نیست

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
fa: شما یک کلید خصوصی نیاز دارید تا پیام‌ها را امضا کنید و یا یک کلید عمومی نیاز دارید تا بتوانید پیام‌ها را رمزنگاری کنید.

en: GnuPG error
fa: خطای GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
fa: بنابراین عملیات قابل اجرا نیست.

en: GnuPG results
fa: نتایج GnuPG

en: Output of GnuPG:
fa: خروجی GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
fa: سایر پیغام‌هایی که GnuPG ارائه کرده است:
