The Tor Project - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: OpenPGP encryption applet
sr: Отворити аплет PGP enkripcije

en: Exit
sr: Излаз

en: About
sr: О нама

en: Encrypt Clipboard with _Passphrase
sr: Извршити енкрипцију клипборда са _Passphrase

en: Sign/Encrypt Clipboard with Public _Keys
sr: Извршити Енкрипцију/Потисивање клипборда са Public _Keys

en: _Decrypt/Verify Clipboard
sr: _Декриптовати/Верификовати Клипборд

en: _Manage Keys
sr: _Управљање Кључевима

en: The clipboard does not contain valid input data.
sr: Клипборд не садржи валидне улазне податке

en: Unknown Trust
sr: Непознато Поверење

en: Marginal Trust
sr: Маргинално Поверење

en: Full Trust
sr: Потпуно Поверење

en: Ultimate Trust
sr: Ултимативно Поверење

en: Name
sr: Име

en: Key ID
sr: Идентификација Кључа

en: Status
sr: Статус

en: Fingerprint:
sr: Отисак прста:

en: User ID: | User IDs:
sr[0]: Корисничка идентификација:
sr[1]: Корисничке идентификације:
sr[2]: Идентификације корисника:

en: None (Don't sign)
sr: Ништа (Не потписивати)

en: Select recipients:
sr: Изабрати примаоце:

en: Hide recipients
sr: Сакрити примаоце

en: Hide the user IDs of all recipients of an encrypted message. Otherwise anyone that sees the encrypted message can see who the recipients are.
sr: Сакријте идентификације свих корисника шифроване поруке. Иначе ће свако ко види шифровану поруку моћи да види ко су примаоци.

en: Sign message as:
sr: Потпишите поруку као:

en: Choose keys
sr: Изаберите кључеве

en: Do you trust these keys?
sr: Да ли верујете овим кључевима?

en: The following selected key is not fully trusted: | The following selected keys are not fully trusted:
sr[0]: Следећем изабраном кључу се не може потпуно веровати:
sr[1]: Следећим изабраним кључевима се не може потпуно веровати:
sr[2]: Следећим изабраним кључевима се не може потпуно веровати:

en: Do you trust this key enough to use it anyway? | Do you trust these keys enough to use them anyway?
sr[0]: Да ли довољно верујете овом кључу да би га ипак користили?
sr[1]: Да ли довољно верујете овим кључевима да би их ипак користили?
sr[2]: Да ли довољно верујете овим кључевима да би их ипак користили?

en: No keys selected
sr: Ниједан кључ није изабран

en: You must select a private key to sign the message, or some public keys to encrypt the message, or both.
sr: Морате изабрати приватни кључ за потписивање поруке или неке јавне кључеве да шифрујете поруку, или обоје.

en: No keys available
sr: Нема доступних кључева

en: You need a private key to sign messages or a public key to encrypt messages.
sr: Треба вам приватни кључ за потписивање порука или јавни кључ за шифровање порука.

en: GnuPG error
sr: GnuPG  грешка

en: Therefore the operation cannot be performed.
sr: Самим тим, операција се не може извршити.

en: GnuPG results
sr: GnuPG резултати

en: Output of GnuPG:
sr: Излаз од GnuPG:

en: Other messages provided by GnuPG:
sr: Остале поруке које пружа GnuPG:
