openteacher - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Project website
de: Webseite des Projekts

en: Full license text
de: Vollständiger Text der Lizenz

en: Thanks to all Launchpad contributors!
de: Vielen Dank an alle Launchpad-Übersetzer!

en: About
de: Über

en: License
de: Lizenz

en: Authors
de: Autoren
