The Tor Project - en to sk_SK translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
sk_SK: Chystáte sa ukončiť OpenPGP applet. Ste si istý?

en: OpenPGP encryption applet
sk_SK: OpenPGP šifrovací applet

en: Exit
sk_SK: Ukončiť

en: About
sk_SK: O nás

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
sk_SK: Šifrovať Schránku prístupovým heslom

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
sk_SK: Podpísať/zašifrovať Schránku verejným kľúčom

en: _Decrypt/Verify Clipboard
sk_SK: _Dešifrovať/overiť Schránku

en: _Manage Keys
sk_SK: _Spravovať kľúče

en: _Open Text Editor
sk_SK: _Otvoriť textový editor

en: The clipboard does not contain valid input data.
sk_SK: Schránka neobsahuje platné vstupné údaje.

en: Unknown Trust
sk_SK: Nejasná dôvera

en: Marginal Trust
sk_SK: Minimálna dôvera

en: Full Trust
sk_SK: Plná dôvera

en: Ultimate Trust
sk_SK: Neobmedzená dôvera

en: Name
sk_SK: Názov

en: Key ID
sk_SK: ID kľúča

en: Status
sk_SK: Stav

en: Fingerprint:
sk_SK: Odtlačok:

en: User ID: | User IDs:
sk_SK[0]: Identifikátor užívateľa:
sk_SK[1]: Identifikátory užívateľa:
sk_SK[2]: Identifikátory užívateľa:

en: None (Don't sign)
sk_SK: Žiadne (Nepodpisovať)

en: Select recipients:
sk_SK: Vybrať príjemcov:

en: Hide recipients
sk_SK: Skryť príjemcov

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
sk_SK: Skryť identifikátory všetkých príjemcov šifrovanej správy. V opačnom prípade môže ktokoľvek vidieť, kto je príjemcom šifrovanej správy.

en: Sign message as:
sk_SK: Podpísať správu ako:

en: Choose keys
sk_SK: Zvoliť kľúče

en: Do you trust these keys?
sk_SK: Dôverujete týmto kľúčom?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
sk_SK[0]: Nasledujúcemu vybranému kľúču nemožno úplne veriť:
sk_SK[1]: Nasledujúcim vybraným kľúčom nemožno úplne veriť:
sk_SK[2]: Nasledujúcim vybraným kľúčom nemožno úplne veriť:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
sk_SK[0]: Dôverujete tomuto kľúču natoľko, aby ste ho použili?
sk_SK[1]: Dôverujete týmto kľúčom natoľko, aby ste ich použili?
sk_SK[2]: Dôverujete týmto kľúčom natoľko, aby ste ich použili?

en: No keys selected
sk_SK: Žiadne vybrané kľúče

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
sk_SK: Musíte vybrať súkromný kľúč, ktorým podpíšte správu, verejné kľúče na zašifrovanie správy, alebo oboje.

en: No keys available
sk_SK: Žiadne dostupné kľúče

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
sk_SK: Potrebujete súkromný kľúč na podpísanie správy alebo verejný kľúč na zašifrovanie správy.

en: GnuPG error
sk_SK: Chyba GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
sk_SK: Preto nemohla byť operácia vykonaná.

en: GnuPG results
sk_SK: Výsledok GnuPG

en: Output of GnuPG:
sk_SK: Výstup GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
sk_SK: Ďalšie správy poskytnuté GnuPG:
