The Tor Project - en to sl_SI translation catalogue (35 entries)

en: OpenPGP encryption applet
sl_SI: Odpri PGP šifrirni programček

en: Exit
sl_SI: Izhod

en: About
sl_SI: Vizitka

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
sl_SI: Šifriranje odložišča z _Geslom za ključe

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
sl_SI: Vpis / Šifriranje odložišča z javnimi _Ključi

en: _Decrypt/Verify Clipboard
sl_SI: _Dešifriranje/Preverite Odložišče

en: _Manage Keys
sl_SI: _Upravljanje s Ključi

en: The clipboard does not contain valid input data.
sl_SI: Odložišče ne vsebuje veljavnih vhodnih podatkov

en: Unknown Trust
sl_SI: Neznan Skrbnik

en: Marginal Trust
sl_SI: Mejni Skrbnik

en: Full Trust
sl_SI: Zaupanja vreden Skrbnik

en: Ultimate Trust
sl_SI: Dokončni Skrbnik

en: Name
sl_SI: Ime

en: Key ID
sl_SI: Ključ ID

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Fingerprint:
sl_SI: Prstni odtis:

en: User ID: | User IDs:
sl_SI[0]: Uporbnik ID:
sl_SI[1]: Uporabnika ID:
sl_SI[2]: Uporabniki ID:
sl_SI[3]: User IDs:

en: None (Don't sign)
sl_SI: Nobeden (Brez podpisa)

en: Select recipients:
sl_SI: Izbira prejemnikov:

en: Hide recipients
sl_SI: Skrij prejemnike

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
sl_SI: Skrij ID uporabnika vsem prejemnikom šifriranega sporočila. Drugače lahko vsak, ki šifrirano sporočilo vidi, ve kdo je prejemnik.

en: Sign message as:
sl_SI: Podpiši sporočilo kot:

en: Choose keys
sl_SI: Izberite ključe

en: Do you trust these keys?
sl_SI: Ali zaupate tem ključem?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
sl_SI[0]: Sledeči izbran ključ ni vreden popolnega zaupanja:
sl_SI[1]: Sledeča izbrana ključa nista vredna popolnega zaupanja:
sl_SI[2]: Sledeči izbrani ključi niso vredni popolnega zaupanja:
sl_SI[3]: Sledeči izbrani ključi niso vredni popolnega zaupanja:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
sl_SI[0]: Ali dovolj zaupate temu ključu, da ga vseeno uporabite?
sl_SI[1]: Ali dovolj zaupate tema ključema, da ju vseeno uporabite?
sl_SI[2]: Ali dovolj zaupate tem ključem, da jih vseeno uporabite?
sl_SI[3]: Ali dovolj zaupate tem ključem, da jih vseeno uporabite?

en: No keys selected
sl_SI: Ključ ni izbran

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
sl_SI: Izbrati morate zasebni ključ za podpisovanje sporočila, ali kateri javni ključi za šifriranje sporočila, ali pa oboje.

en: No keys available
sl_SI: Ni uporabnega ključa

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
sl_SI: Rabite zasebni ključ za podpis sporočila ali javni ključ za šifriranje le tega.

en: GnuPG error
sl_SI: GnuPG napaka

en: Therefore the operation cannot be performed.
sl_SI: Zato ni mogoče izvesti operacijo.

en: GnuPG results
sl_SI: GnuPG rezultati

en: Output of GnuPG:
sl_SI: Izhod iz GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
sl_SI: Druga sporočila ponujena od GnuPG:
