The Tor Project - en to hr_HR translation catalogue (36 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
hr_HR: Izaći ćete iz OpenPGP aplikacije. Jeste li sigurni?

en: OpenPGP encryption applet
hr_HR: OpenPGP aplikacija za enkripciju

en: Exit
hr_HR: Izlaz

en: About
hr_HR: O

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
hr_HR: Enkriptiraj Clipboard s _Lozinkom

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
hr_HR: Potpiši/Šifriraj Clipboard s javnim _ključevima

en: _Decrypt/Verify Clipboard
hr_HR: _Dešifriraj/Potvrdi Clipboard

en: _Manage Keys
hr_HR: _Upravljaj ključevima

en: _Open Text Editor
hr_HR: _Otvori uređivač teksta

en: The clipboard does not contain valid input data.
hr_HR: Clipboard ne sadrži važeće ulazne podatke.

en: Unknown Trust
hr_HR: Nepoznato Povjerenje

en: Marginal Trust
hr_HR: Rubno Povjerenje

en: Full Trust
hr_HR: Potpuno Povjerenje

en: Ultimate Trust
hr_HR: Ultimativno Povjerenje

en: Name
hr_HR: Ime

en: Key ID
hr_HR: Identifikacija ključa

en: Fingerprint:
hr_HR: Otisak prsta:

en: User ID: | User IDs:
hr_HR[0]: Korisnički ID:
hr_HR[1]: Korisnički ID:
hr_HR[2]: Korisnički ID-evi:

en: None (Don't sign)
hr_HR: Nijedan (Ne potpisuj)

en: Select recipients:
hr_HR: Izaberi primatelje:

en: Hide recipients
hr_HR: Sakrij primatelje

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
hr_HR: Sakrij identifikacije svih primatelja enkriptirane poruke. U suprotnom svatko tko vidi enkriptiranu poruku može vidjeti tko su primatelji.

en: Sign message as:
hr_HR: Potpiši poruku kao:

en: Choose keys
hr_HR: Izaberi ključeve

en: Do you trust these keys?
hr_HR: Vjerujete li ovim ključevima?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
hr_HR[0]: Sljedećem odabranom ključu se ne vjeruje u potpunosti:
hr_HR[1]: Sljedećem odabranom ključu se ne vjeruje u potpunosti:
hr_HR[2]: Sljedećim odabranim ključevima se ne vjeruje u potpunosti:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
hr_HR[0]: Vjerujete li ovom ključu dovoljno da ga svejedno koristite?
hr_HR[1]: Vjerujete li ovom ključu dovoljno da ga svejedno koristite?
hr_HR[2]: Vjerujete li ovim ključevima dovoljno da ih svejedno koristite?

en: No keys selected
hr_HR: Nijedan ključ nije izabran

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
hr_HR: Morate izabrati privatni ključ da biste potpisali poruku, ili neke javne ključeve da biste enkriptirali poruku, ili oboje.

en: No keys available
hr_HR: Nema dostupnih ključeva

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
hr_HR: Trebate privatni ključ da biste potpisali poruke ili javni ključ da biste ih enkriptirali.

en: GnuPG error
hr_HR: GnuPG greška

en: Therefore the operation cannot be performed.
hr_HR: Stoga operacija ne može biti izvršena.

en: GnuPG results
hr_HR: GnuPG rezultati

en: Output of GnuPG:
hr_HR: GnuPG izlazne vrijednosti:

en: Other messages provided by GnuPG:
hr_HR: Druge poruke pružene od strane GnuPG-a:
