openteacher - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enter a search term and press the search button to search coursehero.com for sets. Then select the set or sets you want to import and click OK.
pl: Podaj hasło do wyszukania i naciśnij przycisk Szukaj, aby przeszukać zbiory coursehero.com. Następnie wybierz zbiór lub zbiory do zaimportowania i kliknij OK.

en: E.g.: french holiday vocabulary
pl: Np.: french holiday vocabulary

en: Search
pl: Szukaj

en: Search coursehero.com
pl: Przeszukaj coursehero.com

en: Import from coursehero.com
pl: Importuj z coursehero.com

en: No coursehero.com connection
pl: Brak połączenia z coursehero.com

en: coursehero.com didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and coursehero.com is online?
pl: coursehero.com nie przyjęło połączenia. Czy na pewno twoje połączenie internetowe działa prawidłowo, a serwer coursehero.com jest dostępny online?

en: The word list was imported from coursehero.com successfully.
pl: Lista słów została pomyślnie zaimportowana z coursehero.com.
