The Tor Project - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
lt: Jūs ketinate išeiti iš OpenPGP programėlės. Ar tikrai?

en: OpenPGP encryption applet
lt: OpenPGP šifravimo programėlė

en: Exit
lt: Išeiti

en: About
lt: Apie

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
lt: Šifruoti iškarpinę, naudojant sla_ptafrazę

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
lt: Pasirašyti/Šifruoti iškarpinę, naudojant viešuosius ra_ktus

en: _Decrypt/Verify Clipboard
lt: _Iššifruoti/Patvirtinti iškarpinę

en: _Manage Keys
lt: _Tvarkyti raktus

en: _Open Text Editor
lt: _Atverti tekstų redaktorių

en: The clipboard does not contain valid input data.
lt: Iškarpinėje nėra teisingų įvesties duomenų.

en: Unknown Trust
lt: Nežinomas pasitikėjimas

en: Marginal Trust
lt: Ribinis pasitikėjimas

en: Full Trust
lt: Pilnas pasitikėjimas

en: Ultimate Trust
lt: Didžiausias pasitikėjimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: Status
lt: Būsena

en: Fingerprint:
lt: Kontrolinis kodas:

en: User ID: | User IDs:
lt[0]: Naudotojo ID:
lt[1]: Naudotojo ID:
lt[2]: Naudotojo ID:

en: None (Don't sign)
lt: Nėra (Nepasirašyti)

en: Select recipients:
lt: Pasirinkite gavėjus:

en: Hide recipients
lt: Slėpti gavėjus

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
lt: Slėpti visų šifruoto laiško gavėjų ID. Priešingu atveju, visi, kas matys šifruotą laišką, galės pamatyti kas yra šio laiško gavėjai.

en: Sign message as:
lt: Pasirašyti laišką kaip:

en: Choose keys
lt: Pasirinkite raktus

en: Do you trust these keys?
lt: Ar pasitikite šiais raktais?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
lt[0]: Šiuo pasirinktu raktu nepilnai pasitikima:
lt[1]: Šiais pasirinktais raktais nepilnai pasitikima:
lt[2]: Šiais pasirinktais raktais nepilnai pasitikima:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
lt[0]: Ar pakankamai pasitikite šiuo raktu, kad vis tiek jį naudotumėte?
lt[1]: Ar pakankamai pasitikite šiais raktais, kad vis tiek juos naudotumėte?
lt[2]: Ar pakankamai pasitikite šiais raktais, kad vis tiek juos naudotumėte?

en: No keys selected
lt: Nepasirinktas nei vienas raktas

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
lt: Jūs privalote pasirinkti privatųjį raktą, kad pasirašytumėte laišką arba kokius nors viešuosius raktus, kad šifruotumėte laišką arba ir tą, ir tą.

en: No keys available
lt: Nėra prieinamų raktų

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
lt: Jums reikia privačiojo rakto, kad pasirašytumėte laiškus arba viešojo rakto, kad šifruotumėte laiškus.

en: GnuPG error
lt: GnuPG klaida

en: Therefore the operation cannot be performed.
lt: Todėl operacija negali būti įvykdyta.

en: GnuPG results
lt: GnuPG rezultatai

en: Output of GnuPG:
lt: GnuPG išvestis:

en: Other messages provided by GnuPG:
lt: Kiti GnuPG pateikti laiškai:
