The Tor Project - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: OpenPGP encryption applet
sk: OpenPGP šifrovací aplet

en: Exit
sk: Ukončiť

en: About
sk: O aplikácií

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
sk: Šifrovať schránku s _prístupovým heslom

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
sk: Prihlásiť/Šifrovať schránku s verejnými _kľúčmi

en: _Decrypt/Verify Clipboard
sk: _Dešifrovať/Overiť schránku

en: _Manage Keys
sk: _manažovať kľúče

en: The clipboard does not contain valid input data.
sk: Schránka neobsahuje platné vstupné dáta.

en: Unknown Trust
sk: Neznáma dôvera

en: Marginal Trust
sk: Okrajová dôvera

en: Full Trust
sk: Plná dôvera

en: Ultimate Trust
sk: Maximálna dôvera

en: Name
sk: Meno

en: Key ID
sk: ID kľúča

en: Status
sk: Stav

en: Fingerprint:
sk: Odtlačok:

en: User ID: | User IDs:
sk[0]: ID užívateľa
sk[1]: ID užívateľov:
sk[2]: ID užívateľov:

en: None (Don't sign)
sk: Žiadne (nepodpisovať)

en: Select recipients:
sk: Zvoľte si príjemcov:

en: Hide recipients
sk: Skryť príjemcov

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
sk: Skryť uživateľské ID všetkých príjemcov šifrovanej správy. V opačnom prípade každý, kto túto správu zazrie, bude schopný odhaliť ich identitu.

en: Sign message as:
sk: Podpísať správu ako:

en: Choose keys
sk: Zvoľte si kľúče

en: Do you trust these keys?
sk: Dôverujete týmto kľúčom?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
sk[0]: Nasledujúci zvolený kľúč nie je plne dôveryhodný:
sk[1]: Nasledujúce zvolené kľúče nie sú plne dôveryhodne:
sk[2]: Nasledujúce zvolené kľúče nie sú plne dôveryhodne:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
sk[0]: Napriek tomu dôverujete tomuto kľúču tak, že ho hodláte použiť?
sk[1]: Napriek tomu dôverujete týmto kľúčom tak, že ich hodláte použiť?
sk[2]: Napriek tomu dôverujete týmto kľúčom tak, že ich hodláte použiť?

en: No keys selected
sk: Neboli zvolené žiadne kľúče

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
sk: Na podpísanie správy si musíte zvoliť súkromný kľúč alebo nejaké verejné kľúče pre jej zašifrovanie, prípadne oboje.

en: No keys available
sk: Nie sú dostupné žiadne kľúče.

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
sk: Potrebujete súkromný kľúč na podpísanie správ alebo verejný kľúč na ich šifrovanie.

en: GnuPG error
sk: GnuPG chyba

en: Therefore the operation cannot be performed.
sk: Operácia teda nemohla byť vykonaná.

en: GnuPG results
sk: GnuPG výsledky

en: Output of GnuPG:
sk: Výstup GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
sk: Ostatné správy poskytnuté GnuPG:
