The Tor Project - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
tr: OpenPGP Uygulamasından çıkmak üzeresiniz. Emin misiniz?

en: OpenPGP encryption applet
tr: OpenPGP şifreleme uygulaması

en: Exit
tr: Çıkış

en: About
tr: Hakkında

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
tr: Panoyu _Parola ile Şifrele

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
tr: Panoyu Genel _Anahtarlarla İmzala/Şifrele

en: _Decrypt/Verify Clipboard
tr: Panonun Şifresini Aç/_Doğrula

en: _Manage Keys
tr: Anahtarları _Yönet

en: _Open Text Editor
tr: _Metin Düzenleyicisini Aç

en: The clipboard does not contain valid input data.
tr: Panoda geçerli bir giriş verisi yok.

en: Unknown Trust
tr: Bilinmeyen Güvenirlik

en: Marginal Trust
tr: Az Bilinen Güvenirlik

en: Full Trust
tr: Tam Güvenirlik

en: Ultimate Trust
tr: Üstün Güvenirlik

en: Name
tr: Ad

en: Key ID
tr: Anahtar Kodu

en: Status
tr: Durum

en: Fingerprint:
tr: Parmak İzi:

en: User ID: | User IDs:
tr[0]: Kullanıcı Kimliği:
tr[1]: Kullanıcı Kimlikleri:

en: None (Don't sign)
tr: Hiçbiri (İmzalama)

en: Select recipients:
tr: Alıcıları seçin:

en: Hide recipients
tr: Alıcılar gizlensin

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
tr: Bu seçenek etkinleştirildiğinde, şifreli iletideki alıcılarının kullanıcı kimlikleri gizlenir. Aksi halde şifreli iletiyi görebilen herkes alıcıların da kimler olduğunu görebilir.

en: Sign message as:
tr: İletiyi şu olarak imzala:

en: Choose keys
tr: Anahtarları seçin

en: Do you trust these keys?
tr: Bu anahtarlara güveniyor musunuz?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
tr[0]: Seçilmiş şu anahtara tamamen güvenilmiyor:
tr[1]: Seçilmiş şu anahtarlara tamamen güvenilmiyor:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
tr[0]: Bu anahtara her durumda kullanacak kadar güveniyor musunuz?
tr[1]: Bu anahtarlara her durumda kullanacak kadar güveniyor musunuz?

en: No keys selected
tr: Henüz bir anahtar seçilmemiş

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
tr: İletiyi imzalamak için bir özel anahtar ya da iletiyi şifrelemek için bir genel anahtar seçmelisiniz. Ayrıca her ikisini de seçebilirsiniz.

en: No keys available
tr: Kullanılabilecek bir anahtar bulunamadı

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
tr: İletiyi imzalamak için bir özel anahtar ya da iletileri şifrelemek için bir genel anahtarınız olmalı.

en: GnuPG error
tr: GnuPG hatası

en: Therefore the operation cannot be performed.
tr: Bu yüzden işlem yürütülemedi.

en: GnuPG results
tr: GnuPG sonuçları

en: Output of GnuPG:
tr: GnuPG çıktısı:

en: Other messages provided by GnuPG:
tr: Diğer GnuPG iletileri:
