The Tor Project - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: You are about to exit OpenPGP Applet. Are you sure?
pl: Zamierzasz wyjść z OpenPGP Applet. Czy jesteś tego pewny?

en: OpenPGP encryption applet
pl: Aplikacja szyfrowania OpenPGP

en: Exit
pl: Zamknij

en: About
pl: O programie

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
pl: Szyfruj schowek _Hasłem

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
pl: Podpisz/Szyfruj schowek przy pomocy Publicznych _Kluczy

en: _Decrypt/Verify Clipboard
pl: _Odszyfruj/Weryfikuj schowek

en: _Manage Keys
pl: _Zarządzanie Kluczami

en: _Open Text Editor
pl: _Otwórz Edytor Tekstowy

en: The clipboard does not contain valid input data.
pl: Schowek nie zawiera poprawnych danych.

en: Unknown Trust
pl: Nieznane Zaufanie

en: Marginal Trust
pl: Krańcowe Zaufanie

en: Full Trust
pl: Pełne Zaufanie

en: Ultimate Trust
pl: Najwyższe Zaufanie

en: Name
pl: Nazwa

en: Key ID
pl: Klucz ID:

en: User ID: | User IDs:
pl[0]: ID użytkownika:
pl[1]: ID użytkowników:
pl[2]: ID użytkowników:
pl[3]: ID użytkowników:

en: None (Don't sign)
pl: Żaden (nie podpisuj)

en: Select recipients:
pl: Wybierz odbiorców:

en: Hide recipients
pl: Ukryj odbiorców

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
pl: Ukryj IDs wszystkich odbiorców zaszyfrowanej wiadomości. W przeciwnym razie każdy kto będzie widział zaszyfrowaną wiadomość będzie także widział jej odbiorców.

en: Sign message as:
pl: Podpisz wiadomość jako:

en: Choose keys
pl: Wybierz klucze

en: Do you trust these keys?
pl: Czy ufasz tym kluczom?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
pl[0]: Wybrany klucz nie jest do końca zaufany:
pl[1]: Wybrane klucze nie są do końca zaufane:
pl[2]: Wybrane klucze nie są do końca zaufane:
pl[3]: Wybrane klucze nie są do końca zaufane:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
pl[0]: Czy wystarczająco ufasz temu kluczowi, aby z niego korzystać?
pl[1]: Czy wystarczająco ufasz tym kluczom, aby z nich korzystać?
pl[2]: Czy wystarczająco ufasz tym kluczom, aby z nich korzystać?
pl[3]: Czy wystarczająco ufasz tym kluczom, aby z nich korzystać?

en: No keys selected
pl: Nie wybrano żadnych kluczy

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
pl: Musisz wybrać klucz prywatny, aby podpisać wiadomość, lub jakiś klucz publiczny, aby zaszyfrować wiadomość, lub oba.

en: No keys available
pl: Brak kluczy

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
pl: Potrzebujesz klucza prywatnego, aby podpisywać wiadomości, lub klucza publicznego aby je szyfrować.

en: GnuPG error
pl: Błąd GnuPG

en: Therefore the operation cannot be performed.
pl: W związku z tym operacja nie może zostać wykonana.

en: GnuPG results
pl: Rezultaty GnuPG

en: Output of GnuPG:
pl: Wyniki GnuPG

en: Other messages provided by GnuPG:
pl: Inne wiadomości dostarczone przez GnuPG:
