The Tor Project - en to ga translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
ga: Tá tú ar tí scor den Fheidhmchláirín OpenPGP. An bhfuil tú cinnte?

en: OpenPGP encryption applet
ga: Feidhmchláirín criptithe OpenPGP

en: Exit
ga: Scoir

en: About
ga: Eolas

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
ga: Criptigh an Ghearrthaisce le _Frása Faire

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
ga: Sínigh/Criptigh an Ghearrthaisce le h_Eochracha Poiblí

en: _Decrypt/Verify Clipboard
ga: _Díchriptigh/Deimhnigh an Ghearrthaisce

en: _Manage Keys
ga: _Bainistigh Eochracha

en: _Open Text Editor
ga: _Oscail Eagarthóir Téacs

en: The clipboard does not contain valid input data.
ga: Níl sonraí bailí ionchurtha sa ghearrthaisce.

en: Unknown Trust
ga: Muinín Anaithnid

en: Marginal Trust
ga: Muinín Theorannach

en: Full Trust
ga: Muinín Iomlán

en: Ultimate Trust
ga: An Mhuinín Is Airde

en: Name
ga: Ainm

en: Key ID
ga: Aitheantas na hEochrach

en: Status
ga: Stádas

en: Fingerprint:
ga: Méarlorg:

en: User ID: | User IDs:
ga[0]: Aitheantas Úsáideora:
ga[1]: Aitheantais Úsáideora:
ga[2]: Aitheantais Úsáideora:
ga[3]: Aitheantais Úsáideora:
ga[4]: Aitheantais Úsáideora:

en: None (Don't sign)
ga: Gan eochair (Ná sínigh)

en: Select recipients:
ga: Roghnaigh faighteoirí:

en: Hide recipients
ga: Folaigh na faighteoirí

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
ga: Cuir aitheantais na bhfaighteoirí i bhfolach nuair a sheolann tú teachtaireacht chriptithe. É seo, nó beidh aon duine a fheiceann an teachtaireacht chriptithe in ann feiceáil cé hiad na faighteoirí.

en: Sign message as:
ga: Sínigh an teachtaireacht mar:

en: Choose keys
ga: Roghnaigh eochracha

en: Do you trust these keys?
ga: An bhfuil muinín agat as na heochracha seo?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
ga[0]: Ní chuirtear muinín iomlán san eochair seo a leanas:
ga[1]: Ní chuirtear muinín iomlán sa dá eochair seo a leanas:
ga[2]: Ní chuirtear muinín iomlán sna heochracha seo a leanas:
ga[3]: Ní chuirtear muinín iomlán sna heochracha seo a leanas:
ga[4]: Ní chuirtear muinín iomlán sna heochracha seo a leanas:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
ga[0]: An bhfuil dóthain muiníne agat as an eochair seo lena húsáid mar sin féin?
ga[1]: An bhfuil dóthain muiníne agat as na heochracha seo lena n-úsáid mar sin féin?
ga[2]: An bhfuil dóthain muiníne agat as na heochracha seo lena n-úsáid mar sin féin?
ga[3]: An bhfuil dóthain muiníne agat as na heochracha seo lena n-úsáid mar sin féin?
ga[4]: An bhfuil dóthain muiníne agat as na heochracha seo lena n-úsáid mar sin féin?

en: No keys selected
ga: Níl aon eochair roghnaithe

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
ga: Caithfidh tú eochair phríobháideach a roghnú chun an teachtaireacht a shíniú, nó eochracha poiblí chun an teachtaireacht a chriptiú, nó an dá rud.

en: No keys available
ga: Níl aon eochair ar fáil

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
ga: Teastaíonn uait eochair phríobháideach le teachtaireachtaí a shíniú, nó eochair phoiblí le teachtaireachtaí a chriptiú.

en: GnuPG error
ga: Earráid GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
ga: Dá bharr sin ní féidir an oibríocht a chur i gcrích.

en: GnuPG results
ga: Torthaí GnuPG

en: Output of GnuPG:
ga: Aschur ó GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
ga: Teachtaireachtaí eile ó GnuPG:
