openteacher - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Update available | Updates available
nl[0]: Update beschikbaar
nl[1]: Updates beschikbaar

en: There is %s update available, do you want to update? | There are %s updates available, do you want to update?
nl[0]: Er is %s update beschikbaar, wilt u bijwerken?
nl[1]: Er zijn %s updates beschikbaar, wilt u bijwerken?

en: Remember my choice
nl: Onthoud mijn keuze

en: Remember if I want to install updates or not
nl: Onthoud of ik updates wil installeren of niet

en: Updating completed
nl: Klaar met bijwerken

en: All updates were succesfully installed. In order for the changes to take effect, please restart the application.
nl: Alle updates zijn succesvol geïnstalleerd. Herstart de applicatie, om de wijzigingen van kracht te laten worden.
