The Tor Project - en to km translation catalogue (35 entries)

en: OpenPGP encryption applet
km: អាប់ភ្លេត​ការ​ដាក់​លេខ​កូដ OpenPGP

en: Exit
km: ចេញ

en: About
km: អំពី

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
km: ដាក់​លេខ​កូដ​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់​ដោយ​ប្រើ​ពាក្យសម្ងាត់

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
km: ចុះហត្ថលេខា/ដាក់​លេខ​កូដ​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់​ដោយ​ប្រើ​ពាក្យ​គន្លឹះ​សាធារណៈ

en: _Decrypt/Verify Clipboard
km: ដោះ​លេខ​កូដ/ផ្ទៀងផ្ទាត់​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: _Manage Keys
km: គ្រប់គ្រង​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: The clipboard does not contain valid input data.
km: ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់​មិន​មាន​ទិន្នន័យ​ត្រឹមត្រូវ។

en: Unknown Trust
km: មិន​ទុកចិត្ត

en: Marginal Trust
km: ទុកចិត្ត​មធ្យម

en: Full Trust
km: ទុកចិត្ត​ទាំងស្រុង

en: Ultimate Trust
km: ទុកចិត្ត​បំផុត

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Key ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Fingerprint:
km: ស្នាម​ម្រាមដៃ៖

en: User ID: | User IDs:
km[0]: លេខ​សម្គាល់​អ្នកប្រើ៖

en: None (Don't sign)
km: គ្មាន (កុំ​ចុះហត្ថលេខា)

en: Select recipients:
km: ជ្រើស​អ្នកទទួល៖

en: Hide recipients
km: លាក់​អ្នកទទួល

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
km: លាក់​លេខ​សម្គាល់​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នកទទួល​សារ​ដែល​បាន​ដាក់​លេខ​កូដ​ទាំងអស់។ បើមិនដូច្នោះទេ អ្នក​ដែល​មើល​ឃើញ​សារ​ដែល​បាន​ដាក់​លេខ​កូដ អាច​មើល​ឃើញ​អ្នកទទួល​ដែរ។

en: Sign message as:
km: ចុះហត្ថលេខា​ជា៖

en: Choose keys
km: ជ្រើស​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Do you trust these keys?
km: តើ​អ្នក​ទុកចិត្ត​ពាក្យគន្លឹះ​ទាំងនេះ​ទេ?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
km[0]: ពាក្យ​គន្លឹះ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ខាងក្រោម​គឺ​មិន​បាន​ទុកចិត្ត​ទាំងស្រុង​ទេ៖

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
km[0]: តើ​អ្នក​ទុកចិត្ត​ពាក្យ​គន្លឹះ​ទាំងនេះ​ថា​អាច​ប្រើ​បាន​ដែរ​ឬទេ?

en: No keys selected
km: មិន​បាន​ជ្រើស​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
km: អ្នក​ត្រូវ​ជ្រើស​​ពាក្យ​គន្លឹះ​ឯកជន​ដើម្បី​ចុះហត្ថលេខា​សារ ឬ​ជ្រើស​ពាក្យ​គន្លឹះ​សាធារណៈ​មួយ​ចំនួន​ដើម្បី​ដាក់​លេខ​កូដ​សារ ឬ​ជ្រើស​ទាំងពីរ។

en: No keys available
km: មិន​មាន​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
km: អ្នក​ត្រូវ​មាន​ពាក្យ​គន្លឹះ​ឯកជន​ដើម្បី​ចុះហត្ថលេខា​សារ ឬ​ពាក្យ​គន្លឹះ​សាធារណៈ​ដើម្បី​ដាក់​លេខ​កូដ​សារ។

en: GnuPG error
km: កំហុស GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
km: ដូច្នេះ​ប្រតិបត្តិការ​មិន​អាច​ដំណើរការ​បាន​ទេ។

en: GnuPG results
km: លទ្ធផល GnuPG

en: Output of GnuPG:
km: កន្លែង​បញ្ចេញ​របស់ GnuPG ៖

en: Other messages provided by GnuPG:
km: សារ​ផ្សេងទៀត​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ដោយ GnuPG ៖
