The Tor Project - en to he translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
he: אתה עומד לצאת מיישומון OpenPGP. האם אתה בטוח?

en: OpenPGP encryption applet
he: יישומון הצפנת OpenPGP

en: Exit
he: יציאה

en: About
he: אודות

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
he: הצפן לוח חיתוך עם ביטוי _סיסמה

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
he: חתום/הצפן לוח חיתוך עם _מפתחות ציבוריים

en: _Decrypt/Verify Clipboard
he: _פענח/וודא לוח חיתוך

en: _Manage Keys
he: _נהל מפתחות

en: _Open Text Editor
he: _פתח עורך טקסט

en: The clipboard does not contain valid input data.
he: לוח החיתוך אינו מכיל נתוני קלט תקפים.

en: Unknown Trust
he: אמון בלתי ידוע

en: Marginal Trust
he: אמון זעום

en: Full Trust
he: אמון מלא

en: Ultimate Trust
he: אמון מוחלט

en: Name
he: שם

en: Key ID
he: מזהה מפתח

en: Status
he: מצב

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: User ID: | User IDs:
he[0]: זהות משתמש:
he[1]: זהויות משתמש:

en: None (Don't sign)
he: כלום (אל תחתום)

en: Select recipients:
he: בחר מקבלים:

en: Hide recipients
he: הסתר מקבלים

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
he: הסתר את זהויות המשתמש של כל מקבלי הודעה מוצפנת. אחרת, כל אחד שיראה את ההודעה המוצפנת יוכל גם לראות מי המקבלים.

en: Sign message as:
he: חתום על הודעה בתור:

en: Choose keys
he: בחר מפתחות

en: Do you trust these keys?
he: האם אתה בוטח במפתחות אלו?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
he[0]: המפתח הבא שנבחר אינו אמין במלואו:
he[1]: המפתחות הבאים שנבחרו אינם אמינים במלואם:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
he[0]: האם אתה בוטח מספיק במפתח זה כדי להשתמש בו בכל מקרה?
he[1]: האם אתה בוטח מספיק במפתחות אלו כדי להשתמש בהם בכל מקרה?

en: No keys selected
he: לא נבחרו מפתחות

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
he: אתה חייב לבחור במפתח פרטי כדי לחתום על ההודעה, או במפתחות ציבוריים כלשהם כדי להצפין את ההודעה, או בשניהם.

en: No keys available
he: אין מפתחות זמינים

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
he: אתה צריך מפתח פרטי כדי לחתום על הודעות או מפתח ציבורי כדי להצפין הודעות.

en: GnuPG error
he: שגיאת GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
he: לכן הפעולה אינה יכולה להתבצע.

en: GnuPG results
he: תוצאות GnuPG

en: Output of GnuPG:
he: פלט של GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
he: הודעות אחרות המסופקות ע"י GnuPG:
