openteacher - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Project website
tr: Proje internet sitesi

en: Full license text
tr: Lisans metninin tamamı

en: Thanks to all Launchpad contributors!
tr: Launchpad'te katkıda bulunan herkese teşekkürler!

en: About
tr: Hakkında

en: License
tr: Lisans

en: Authors
tr: Geliştiriciler
