The Tor Project - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
uk: Ви збираєтеся вийти з аплету OpenPGP. Ви впевнені?

en: OpenPGP encryption applet
uk: Апплет шифрування OpenPGP

en: Exit
uk: Вихід

en: About
uk: Про

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
uk: Зашифрувати Буфер Обміну Ключовою _Фразою

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
uk: Підписати/Зашифрувати Буфер Обміну Відкритим _Ключем

en: _Decrypt/Verify Clipboard
uk: _Розшифрувати/Перевірити Буфер Обміну

en: _Manage Keys
uk: _Управління Ключами

en: _Open Text Editor
uk: _Відкрити текстовий редактор

en: The clipboard does not contain valid input data.
uk: Буфер обміну не містить дійсні вхідні дані.

en: Unknown Trust
uk: Невідоме Довір’я

en: Marginal Trust
uk: Маргінальне Довір’я

en: Full Trust
uk: Повне Довір’я

en: Ultimate Trust
uk: Остаточне Довір’я

en: Name
uk: Ім'я

en: Key ID
uk: Ідентифікатор Ключа

en: Status
uk: Статус

en: Fingerprint:
uk: Відбитки пальців:

en: User ID: | User IDs:
uk[0]: Ідентифікатор користувача:
uk[1]: Ідентифікатори користувача:
uk[2]: Ідентифікатори користувача:

en: None (Don't sign)
uk: Нічого (не підписувати)

en: Select recipients:
uk: Виберіть одержувачів:

en: Hide recipients
uk: Приховати одержувачів

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
uk: Приховати користувацькі ID всіх одержувачів зашифрованого повідомлення. У протилежному випадку кожен, хто бачить зашифроване повідомлення, може бачити одержувачів цього повідомлення.

en: Sign message as:
uk: Підписати повідомлення як:

en: Choose keys
uk: Виберіть ключі

en: Do you trust these keys?
uk: Чи маєте довір’ю в цих ключах?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
uk[0]: Наступний обраний ключ не є повністю довіреним:
uk[1]: Наступні обрані ключі не є повністю довіреними:
uk[2]: Наступні обрані ключі не є повністю довіреними:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
uk[0]: Чи довіряєте цьому ключу достатньо, щоб використовувати його в будь-якому разі?
uk[1]: Чи довіряєте цим ключам достатньо, щоб використовувати їх в будь-якому разі?
uk[2]: Чи довіряєте цим ключам достатньо, щоб використовувати їх в будь-якому разі?

en: No keys selected
uk: Жодних ключів не вибрано

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
uk: Вам потрібно вибрати закритий ключ, щоб підписати повідомлення, або кілька відкритих ключів щоб зашифрувати його, або і те і інше.

en: No keys available
uk: Жодних ключів доступно

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
uk: Вам потрібен закритий ключ для підпису повідомлень або відкритий ключ для шифрування повідомлень.

en: GnuPG error
uk: Помилка GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
uk: Таким чином, операція не може бути виконана.

en: GnuPG results
uk: Підсумки GnuPG

en: Output of GnuPG:
uk: Вихід GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
uk: Інші повідомлення, що надаються GnuPG:
