The Tor Project - en to nb translation catalogue (36 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
nb: Du er i ferd med å avslutte OpenPGP-miniprogrammet. Bekreft.

en: OpenPGP encryption applet
nb: OpenPGP krypterings-miniprogram

en: Exit
nb: Avslutt

en: About
nb: Om

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
nb: Krypter utklippstavlen med _passordsekvens

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
nb: Signer/krypter utklipp med offentlige _nøkler

en: _Decrypt/Verify Clipboard
nb: _Dekrypter/bekreft utklipp

en: _Manage Keys
nb: _Håndter nøkler

en: _Open Text Editor
nb: _Åpne tekstbehandler

en: The clipboard does not contain valid input data.
nb: Utklippstavlen inneholder ikke gyldige inndata.

en: Unknown Trust
nb: Ukjent tillit

en: Marginal Trust
nb: Marginal tillit

en: Full Trust
nb: Full tillit

en: Ultimate Trust
nb: Fullstendig tillit

en: Name
nb: Navn

en: Key ID
nb: Nøkkel-ID

en: Fingerprint:
nb: Fingeravtrykk:

en: User ID: | User IDs:
nb[0]: BrukerID:
nb[1]: BrukerID-er:

en: None (Don't sign)
nb: Ingen (Ikke signer)

en: Select recipients:
nb: Velg mottakere:

en: Hide recipients
nb: Gjem mottakere:

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
nb: Gjem bruker-ID-ene til alle mottakere av en kryptert melding. Hvis ikke kan alle som ser den krypterte meldingen se hvem mottakerne er.

en: Sign message as:
nb: Signer meldingen som:

en: Choose keys
nb: Velg nøkler

en: Do you trust these keys?
nb: Stoler du på disse nøklene?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
nb[0]: Følgende valgte nøkkel er ikke fullstending betrodd:
nb[1]: Følgende valgte nøkler er ikke fullstending betrodd:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
nb[0]: Har du nok tiltro til denne nøkkelen til å bruke den likevell?
nb[1]: Har du nok tiltro til disse nøklene til å bruke dem likevell?

en: No keys selected
nb: Ingen nøkler er valgt

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
nb: Du må velge en privat nøkkel for å signere meldingen, eller noen offentlige nøkler for å krypere den, eller begge deler.

en: No keys available
nb: Ingen nøkler er tilgjengelige

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
nb: Du trenger en privat nøkkel for å signere meldinger eller en offentlig nøkkel for å dekryptere meldinger.

en: GnuPG error
nb: GnuPG-feil

en: Therefore the operation cannot be performed.
nb: Derfor kan ikke operasjonen utføres.

en: GnuPG results
nb: GnuPG resultater

en: Output of GnuPG:
nb: Ytelse av GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
nb: Andre meldinger gitt av GnuPG:
