The Tor Project - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
sq: Jeni duke dalë nga OpenPGP Applet. Jeni i sigurt?

en: OpenPGP encryption applet
sq: Programth për fshehjen OpenPGP

en: Exit
sq: Dilni

en: About
sq: Rreth

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
sq: Fshiheni Tabelën e Shënimeve me _frazëkalim

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
sq: Nënshkruajeni/Fshiheni Tabelën e Shënimeve me _Çelësa Publikë

en: _Decrypt/Verify Clipboard
sq: _Deshifroni/Verifikoni Tabelën e Shënimeve

en: _Manage Keys
sq: _Administroni Çelësat

en: _Open Text Editor
sq: _Hapeni Redaktuesin e Tekstit

en: The clipboard does not contain valid input data.
sq: Tabelën e Shënimeve nuk përmban të dhëna hyrëse të vlefshme.

en: Unknown Trust
sq: Besueshmëri e Panjohur

en: Marginal Trust
sq: Besueshmëri Anësore

en: Full Trust
sq: Besueshmëri e Plotë

en: Ultimate Trust
sq: Besueshmëri e Skajshme

en: Name
sq: Emri

en: Key ID
sq: ID Kyçe

en: Status
sq: Gjendja

en: Fingerprint:
sq: Gjurmë:

en: User ID: | User IDs:
sq[0]: ID e përdoruesit
sq[1]: ID-të e përdoruesve

en: None (Don't sign)
sq: Asnjë (Mos nënshkruani)

en: Select recipients:
sq: Përzgjidhni marrësit:

en: Hide recipients
sq: Fshihni marrësit

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
sq: Fshihni ID-të e përdoruesve të të gjithë marrësve të një mesazhi të fshehur. Përndryshe, çdokush që sheh mesazhin e fshehur mund të shohë edhe se kush janë marrësit.

en: Sign message as:
sq: Nënshkruajeni mesazhin si:

en: Choose keys
sq: Përzgjidhni çelësat

en: Do you trust these keys?
sq: A i besoni këta çelësa?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
sq[0]: Çelësi i përzgjedhur, që vijoj, s'është plotësisht i besueshëm:
sq[1]: Çelësat e përzgjedhur, që vijojnë, s'janë plotësisht të besueshëm:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
sq[0]: A e beson mjaftueshëm këtë çelës, sa ta përdorësh atë gjithsesi?
sq[1]: A i besoni mjaftueshëm këta çelësa, sa t'i përdorni ata gjithsesi?

en: No keys selected
sq: S'është përzgjedhur asnjë çelës

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
sq: Ju duhet të përzgjidhni një çelës personal për të shënuar mesazhin, apo disa çelësa publikë për ta fshehur mesazhin, ose të dyja.

en: No keys available
sq: S'ka çelësa të disponueshëm

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
sq: Ju nevojitet një çelës personal për të shënuar mesazhin ose një çelës publik për ta fshehur atë.

en: GnuPG error
sq: Gabim i GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
sq: Për këtë arsye operacioni s'mund të kryhet.

en: GnuPG results
sq: Rezultatet GnuPG

en: Output of GnuPG:
sq: Produkti i GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
sq: Mesazhet e tjera të ofruara nga GnuPG:
