openteacher - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Project website
el: Ιστότοπος έργου

en: Full license text
el: Πλήρες κείμενο άδειας χρήσης

en: Thanks to all Launchpad contributors!
el: Ευχαριστούμε όλους όσοι συνεισέφεραν μέσω του Launchpad

en: About
el: Σχετικά

en: License
el: Άδεια χρήσης

en: Authors
el: Δημιουργοί
