The Tor Project - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
hu: Arra készül, hogy kilépjen az OpenPGP Applet-ből. Biztos benne?

en: OpenPGP encryption applet
hu: OpenPGP titkosító applet

en: Exit
hu: Kilépés

en: About
hu: Névjegy

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
hu: Vágólap titkosítása _Jelszóval

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
hu: Vágólap aláírása/titkosítása Publikus _kulcsokkal

en: _Decrypt/Verify Clipboard
hu: Vágólap _Kititkosítása/Ellenőrzése

en: _Manage Keys
hu: _Kulcsok kezelése

en: _Open Text Editor
hu: _Szövegeditor megnyitása

en: The clipboard does not contain valid input data.
hu: A vágólap nem tartalmaz érvényes bemeneti adatot

en: Unknown Trust
hu: Ismeretlen megbízhatóság

en: Marginal Trust
hu: Kis megbízhatóság

en: Full Trust
hu: Teljes megbizhatóság

en: Ultimate Trust
hu: Legmagasabb megbizhatóság

en: Name
hu: Név

en: Key ID
hu: Kulcs ID

en: Status
hu: Állapot

en: Fingerprint:
hu: Ujjlenyomat:

en: User ID: | User IDs:
hu[0]: Felhasználó ID:
hu[1]: Felhasználó ID-k:

en: None (Don't sign)
hu: Nincs (Nem ír alá)

en: Select recipients:
hu: Címzettek kiválasztása:

en: Hide recipients
hu: Címzettek elrejtése

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
hu: A titkosított üzenet összes címzettje felhasználói ID-jének  elrejtése. Egyébként aki látja a titkosított üzenetet, megtudhatja kik voltak még a címzettek.

en: Sign message as:
hu: Üzenet aláírása mint:

en: Choose keys
hu: Válasszon kulcsokat

en: Do you trust these keys?
hu: Megbízik ebben a kulcsban?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
hu[0]: A következő, kiválasztott kulcs nem teljesen megbízható:
hu[1]: A következő, kiválasztott kulcsok nem teljesen megbízhatók:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
hu[0]: Eléggé megbízik ebben a kulcsban, hogy mindenképpen használja?
hu[1]: Eléggé megbízik ezekben a kulcsokban, hogy mindenképpen használja őket?

en: No keys selected
hu: Nincs kulcs kiválasztva

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
hu: Az üzenet aláírásához ki kell választani egy privát kulcsot, vagy valamelyik nyílvános kulcsot esetleg mindkettőt az üzenet titkosításához.

en: No keys available
hu: Nem érhetőek el kulcsok

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
hu: Szükséged van egy privát kulcsra az üzenet aláírásához vagy egy nyílvános kulcsra a titkosításhoz.

en: GnuPG error
hu: GnuPG hiba

en: Therefore the operation cannot be performed.
hu: Ezért a művelet nem hajtható végre.

en: GnuPG results
hu: GnuPG eredmények

en: Output of GnuPG:
hu: GnuPG kimenet:

en: Other messages provided by GnuPG:
hu: Egyéb GnuPG által adott üzenetek:
