openteacher - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Project website
cs: Webová stránka projektu

en: Full license text
cs: Plné znění licence

en: Thanks to all Launchpad contributors!
cs: Děkujeme všem přispěvatelům do systému Launchpad!

en: About
cs: O programu

en: License
cs: Licence

en: Authors
cs: Autoři
