openteacher - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Project website
pt_BR: Sítio do projeto

en: Full license text
pt_BR: Texto completo da licença

en: Thanks to all Launchpad contributors!
pt_BR: Agradecemos a todos os colaboradores do Launchpad!

en: About
pt_BR: Sobre

en: License
pt_BR: Licença

en: Authors
pt_BR: Autores
