openteacher - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Update available | Updates available
fi[0]: Päivitys saatavilla

en: There is %s update available, do you want to update? | There are %s updates available, do you want to update?
fi[1]: Saatavilla päivityksiä, haluatko päivittää?

en: Remember my choice
fi: Muista valintani

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Remember if I want to install updates or not
fi: Muista, jos haluan asentaa päivityksiä tai en

en: Updating completed
fi: Päivitys valmis

en: All updates were succesfully installed. In order for the changes to take effect, please restart the application.
fi: Kaikki päivitykset on saatettu onnistuneesti loppuun. Saattaaksesi päivitykset loppuun, käynnistä sovellus uudelleen.
