openteacher - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name:
cs: Název:

en: Question:
cs: Otázka:

en: Answer:
cs: Odpověď:

en: Select file(s)
cs: Vybrat soubor(y)

en: File URL
cs: Cesta k souboru

en: Unsupported file type
cs: Nepodporovaný typ souboru

en: This type of file is not supported:
cs: Tento typ souboru není podporován
