The Tor Project - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: OpenPGP encryption applet
lv: OpenPGP šifrēšanas sīklietotne

en: Exit
lv: Iziet

en: About
lv: Par

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
lv: Šifrēt Clipboard ar _Passphrase

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
lv: Parakstīt/šifrēt Clipboard ar Public _Keys

en: _Open Text Editor
lv: _Open teksta redaktors

en: The clipboard does not contain valid input data.
lv: Starpliktuvē nav derīgu ievades datu.

en: Unknown Trust
lv: Nezināms uzticamības līmenis

en: Marginal Trust
lv: Mazzināms uzticamības līmenis

en: Full Trust
lv: Pilns uzticamības līmenis

en: Ultimate Trust
lv: Augstākais uzticamības līmenis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Key ID
lv: Atslēgas ID

en: Status
lv: Statuss

en: Fingerprint:
lv: Ciparvirkne:

en: User ID: | User IDs:
lv[0]: Lietotāja IDes:
lv[1]: Lietotāja ID:
lv[2]: Lietotāja IDes:

en: None (Don't sign)
lv: Nav (neparakstīt)

en: Select recipients:
lv: Atlasīt saņēmējus:

en: Hide recipients
lv: Slēpt saņēmējus

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
lv: Slēpt visu šifrētā ziņojuma saņēmēju lietotāju IDes. Savādāk, katrs, kas redz šifrēto ziņojumu var redzēt kas ir tā saņēmēji.

en: Sign message as:
lv: Parakstīt ziņojumu kā:

en: Choose keys
lv: Izvēlēties atslēgas

en: Do you trust these keys?
lv: Vai uzticaties šīm atslēgām?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
lv[0]: Turpmāk norādītajām, izvēlētajām atslēgām nevar pilnībā uzticēties:
lv[1]: Turpmāk norādītajai, izvēlētajai atslēgai nevar pilnībā uzticēties:
lv[2]: Turpmāk norādītajām, izvēlētajām atslēgām nevar pilnībā uzticēties:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
lv[0]: Vai pietiekami uzticaties šai atslēgai, lai tomēr to lietotu?
lv[1]: Vai pietiekami uzticaties šai atslēgai, lai tomēr to lietotu?
lv[2]: Vai pietiekami uzticaties šīm atslēgām, lai tomēr tās lietotu?

en: No keys selected
lv: Neviena no atslēgām nav atlasīta

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
lv: Jums vai nu jāatlasa privāta atslēga ar kuru parakstīt ziņojumu, vai arī kāda publiska atslēga, lai šifrētu ziņojumu, vai jāveic abas izvēles.

en: No keys available
lv: Neviena atslēga nav pieejama

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
lv: Jums vai nu nepieciešama privāta atslēga, lai parakstītu ziņojumus, vai arī publiska atslēga, lai ziņojumus šifrētu.

en: GnuPG error
lv: GnuPG kļūda

en: Therefore the operation cannot be performed.
lv: Tādējādi operāciju nav iespējams izpildīt.

en: GnuPG results
lv: GnuPG rezultāti

en: Output of GnuPG:
lv: GnuPG izvade:

en: Other messages provided by GnuPG:
lv: Citi GnuPG sniegti ziņojumi:
