openteacher - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Project website
es: Sitio web del proyecto

en: Full license text
es: Texto completo de la licencia

en: Thanks to all Launchpad contributors!
es: ¡Agradecemos a todos quienes contribuyen en Launchpad!

en: About
es: Acerca de

en: License
es: Licencia

en: Authors
es: Autores
