The Tor Project - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
nl: Je verlaat de OpenPGP-applicatie. Ben je zeker?

en: OpenPGP encryption applet
nl: OpenPGP versleutel applicatie

en: Exit
nl: Sluit af

en: About
nl: Over

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
nl: Versleutel Klembord met _Wachtwoord

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
nl: Teken/Versleutel Klembord met Publieke _Sleutels

en: _Decrypt/Verify Clipboard
nl: Ontcijfer/Controleer Klembord

en: _Manage Keys
nl: Beheer Sleutels

en: _Open Text Editor
nl: _text editor openen

en: The clipboard does not contain valid input data.
nl: Het klembord bevat geen geldige gegevens.

en: Unknown Trust
nl: Onbekend Vertrouwen

en: Marginal Trust
nl: Marginaal Vertrouwen

en: Full Trust
nl: Volledig Vertrouwen

en: Ultimate Trust
nl: Ultiem Vertrouwen

en: Name
nl: Naam

en: Key ID
nl: Sleutel ID

en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

en: User ID: | User IDs:
nl[0]: GebruikerID:
nl[1]: GebruikerID's:

en: None (Don't sign)
nl: Geen (niet ondertekenen)

en: Select recipients:
nl: Selecteer ontvangers:

en: Hide recipients
nl: Verberg ontvangers

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
nl: Verberg de gebruikers-ID's van alle ontvangers van een versleuteld bericht. Anders kan iedereen die het versleuteld bericht kan lezen zien wie de ontvangers zijn.

en: Sign message as:
nl: Onderteken bericht als:

en: Choose keys
nl: Kies sleutels

en: Do you trust these keys?
nl: Vertrouw je deze sleutels?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
nl[0]: De volgende geselecteerde sleutel is niet helemaal betrouwbaar:
nl[1]: De volgende geselecteerde sleutels zijn niet helemaal betrouwbaar:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
nl[0]: Vertrouw je deze sleutel genoeg om toch te gebruiken?
nl[1]: Vertrouw je deze sleutels genoeg om toch te gebruiken?

en: No keys selected
nl: Geen sleutel geselecteerd

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
nl: Je moet een private sleutel selecteren om het bericht mee te ondertekenen, ofwel enkele publieke sleutels om het bericht te versleutelen, of beide.

en: No keys available
nl: Geen sleutels beschikbaar

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
nl: Je hebt een private sleutel nodig om berichten te ondertekenen of een publieke sleutel om berichten te versleutelen.

en: GnuPG error
nl: GnuPG-fout

en: Therefore the operation cannot be performed.
nl: Daarom kan de actie niet uitgevoerd worden.

en: GnuPG results
nl: GnuPG resultaten

en: Output of GnuPG:
nl: Uitvoer van GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
nl: Andere berichten die door GnuPG gegeven worden:
