The Tor Project - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
cs: Chystáte se ukončit OpenPGP Applet. Jste si jistí?

en: OpenPGP encryption applet
cs: OpenPGP šifrovací applet

en: Exit
cs: Konec

en: About
cs: O aplikaci

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
cs: Šifrovat schránku s _Heslem

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
cs: Přihlásit/Zašifrovat Schránku s Veřejnými_Klíči

en: _Decrypt/Verify Clipboard
cs: _Dešifrovat/Ověřit Schránku

en: _Manage Keys
cs: _Spravovat Klávesy

en: _Open Text Editor
cs: _Otevřít textový editor

en: The clipboard does not contain valid input data.
cs: Schránka neobsahuje validní vstupní data.

en: Unknown Trust
cs: Neznámá důvěra

en: Marginal Trust
cs: Marginální důvěra

en: Full Trust
cs: Plná důvěra

en: Ultimate Trust
cs: Nekonečná důvěra

en: Name
cs: Jméno

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: User ID: | User IDs:
cs[0]: ID uživatele
cs[1]: ID uživatele
cs[2]: ID uživatele

en: None (Don't sign)
cs: Žádný (Nepřipojovat)

en: Select recipients:
cs: Označit příjemce:

en: Hide recipients
cs: Skrýtí příjemci

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
cs: Skrýt uživatelská jména všech příjemců šifrované zprávy. Jinak každý, kdo uvidí zašifrovanou zprávu můžete vidět, kdo jsou příjemci.

en: Sign message as:
cs: Podepsat zprávu jako:

en: Choose keys
cs: Vybrat klíče

en: Do you trust these keys?
cs: Důvěřujete těmto klíčům?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
cs[0]: Následující vybraný klíč není plně důvěryhodný:
cs[1]: Následující vybrané klíče nejsou plně důvěryhodné:
cs[2]: Následující vybrané klíče nejsou plně důvěryhodné:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
cs[0]: Věříte tomuto klíči dostatečně na to, abyste ho přesto použili?
cs[1]: Věříte těmto klíčům dostatečně na to, abyste je přesto použili?
cs[2]: Věříte těmto klíčům dostatečně na to, abyste je přesto použili?

en: No keys selected
cs: Nebyly vybrány žádné klíče

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
cs: Musíte vybrat soukromý klíč na podepsání nebo veřejný klíč na zašifrování zprávy nebo oba.

en: No keys available
cs: Žádné dostupné klíče

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
cs: Potřebujete soukromý klíč na podepsání zpráv nebo veřejný klíč na zašifrování zpráv.

en: GnuPG error
cs: Chyba GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
cs: Proto nemůže být operace provedena.

en: GnuPG results
cs: GnuPG výsledky

en: Output of GnuPG:
cs: Výstup z GnuPG

en: Other messages provided by GnuPG:
cs: Další zprávy poskytnuté GnuPG:
