openteacher - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Name:
de: Name :

en: Question:
de: Frage:

en: Answer:
de: Antwort:

en: Media
de: Medien

en: Unsupported file type
de: Nicht unterstütztes Dateiformat
